Interneto svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas visuomet reikalauja daug pastangų, kad būtų pasiektas kokybiškas ir geras rezultatas. Taupykite savo brangų laiką. Pasirinkus tinkamą partnerį interneto svetainės projektas bus daug sėkmingesnis. Tinkamai investuodami į savo internetinę svetainę investuojate į savo verslo sėkmingą ateitį.
PRADĖKIME naują sėkmingą projektą kartu DABAR!
Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Interneto svetainių kūrimas
Interneto svetainių kūrimas nėra labai paprastas užsiėmimas. Puiki interneto svetainė nėra matuojama pagal tai kaip ji tik atrodo, bet labai svarbu atkreipti dėmesį į daugelį smulkmenų, kurios suteikia vartotojui patogią ir pritraukiančią veikti navigaciją naršymui tinklalapyje, saugumo jausmą. Mes kuriame interneto svetaines, kurios atspindi Jūsų verslą.
Galime sukurti ne tik paprastą reprezentacinę Jūsų įmonės internetinę svetainę, bet ir elektroninės komercijos parduotuvę su šimtais produktų, su išskirtiniu ir unikaliu dizaino sprendiniu.
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371
Turinio valdymo sistemos
Mūsų internetinės svetainės kuriamos su turinio valdymo sistemomis (toliau - TVS). Priklausomai nuo Jūsų poreikio parenkame tinkamiausią atviro kodo sistemą ir naudojame jūsų interneto svetainės kūrimui. Šiandien viena populiaresnių ir patogesnių vartotojui yra Wordpress (standartiškai skirta tinklaraščiui kurti. Integruotų standartinių įrankių mažai, bet funkcionalumas gali būti plečiamas, tai geriausias įrankis pradedantiesiems) ir Joomla (savyje daugiau valdymo įrankių nei Wordpress TVS), Drupal ar kitos sistemos.
Standartinėje interneto svetainės turinio valdymo sistemoje yra šios funkcijos:
  • Internetinio puslapio sukūrimas, redagavimas, ištrynimas
  • Pridėti ir suskirstyti straipsnius į kategorijas, bei jas pašalinti
  • Pakeisti svetainės struktūrą
  • Įkelti dokumentus, nuotraukas
  • Sistemos vartotojų valdymas
Esant poreikiui visada reikiamą funkcionalumą galime papildyti naujomis galimybėmis.
Visada patarsime priimti geresnį sprendimą, kad mūsų bendrą projektą lydėtų kuo greitesnė ir didesnė sėkmė.
Galime sukurti Jums išskirtinį interneto svetainės dizainą, logotipą ar firminį stilių.
Taip pat interneto svetainę galime sukurti ir su kitomis turinio valdymo sistemomis tokiomis kaip OpenCart, Magento ar kita jūsų projektui tinkančia atviro kodo turinio valdymo sistema. Kuriant naujus tinklalapius visada skatiname naudoti tik naujausią programinę įrangą ir naujausias technologijas.
Mūsų komandos interneto svetainės kuriamos ir pritaikomos mobiliesiems įrenginiams (išmaniesiems telefonams, planšetėms, plačiaekraniams monitoriams).
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371

Koks interneto svetainių kūrimas be kokybiško ir įdomaus turinio?

Atsitinka ir taip, kad klientas negali skirti daug laiko tinkamam turiniui sukurti tuomet ir galime padėti ne tik sukurti interneto svetainę, bet ir naują tinkamai SEO optimizuotą turinį. Tuo metu kol dirbame su SEO. Galime padidinti Jūsų klientų srautą į interneto svetainę iš įvairių reklamos kanalų. Priklausomai nuo kliento poreikių galime kurti google reklamos kampanijas ir teikti interneto svetainių optimizacijos paslaugas, bei interneto svetainių priežiūros paslaugas, sukurtų interneto svetainių priežiūros paslaugas, o papildomam klientų srautui generuoti ir žinomumui didinti galime pasitelkti net turinio kūrimą socialiniams kanalams ir jų priežiūros paslaugas.
Vos tik pradėjus kurti interneto svetainę rekomenduojame iš karto atlikti SEO optimizaciją - tai procesas, kuomet interneto svetainės puslapiai optimizuojami paieškos sistemoms, tai nėra greitas procesas, bet ilgalaikėje perspektyvoje atneša didžiausią naudą interneto svetainių savininkams. Tapus geriau matomu internete galima pritraukti daugiau naujų klientų. Kuo daugiau skirtingo, įdomaus ir unikalaus turinio sukursime, tuo daugiau pritrauksite naujų klientų iš paieškos sistemų ir taip padidinsite ne tik savo verslo žinomumą, bet ir pardavimus. Kaip ir minėjome interneto svetainių kūrimas nėra paprastas užsiėmimas, bet įdomus ir kūrybiškas procesas vedantis verslus į sėkmę. Visuomet skatiname verslus būti originaliais ir kažkuo išsiskirti iš kitų.

