antra

ERGO STALAS

ORGANINIS SRAUTAS PADIDINTAS

356%

UAB „Ergostalas“ užsibrėšta padidinti įmonės žinomumą ir matomumą populiariausiose paieškos sistemose. UAB „Ergostalas“ - tikslas padidinti savo įmonės žinomumą ir matomumą internete.
Norint padidinti įmonės žinomumą nuspręsta sukurti interneto svetainę, atlikti SEO optimizaciją ir ieškoti naujų klientų aktyvios reklamos pagalba.
Pagrindiniai suformuoti tikslai buvo padidinti įmonės žinomumą, padidinti produktų ir paslaugų matomumą internete. Taip pat padidinti naujų klientų srautą į svetainę iš įvairių socialinių tinklų.
APIE KLIENTĄ
Ergo stalas – elektroninė internetinė parduotuvė, kurioje rasite įvairių produktų iš Lietuvos ir užsienio šalių gamintojų. Prekiaujame ergonomiškais stalais ir visais reikalingais priedais ergonomiškam ir patogiau stalui įrengti Jūsų darbo vietoje. Matydami didelį informacijos ir kokybiškų produktų trūkumą norime padėti visiems sėdimą darbą dirbantiems žmonėms surasti geriasiai tinkantį ir patogiausią darbo būdą, bei informuoti apie galimybę gyventi bei dirbti kitaip nei buvo visiems įprasta. Šiandien Ergostalas.lt gali pasiūlyti geriausiais pripažintus reguliuojamo aukščio stalus, atitinkančių griežčiausius Švedijos institucijų reikalavimus, kokybiškas ergonomines kėdes, vadovo kėdes, patogias kėdes poilsio zonoms ir funkcionalias, modernias reguliuojamo aukščio kėdes. Mes sujungiame idėjas, naujas technologijas ir patirtį ir teikiame malonumą žmonėms, norintiems dirbti patogiau ir efektyviau.
PROJEKTUI IŠKELTI TIKSLAI
Padidinti svetainės matomumą
Sukurti interneto svetainę
Padidinti grąžą iš natūralaus srauto
Padidinti matomumą pagal raktines frazes
[testimonial_rotator id="254"]
ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS
PASIEKTI REZULTATAI
+241%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
+197%
NATŪRALUS SRAUTAS
+97%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
-31%
BOUNCE LYGIS
PATINKA MŪSŲ ATLIKTI DARBAI?
Pradėkime nuostabų projektą kartu!
Mūsų puiki komanda pasiruošusi padėti Jūsų verslui.
+370 611 11 371
Skambinkite dabar