Magento sprendimai verslamsMagento specialistai
Paseno Magento elektroninės komercijos sistema? Reikia pagalbos atnaujinant Magento 1 į Magento 2? Tuomet pats laikas Magento specialistams ją atnaujinti arba net sukurti iš naujo. Nuo 2007 m. kuriame internetines parduotuves, atliekame seo optimizacijos paslaugas, ir kuriame reklamą internete. Todėl gerai žinome ko reikia kiekvienam verslui, kad pasiektumėte tikslinius klientus internete. Dimax.lt gali padėti atnaujinti ar sukurti naują internetinės svetainės dizainą, kuris geriau pritrauks klientus ir skatins atlikti užsibrėžtus tikslus.
PRADĖKIME naują sėkmingą projektą kartu DABAR!

Kuriame elektroninės komercijos sprendimus panaudodami dizainą, strategiją,
analitinius duomenis ir geriausių magento programuotojų gebėjimus.
Pradėkite atradimų kelionę dabar!

ELEKTRONINĖS KOMERCIJOS SPRENDIMAI

Orientuoti į svarbius dalykus, kurie daro skirtumą

Dizainas ir programavimas
Ilgametę patirtį turintys dizaineriai ir magento programuotojai kuria nuostabius el. komercijos projektus padedančius greičiau pasiekti užsibrėžtus tikslus.
Įtraukimas ir patirtis
Panaudojant sukauptą patirtį ir naujausias UX tendencijas, bei strategijas padedame padidinti svetainių efektyvumą, išlaikyti ilgiau vartotojus ir pritraukti daugiau dėmesio.
Analizė ir optimizavimas
Panaudojant analitinius duomenis padedame verslams optimizuoti magento internetines svetaines taip, kad būtų pritraukta kuo daugiau naujų lankytojų.
Priežiūra ir palaikymas
Dimax.lt magento programuotojas padės užtikrinti, kad magento platforma puikiai ir stabiliai veiktų. Su dimax.lt programuotojais jūs esate patikimose rankose.

250 000+ VERSLŲ PASITIKI MAGENTO PLATFORMA

Magento – viena populiariausių elektroninės komercijos platformų, kurią naudojama apie 27%
visų elektroninių parduotuvių. Magento platforma greičiausiai tobulėjanti sistema, kuri per
kelerius metus įdiegė daug naujovių žymiai patobulinusių sistemos veikimą.

Ieškantiems patikimo sprendimo
Kiekvienas greitai augantis verslas reikalauja greitų ir rimtų pasikeitimų ypač kai tai yra susiję su elektronine komercija bet kokiam verslo sektoriui B2B ar B2C. Sėkmingai besivystant verslui pradėjote gvildenti idėją, kad reikia elektroninės parduotuvės su patikima Magento sistema? Dimax.lt magento specialistai padeda verslams įgyvendinti elektroninės komercijos projektus nuo mažiausio iki didžiausių projektų. Kasdien dimax.lt magento specialistai padeda skirtingo dydžio verslams siekti užsibrėžtų tikslų didinant elektroninių parduotuvių efektyvumą, patogumą ir klientų ratą skatinant pardavimus. Dimax.lt – patikimas Jūsų interneto svetainės Magento partneris įgyvendinant įvairaus dydžio elektroninės komercijos projektus nuo kelių šimtų iki milijonų produktų parduotuvėje.
Išskirtinės Magento platformos savybės
Atviko kodo sistema

Lengvai transformuojama

Paprastai valdoma

Lankstumas

Viena sistema keletui parduotuvių

Daugiasluoksnė navigacija

Palaiko mobiliąją el. komerciją

Optimizuojama paieškos sistemoms

Integruojama su kitomis sistemomis

Analitika ir ataskaita

Didelė bendruomenės parama

Kodėl augantys verslai renkasi Magento?
„Magento“ yra atviro kodo turinio valdymo platforma su unikaliomis funkcijomis suteikiančiomis verslams augti, patogiau vystyti elektroninę komerciją internete. Magento renkasi tie verslai, kuriems reikia galingo funkcionalumo, patikimos sistemos, lankstumo, išplečiamumo ir pritaikymo reikiamai situacijai versle. Magento yra geriausias pasirinkimas tiems verslams, kurie nori plėsti ir auginti savo verslą. Augindami elektroninę komerciją su Magento platforma, tinkamai pritaikant elektroninės komercijos modelius gana paprasta pritraukti lojalius klientus, bei padidinti jų pasitenkinimą įgytomis paslaugomis.