Kaip mes dirbame

Kadangi ne tik kiekvienas klientas yra unikalus bet ir jo teikiamos paslaugos visuomet turime atsistoti į kliento vietą ir suprasti ką galime atlikti geriau, kad padėtumėme išspręsti suformuotus iššūkius.

ANALIZUOJAME
KURIAME
TOBULINAME
PUBLIKUOJAME
Mes klausiame daug įvairių klausimų apie jus, jūsų idėjas ir jūsų poreikius, kad galėtumėme suprasti kas Jūs tokie ir kuo užsiimate ir kiek įmanoma bandome detaliau išsiaiškinti kas, kur, kada, kaip ir kodėl. Tuomet “brainstorminame” ir siunčiame jums savo sugeneruotas idėjas.
Išsirinkę keletą Jums patikusių idėjų gaunate pasiūlymą su keletu darbų pavyzdžių, atliekame pakeitimus, kad galutinis rezultatas būtų tiesiog puikus ir publikuojame sėkmingai atliktus darbus.
Naujausi atlikti darbai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Vieninteliam Lietuvoje ,unikaliam rankų darbo šviestuvų gaubtelių, gamintojui sukurta interneto svetainė, interneto svetainės dizaino sprendinys ir sukurtos reklaminės kampanijos projekto viešinimui internete. Projekto įgyvendinimo metu atlikti šie darbai:
Interneto svetainė advokatams
Interneto svetainė advokatams
Advokatų profesinei bendrijai "Onaitis ir partneriai" sukurtas naujas įvaizdis internete. Darbų metu ne tik atnaujinta interneto svetainė, bet sukurtas turinys, naujas vardas, apipavidalintas paprastas logotipas, bei atnaujinta svetainė. Gauti rezultatai iš tiesų įspūdingi lyginant senąją svetainę su nauja.
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Kanados rinkoje daugiau nei 10 metų veikiančiai HMC įmonei sukurta interneto svetainė ir aktyvios reklamos internete dėka padidintas ne tik žinomumas, bet ir svetainės lankomumas. Dirbant su šiuo unikaliu projektu pasiekti puikūs rezultatai. Suteiktos šios skaitmeninio marketingo paslaugos:
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Šiaulių regione puikiai įsitvirtinusi naudotus ir naujus automobilius parduodanti įmonė atsinaujino interneto svetainę ir pasitelkė į pagalbą aktyvią reklamą internete, kad padidintų savo pardavimus iš internetinės svetainės. O pasiekti rezultatai nekuklūs. Pagelbėjome šiose srityse:
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
Daugiau nei 25 metų patirtį su natūralios medienos dirbiniais (lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas) turinti įmonė pageidavo sukurti naują internet svetainės dizainą ir tapti geriau matomais internete pasitelkiant SEO paslaugas ir aktyvią reklamą internete. Mes padėjome pasiekti puikius rezultatus:
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Kasdien reikalingos kokybiškos paslaugos teikiamos ir šios išskirtinės įmonės įsikūrusios JAV. Energinga komanda ne tik siūlo puikias, kokybiškas transporto paslaugas, bet ir nusprendė padidinti savo patrauklumą internete, bei padidinti matomumą reklamos internete pagalba. Padėjome pasiekti puikius rezultatus suteikus šias skaitmeninio marketingo paslaugas:
[envira-gallery id="493"]
[testimonial_rotator id="254"]
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą