antra

MS CRAFT

ORGANINIS SRAUTAS PADIDINTAS

356%

„MScraft“ Daugiau nei 25 metų patirtį su natūralios medienos dirbiniais (lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas) turinti įmonė pageidavo sukurti naują internet svetainės dizainą ir tapti geriau matomais internete pasitelkiant SEO paslaugas ir aktyvią reklamą internete.
Norint padidinti įmonės žinomumą nuspręsta sukurti interneto svetainę, atlikti SEO optimizaciją ir ieškoti naujų klientų aktyvios reklamos pagalba.
Pagrindiniai suformuoti tikslai buvo padidinti įmonės žinomumą, padidinti produktų ir paslaugų matomumą internete. Taip pat padidinti naujų klientų srautą į svetainę iš įvairių socialinių tinklų.
APIE KLIENTĄ
Įmonės veiklos sritis - lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas, statybinės medienos (lentos, tašai) pjovimas, ąžuolo, uosio, riešutmedžio lamelių gamyba, prekyba ąžuolo uosio mediena, teikia medienos džiovinimo paslaugas. Įmonė šioje srityje dirba daugiau nei 25 metų, nuosekliai taiko ilgus metus tobulintą technologiją ir taip užtikrina aukštą gaminių bei paslaugų kokybę. Natūralaus medžio baldai sukuria jaukumą, maloniai kvepia bei skleidžia šilumą namuose. Mūsų gaminami natūralaus medžio baldai yra patvarūs ir ilgaamžiai.
PROJEKTUI IŠKELTI TIKSLAI
Padidinti svetainės matomumą
Sukurti interneto svetainę
Padidinti grąžą iš natūralaus srauto
Padidinti matomumą pagal raktines frazes
[testimonial_rotator id="254"]
ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS
PASIEKTI REZULTATAI
+245,47%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
+186,89%
NATŪRALUS SRAUTAS
+51,37%
PUSLAPIŲ PERŽIŪRŲ
-45,99%
BOUNCE LYGIS
PATINKA MŪSŲ ATLIKTI DARBAI?
Pradėkime nuostabų projektą kartu!
Mūsų puiki komanda pasiruošusi padėti Jūsų verslui.
+370 611 11 371
Skambinkite dabar