Kodėl didelės kompanijos naudoja Magento elektroninės komercijos platformą?

#1
Magento Sistema yra patikima platforma, nes yra dalis “Adobe commerce cloud” produkto, kuris sukurtas ant magento platformos. Magento suteikia puikias integracijos galimybes ir pilnai valdomą komercijos valdymą visose el.parduotuvėse (fizinėse, skaitmeninėse ir virtualiose).
#2
Adobe Commerce Cloud yra dalis Adobe Experience Cloud vienintelė integruota platforma analizei, reklamai, turinio kūrimui ir komercijai. Tai puikus sprendimas kuomet klientui reikia visko vartotojo patirties valdymui.

Magento platformą naudoja

Magento naudoja tokios kompanijos kaip HP, Lenovo, SEAT, Samsung, Ford, Coca cola,
Nestle Nespresso, Nike, Olympus ir net Vokietijos Frankfurto oro uostas
aptarnaujantis 300 parduotuvių ir 61 milijoną klientų.

Magento platforma padeda

 • Magento valdymo skydelio pagalba galima sumaži išlaidas, sekti sandėlio likučius, automatizuoti pasikartojančių užsakymų valdymo užduotis. Tokiu būdu galima sutaupyti valandų valandas pastangoms ir skirti sutaupytą laiką verslui.
 • Magento programuotojų pagalba Magento Sistema yra tokia patogi vartotojui, kad interneto svetainę sukurti galima gana greitai, pritaikyti vietinės rinkos poreikiams ir greičiau pasiekti didesnę investicijų grąžą. Mūsų Magento programuotojas gali sukurti Jūsų verslui unikalų svetainės dizainą ir reikalingą integraciją mažesniems, vidutiniams, bei didesniems verslams.
 • Daugybė integruotų apsipirkimo įrankių magento commerce platformoje gali padėti valdyti visas sandėliuose esančias prekes (kaip pvz.: Ebay ir Amazon platformose) ir valdyti pardavimus vieno valdomo produkto pagalba.
 • Su Magento Commerce platforma galima kuo puikiausiai pristatyti nepriekaištingą ir sklandžią sąsają su prekėmis, bei pagerinti klientų vartotojų patirtį.

Geriausias elektroninės komercijos partneris - patyręs magento programuotojas ir puiki dizainerių komanda

Šiandien geras magento programuotojas yra labai svarbus specialistas, kuris verslams gali padėti ne tik sukurti individualius poreikius tenkinančią sistemą, bet ir padėti optimizuoti įmonės elektroninio verslo procesus, kad būtų padidintas efektyvumas. Atsižvelgiant į verslo tipą ar jo dydį galima pasirinkti labai įvairius elektroninės komercijos sprendimus. Kad greitai ir paprastai surasti puikų sprendimą individualiems verslų poreikiams reikalingas puikią patirtį turintis magento programuotojas, kuris visada patars ir padės tinkamai parinkti reikiamus sprendimus. Dirbant su patikimais elektroninės komercijos specialistais gausite daugiau naudos ir greičiau pasieksite sėkmę internete. Juk šiandien labai svarbu išsiskirti ir tapti geriau matomu verslu nei kiti konkurentai.
El. parduotuvių kūrimas
Norint sukurti patikimą, stabilią, lengvai plečiamą internetinę parduotuvę su magento būtina turėti ne tik patyrusius marketingo specialistus, patyrusius magento seo specialistus, bet ir patikimus magento programuotojus. Puiki internetinė parduotuvė nėra matuojama vien tik pagal tai kaip ji tik atrodo, bet labai svarbu atkreipti dėmesį į daugelį smulkmenų, kurios suteikia vartotojui patogią ir pritraukiančią veikti navigaciją naršymui tinklalapyje, saugumo jausmą. Kiekvienas mūsų komandos magento programuotojas padės sukurti internetines parduotuves, kurios atspindi Jūsų verslą.
Dimax.lt gali sukurti ne tik paprastą reprezentacinę Jūsų verslo internetinę svetainę, bet ir elektroninę parduotuvę su šimtais, tūkstančiais ar net milijonais produktų su magento sistema ir išskirtiniu, unikaliu dizaino sprendiniu.
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371

