antra

ADVOX

ORGANINIS SRAUTAS PADIDINTAS

356%

Advokatų profesinei bendrijai "Onaitis ir partneriai" sukurtas naujas įvaizdis internete. Darbų metu ne tik atnaujinta interneto svetainė, bet sukurtas turinys, naujas vardas, apipavidalintas paprastas logotipas, bei atnaujinta svetainė. Gauti rezultatai iš tiesų įspūdingi lyginant senąją svetainę su nauja.
Norint padidinti įmonės žinomumą nuspręsta sukurti interneto svetainę, atlikti SEO optimizaciją ir ieškoti naujų klientų aktyvios reklamos pagalba.
Pagrindiniai suformuoti tikslai buvo padidinti įmonės žinomumą ir paslaugų matomumą internete. Taip pat padidinti naujų klientų srautą į svetainę iš įvairių socialinių tinklų.
APIE KLIENTĄ
Advokatų profesinė bendrija "Onaitis ir partneriai", ankstesnis pavadinimas "Morkūnas, Onaitis ir partneriai" yra viena iš didžiausių advokatų kontorų Šiaulių mieste, teikianti paslaugas civilinės teisės, baudžiamosios teisės, administracinės teisės srityse ir išsiskiria aukšta paslaugų kokybe. Teikdami teisinę pagalbą ir paslaugas, mes besąlygiškai laikomės advokatų profesinės veiklos etikos, lanksčiai ir šiuolaikiškai sprendžiame teisines užduotis ir siūlome naujas idėjas tiek verslo klientams, tiek fiziniams asmenims.
PROJEKTUI IŠKELTI TIKSLAI
Padidinti svetainės matomumą
Sukurti interneto svetainę
Padidinti grąžą iš natūralaus srauto
Padidinti matomumą pagal raktines frazes
[testimonial_rotator id="254"]
ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS
PASIEKTI REZULTATAI
+241%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
+147%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
+97%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
-31%
BOUNCE LYGIS
PATINKA MŪSŲ ATLIKTI DARBAI?
Pradėkime nuostabų projektą kartu!
Mūsų puiki komanda pasiruošusi padėti Jūsų verslui.
+370 611 11 371
Skambinkite dabar