antra

Merci Merci

ORGANINIS SRAUTAS PADIDINTAS

356%

„Merci Merci” užsibrėšta padidinti įmonės žinomumą ir matomumą populiariausiose paieškos sistemose. „Merci Merci” - tikslas padidinti savo įmonės žinomumą ir matomumą internete.
Norint padidinti įmonės žinomumą nuspręsta sukurti interneto svetainę, atlikti SEO optimizaciją ir ieškoti naujų klientų aktyvios reklamos pagalba.
Pagrindiniai suformuoti tikslai buvo padidinti įmonės žinomumą, padidinti produktų ir paslaugų matomumą internete. Taip pat padidinti naujų klientų srautą į svetainę iš įvairių socialinių tinklų.
APIE KLIENTĄ
MERCI MERCI Beauty lounge – modernūs, šiuolaikiški, stilingi grožio namai Šiaulių arenoje. Veiklą grožio srityje pradėjome 2008m. Svajojom, tikėjom, dirbom, mokėmės, liūdėjom ir juokėmės. Sukaupėme didelę patirtį, „išgryninome“ salono viziją bei vertybes. Visada tikėjome, kad svarbu ne tik išorinis grožis ir jaunystė, bet ir harmoninga dvasinė būsena, vidinė kultūra, nuolatinis tobulėjimas bei sveikas požiūris į save ir į savo kūną. MERCI-MERCI salono pavadinimas ir raudona gėlė nėra atsitiktiniai. Už pavadinimo slypi padėka sau, aplinkiniams ir visatai. Už tai, kad esame, už tai , kad galime šypsotis, už tai, kad jaučiame, už tai, kad galime keistis. Ir dar už daug daug puikių dalykų……. MERCI ir Jums, esami ar būsimi klientai! Už Jūsų pasitikėjimą mumis, lojalumą! Raudona aguona – tai gyvenimiškos aistors, moteriškumo, vidinio potencialo išraiška. Tai tarsi užkoduotas noras degti, o ne rusenti Tokie, kokie mes ir esame MERCI-MERCI. Paslaugų įvairovė ir kokybė, meistrų profesionalumas, patogus automobilio parkavimas – tai tik dalis privalumų…. Veido ir kūno procedūrų gausa, plaukų priežiūra, įdegis ir jo palaikymas, rankų ir pėdų priežiūra, galimybė įsigyti profesionalius produktus ir dar daugiau – visa tai, ko jums reikia! Merci Merci – harmoningam, save gerbiančiam ir mylinčiam!
PROJEKTUI IŠKELTI TIKSLAI
Padidinti svetainės matomumą
Sukurti interneto svetainę
Padidinti grąžą iš natūralaus srauto
Padidinti matomumą pagal raktines frazes
[testimonial_rotator id="254"]
ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS
PASIEKTI REZULTATAI
+241%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
+163%
NATŪRALUS SRAUTAS
+97%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
-31%
BOUNCE LYGIS
PATINKA MŪSŲ ATLIKTI DARBAI?
Pradėkime nuostabų projektą kartu!
Mūsų puiki komanda pasiruošusi padėti Jūsų verslui.
+370 611 11 371
Skambinkite dabar