Koks internetinių parduotuvių kūrimas be kokybiškų produktų ir informatyvaus aprašymo?

Atsitinka ir taip, kad klientas negali skirti daug laiko tinkamam internetinės parduotuvės turiniui paruošti tuomet galime padėti ne tik sukurti pačią internetinę parduotuvę, bet ir naują tinkamai SEO optimizuotą turinį. Tuo metu kol dirbame su SEO galime padidinti Jūsų klientų srautą į el parduotuvę iš įvairių aktyvių reklamos kanalų. Priklausomai nuo kliento poreikio galime sukurti Google reklamos kampanijas ir teikti internetinių parduotuvių optimizacijos paslaugas, bei internetinės parduotuvės priežiūros paslaugas, ar jau sukurtų internetinių svetainių priežiūros paslaugas. Papildomam klientų srautui generuoti nereikėtų pamiršti ir socialinių tinklų tokių kaip Facebook, Instagram, Pinterest, Snapchat, Linkedin, Twitter, žinomumui didinti galime pasitelkti net turinio kūrimą socialiniams kanalams ir šių kanalų priežiūros paslaugas.
Vos tik pradėjus kurti internetinę parduotuvę rekomenduojame iš anksto planuoti atlikti SEO optimizaciją - tai procesas, kuomet interneto svetainės puslapiai optimizuojami paieškos sistemoms, tai nėra greitas procesas, bet ilgalaikėje perspektyvoje atneša didžiausią naudą elektroninių parduotuvių verslui. Tapus geriau matomu internete galima pritraukti daugiau naujų klientų iš natūralaus paieškos sistemos srauto. Kuo daugiau skirtingo, įdomaus ir unikalaus turinio sukursime, tuo daugiau pritrauksite naujų klientų iš paieškos sistemų ir taip padidinsi ne tik savo verslo žinomumą, bet ir pardavimus. Kaip ir minėjome šiandien internetinės parduotuvės kūrimas nėra paprastas užsiėmimas, bet įdomus ir kūrybiškas procesas vedantis verslus į sėkmę. Visuomet skatiname el parduotuvės verslus būti originaliais ir kažkuo išsiskirti iš kitų.
Magento platform logo using developers

Magento programuotojas individualiems projektams

Kuriame svetaines, Programuojame, prižiūrime ir padedame padidinti pardavimus

Verslas sparčiai auga. Reikia automatizuoti verslo procesus, bei padidinti įmonės efektyvumą elektroninės komercijos sprendimų pagalba? Reikia puikių idėjų kaip tai galima įgyvendinti su patyrusių programuotojų pagalba? Reikia patikimo sprendimo elektroninei parduotuvei, bei integracijai su buhalterine sistema? Užsukote kaip tik ten kur reikia. Dimax.lt magento specialistai padeda verslams įgyvendinti elektroninės komercijos projektus nuo mažiausio iki didžiausių projektų.

Kasdien dimax.lt magento specialistai padeda skirtingo dydžio verslams siekti užsibrėžtų tikslų didinant elektroninių parduotuvių efektyvumą, patogumą ir klientų ratą skatinant pardavimus. Dimax.lt – patikimas jūsų magento partneris (magento agency) įgyvendinant įvairaus dydžio elektroninės komercijos projektus nuo kelių šimtų iki milijonų produktų elektroninėje parduotuvėje.

