antra

ERGO STALAS

ORGANINIS SRAUTAS PADIDINTAS

356%

UAB „Ergostalas“ užsibrėšta padidinti įmonės žinomumą ir matomumą populiariausiose paieškos sistemose. UAB „Ergostalas“ - tikslas padidinti savo įmonės žinomumą ir matomumą internete.
Norint padidinti įmonės žinomumą nuspręsta sukurti interneto svetainę, atlikti SEO optimizaciją ir ieškoti naujų klientų aktyvios reklamos pagalba.
Pagrindiniai suformuoti tikslai buvo padidinti įmonės žinomumą, padidinti produktų ir paslaugų matomumą internete. Taip pat padidinti naujų klientų srautą į svetainę iš įvairių socialinių tinklų.
APIE KLIENTĄ
"Ergostalas" – elektroninė internetinė parduotuvė, kurioje rasite įvairių produktų iš Lietuvos ir užsienio šalių gamintojų. Prekiaujame ergonomiškais stalais ir visais reikalingais priedais ergonomiškam ir patogiau stalui įrengti Jūsų darbo vietoje. Matydami didelį informacijos ir kokybiškų produktų trūkumą norime padėti visiems sėdimą darbą dirbantiems žmonėms surasti geriasiai tinkantį ir patogiausią darbo būdą, bei informuoti apie galimybę gyventi bei dirbti kitaip nei buvo visiems įprasta. Šiandien Ergostalas.lt gali pasiūlyti geriausiais pripažintus reguliuojamo aukščio stalus, atitinkančių griežčiausius Švedijos institucijų reikalavimus, kokybiškas ergonomines kėdes, vadovo kėdes, patogias kėdes poilsio zonoms ir funkcionalias, modernias reguliuojamo aukščio kėdes. Mes sujungiame idėjas, naujas technologijas ir patirtį ir teikiame malonumą žmonėms, norintiems dirbti patogiau ir efektyviau.
PROJEKTUI IŠKELTI TIKSLAI
Padidinti svetainės matomumą
Sukurti interneto svetainę
Padidinti grąžą iš natūralaus srauto
Padidinti matomumą pagal raktines frazes

Rekkverkeksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t.
Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti
ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

Rekkverk Eksperten

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2019-05-04T10:29:28+03:00

Rekkverk Eksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t. Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

CEO Marius Stakionis

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys. Dimax skaitmeninio marketingo paslaugos sėkmingai atsipirko padidėjusiais naujų klientų srautais. Pasiūlė geras idėjas ir jas įgyvendino. Ne veltui Dimax teikiamos paslaugos įvertintos 5, remiantis net 47 atsiliepimais. Tik pasirinkę tinkamą partnerį galite sutaupyti ne tik daug brangaus savo laiko, bet ir nemažai išlaidų. Konsultacijų ir programavimo kaina svyruoja nuo 24.71€ iki 49.74 ar net daugiau priklausomai nuo darbų. Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax.


MsCraft.lt

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2018-02-21T11:25:34+02:00

MsCraft.lt

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys. Dimax skaitmeninio marketingo paslaugos sėkmingai atsipirko padidėjusiais naujų klientų srautais. Pasiūlė geras idėjas ir jas įgyvendino. Ne veltui Dimax teikiamos paslaugos įvertintos 5, remiantis net 47 atsiliepimais. Tik pasirinkę tinkamą partnerį galite sutaupyti ne tik daug brangaus savo laiko, bet ir nemažai išlaidų. Konsultacijų ir programavimo kaina svyruoja nuo 24.71€ iki 49.74€ ar net daugiau priklausomai nuo darbų. Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax.

CEO Yorkie’s Limo

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti.
Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę.
Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!

Yorkies limos

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2018-05-02T09:35:51+03:00

Yorkies limos

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti. Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę. Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!
5
3
Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
ĮGYVENDINTAS PROJEKTAS
PASIEKTI REZULTATAI
+241%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
+197%
NATŪRALUS SRAUTAS
+97%
SVETAINĖS LANKYTOJŲ
-31%
BOUNCE LYGIS
PATINKA MŪSŲ ATLIKTI DARBAI?
Pradėkime nuostabų projektą kartu!
Mūsų puiki komanda pasiruošusi padėti Jūsų verslui.
+370 611 11 371
Skambinkite dabar