Geriausias elektroninės komercijos partneris – patyręs Magento programuotojas ir puiki dizainerių komanda

Šiandien geras magento programuotojas (angl. Magento developer) yra labai svarbus specialistas, kuris verslams gali padėti ne tik sukurti individualius poreikius tenkinančią sistemą, bet ir padėti optimizuoti įmonės elektroninio verslo procesus, kad būtų padidintas efektyvumas. Atsižvelgiant į verslo tipą ar jo dydį galima pasirinkti labai įvairius elektroninės komercijos sprendimus. Kad greitai ir paprastai surasti puikų sprendimą individualiems verslų poreikiams reikalingas puikią patirtį turintis magento programuotojas, kuris visada patars ir padės tinkamai parinkti reikiamus sprendimus. Dirbant su patikimais elektroninės komercijos specialistais gausite daugiau naudos ir greičiau pasieksite sėkmę internete. Juk šiandien labai svarbu išsiskirti ir tapti geriau matomu verslu nei kiti konkurentai.

Rinkitės geriausius specialistus

Nuo pirmųjų minučių, kai nusprendėte, kad reikia perkelti savo projektą į patikimą Magento 2 platformą turėtumėte rimtai pasitarti su magento specialistu (angl. Magento specialist). Tik nemažą patirtį turintis magento programuotojas gali padėti tinkamai parinkti sistemą, nustatyti sistemos optimalius reikalavimus, tinkamai įdiegti ir sukonfigūruoti magento 2 sistemą. Kuriant el.komercijos B2B ar B2C sprendimus su magento verta pasirūpinti patyrusiais magento specialistais (Magento development company). Vos tik pradėjus kurti magento platformos sistemą Jums gali būti reikalingas backend magento programuotojas, front end magento programuotojas, magento seo specialistas, ir dizaineris dirbantis su elektroninės parduotuvės vartotojo patirtimi ir dizainu.

Dimax.lt magento programuotojai Jūsų verslui gali padėti šiose srityse:

 1. Magento svetainės auditas (Magento website audit)
 2. Magento serverio optimizavimas (magento server optimisation)
 3. Verslo analizė (business analysis and Magento development services)
 4. Individuali vartotojo patirtis (Magento user experience (UX))
 5. Magento modulio kūrimas (Magento modules development)
 6. Magento API / integravimas (Magento API integration)
 7. Magento 1 migravimas į magento 2 (Magento migration from Magento 1 to Magento 2)
 8. Magento kokybės užtikrinimas (Magento website development and quality assurance)
 9. Saugumas (Magento security updates)
 10. Magento produktų valdymas (Magento ecommerce development and products management)
 11. Magento seo optimizavimas (Magento website seo optimisation)

Magento elektroninės prekybos sistema neturi apribojimų. Išplėsk, padidink sistemą kada tik to reikia. Ji yra tinkama mažiems, vidutiniams ir dideliems verslams. Nėra dar vienos tokios platformos, kuri gali jums suteikti unikalią ir patrauklią apsipirkimo patirtį. Mūsų Magento programuotojas padės išspręsti jūsų iššūkius.

O įgyta Magento puslapių programavimo specialistų (magento web development) patirtis suteikia visiems puikių pranašumų.

Puikus metas perkelti el.parduotuvę iš Magento 1 į Magento 2

Magento nutarė sustabdyti Magento 1.x platformos palaikymą kitų metų viduryje. Dažniausiai magento 1.x sistemos migravimas į magento 2.x gali užimti nuo 2 iki 8 mėnesių priklausomai elektroninės parduotuvės sistemos sudėtingumo, bei duomenų kiekio. Taigi ne taip daug liko laiko atnaujinti Magento svetainę iki aktualios, greitesnės, naujesnės ir patikimesnės sistemos su patikima Magento agentūra (Magento agency).

Reikalingas Magento programuotojas?

Padėsime išspręsti visus Jums svarbius klausimus

 

Gaukite atsakymus dabar +370 611 11 371

Kaip mes dirbame

Kadangi ne tik kiekvienas klientas yra unikalus bet ir jo teikiamos paslaugos visuomet turime atsistoti į kliento vietą ir suprasti ką galime atlikti geriau, kad padėtumėme išspręsti suformuotus iššūkius.

ANALIZUOJAME
KURIAME
TOBULINAME
PUBLIKUOJAME
Mes klausiame daug įvairių klausimų apie jus, jūsų idėjas ir jūsų poreikius, kad galėtumėme suprasti kas Jūs tokie ir kuo užsiimate ir kiek įmanoma bandome detaliau išsiaiškinti kas, kur, kada, kaip ir kodėl. Tuomet “brainstorminame” ir siunčiame jums savo sugeneruotas idėjas.
Išsirinkę keletą Jums patikusių idėjų gaunate pasiūlymą su keletu darbų pavyzdžių, atliekame pakeitimus, kad galutinis rezultatas būtų tiesiog puikus ir publikuojame sėkmingai atliktus darbus.
Naujausi atlikti darbai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Vieninteliam Lietuvoje ,unikaliam rankų darbo šviestuvų gaubtelių, gamintojui sukurta interneto svetainė, interneto svetainės dizaino sprendinys ir sukurtos reklaminės kampanijos projekto viešinimui internete. Projekto įgyvendinimo metu atlikti šie darbai:
Interneto svetainė advokatams
Interneto svetainė advokatams
Advokatų profesinei bendrijai "Onaitis ir partneriai" sukurtas naujas įvaizdis internete. Darbų metu ne tik atnaujinta interneto svetainė, bet sukurtas turinys, naujas vardas, apipavidalintas paprastas logotipas, bei atnaujinta svetainė. Gauti rezultatai iš tiesų įspūdingi lyginant senąją svetainę su nauja.
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Kanados rinkoje daugiau nei 10 metų veikiančiai HMC įmonei sukurta interneto svetainė ir aktyvios reklamos internete dėka padidintas ne tik žinomumas, bet ir svetainės lankomumas. Dirbant su šiuo unikaliu projektu pasiekti puikūs rezultatai. Suteiktos šios skaitmeninio marketingo paslaugos:
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Šiaulių regione puikiai įsitvirtinusi naudotus ir naujus automobilius parduodanti įmonė atsinaujino interneto svetainę ir pasitelkė į pagalbą aktyvią reklamą internete, kad padidintų savo pardavimus iš internetinės svetainės. O pasiekti rezultatai nekuklūs. Pagelbėjome šiose srityse:
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
Daugiau nei 25 metų patirtį su natūralios medienos dirbiniais (lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas) turinti įmonė pageidavo sukurti naują internet svetainės dizainą ir tapti geriau matomais internete pasitelkiant SEO paslaugas ir aktyvią reklamą internete. Mes padėjome pasiekti puikius rezultatus:
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Kasdien reikalingos kokybiškos paslaugos teikiamos ir šios išskirtinės įmonės įsikūrusios JAV. Energinga komanda ne tik siūlo puikias, kokybiškas transporto paslaugas, bet ir nusprendė padidinti savo patrauklumą internete, bei padidinti matomumą reklamos internete pagalba. Padėjome pasiekti puikius rezultatus suteikus šias skaitmeninio marketingo paslaugas:

Rekkverkeksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t.
Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti
ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

Rekkverk Eksperten

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2019-05-04T10:29:28+03:00

Rekkverk Eksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t. Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

CEO Marius Stakionis

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys.
Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax. Man labai patiko
sukurtas MS CRAFT logotipas ir web dizainas. Visiems rekomenduoju!

MsCraft.lt

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2018-02-21T11:25:34+02:00

MsCraft.lt

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys. Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax. Man labai patiko sukurtas MS CRAFT logotipas ir web dizainas. Visiems rekomenduoju!

CEO Yorkie’s Limo

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti.
Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę.
Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!

Yorkies limos

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2018-05-02T09:35:51+03:00

Yorkies limos

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti. Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę. Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!
5
3
Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą