Logotipų kūrimas

Kuriame unikalius ir gerai įsimenamus logotipus, kurie siunčia vartotojams tinkamą žinutę. Logotipų kūrimas yra labai svarbus kiekvieno prasidedančio verslo žingsnis, ir kai tai atlikta tinkamai nuo pat pradžių verslas yra sėkmingesnis ir pelningesnis. Užsisakyti logotipą galima jau dabar. Išsiskirkite iš kitų unikalumu!
Padedame verslams sukurti išskirtinius, unikalius logotipus

Padedame sukurti puikias idėjas, grafikos, dizaino sprendinius, interneto svetaines ir kitus unikalius sprendimus, kad pritrauktumėme daugiau naujų klientų.

[testimonial_rotator id="254"]
Kodėl turėtumėte rinktis Mus?

Individualus požiūris

Išskirtiniai ir unikalūs sprendimai

Taupote savo energiją ir laiką

Puikūs darbai - mūsų sukurti logotipai

Mūsų sukurti logotipai

Logotipų kūrimas - svarbus procesas

Tai svarbu ne tik mums, bet ir sėkmingam Jūsų įmonės įvaizdžio sukūrimui bei tolimesnei sėkmei

Ne vienerius metus kuriame išskirtinius grafinio dizaino projektus ir padedame verslams sukurti tinkamą įvaizdį pradedant nuo logotipo kūrimo, firminio stiliaus ir kitų dizaino darbų bei internetinių projektų. Štai kodėl šiandien mes galime pasidalinti puikiais ir unikaliais darbais, ir taip pat padėti sukurti jūsų verslui išskirtinį logotipą. Savo paslaugas teikiame visoje ne tik didžiausiuose Lietuvos miestuose tokiuose kaip Panevėžys, Šiauliai, Klaipėda, Kaunas, Vilnius, bet ir kitose valstybėse įsikūrusioms įmonėms tokiose kaip Šveicarija, JAV, Kanada, Didžioji Britanija.
Logotipų kūrimas nėra paprastas ir greitas darbas. Mūsų logotipai kuriami atsižvelgiant į Jūsų verslo specifiką, todėl kuriant sėkmingą, gerai įsimenamą, puikiai tinkantį Jūsų verslui logotipą reikia įdėti daug darbo, kūrybinių minčių. Geras logotipas - paprastas, išskirtinis, unikalus ir gerai įsimenamas.
Logotipas - tai itin svarbus elementas suteikiantis pirminį įspūdį apie įmonę, todėl visuomet rimtai vertiname kiekvieno kliento poreikius, o mūsų logotipai Jums kuriami atsakingai.
Kiekvienam klientui kuriame unikalius, originalius logotipus, kurie visada būna susiję su kuriamo verslo idėja. Visuomet sukuriame vienspalvę ir spalvotą logotipo versiją. Nurodome galimus ir negalimus logotipo naudojimo variantus, taip pat ir suformuojame trumpas logotipo naudojimo taisykles, kurios įtraukiamos prie aprašymo. Taip pat nėra pamirštama akcentuoti ir apibrėžti firminio ženklo gaires, kurios gali būti naudojamos ekranuose, spaudos pranešimuose ar reklamos gamyboje. Taip pat kiekvienam logotipui nustatome apsaugines zonas, proporcijas geometriniame tinklelyje, bei naudotiną šriftą ir jo dydį, kuris gali būti naudojamas. Aprašyme pateikiame logotipo variantus, kurie gali būti naudojami ir yra draudžiami (spalvos, geometrijos deformacija).
Visa ši informacija yra pateikiama PDF dokumente ir sukurto logotipo grafiniai dokumentai eksportuojami į Adobe Illustrator vektorinį dokumentą, CDR (CorelDraw), PDF (Adobe Reader Vector File), JPG (Raster Image), PSD (Adobe Photoshop). Kuomet gaunamas apmokėjimas už logotipo kūrimo darbus klientas gauna nuorodą iš kur gali atsisiųsti visus su dokumentus susijusius su sėkmingai sukurtu logotipu.

D.U.K. - Dažniausiai užduodami klausimai

Kiek laiko kuriamas logotipas?
Logotipai kuriami ne per vieną dieną. Pradinis Logotipo maketas sukuriamas per 10 dienų. Kadangi kiekvienas logotipas yra unikalus, todėl jo visiškam užbaigimui reikia skirti apie vieną mėnesį.
Kaip kuriami logotipai?
Logotipų kūrimas vykdomas su keliais etapais. Iš pradžių nupiešiamas logotipas ranka, padaromi keletas jo eskizų, tuomet idėja perkeliama į skaitmeninę formą. Logotipas kuriamas keliomis skirtingomis programomis, vien tik tam, kad pasiektumėme tinkamą, išskirtinį ir įsimintiną sprendinį.
Ar galite pateikti pradinį logotipo eskizą be sutarties?
Ne. Mes neteikiame eskizų be logotipo kūrimo sutarties pasirašymo. Kad būtų sukurtas logotipas mums reikia įsigilinti į klientą, išsiaiškinti daug smulkmenų, kad galėtumėme pradėti logotipo kūrimo darbus. Jeigu matote, kad patinka mūsų kuriami darbai tuomet tikrai gausite puikų rezultatą pradėję kurti logotipą su mumis.
Kiek logotipo variantų pasiūlote?
Kiekvienam klientui pateikiama profesionaliai sukurtus tris logotipo variantus, iš kurių vėliau vienas gali būti papildomai koreaguojamas priklausomai pagal kliento pageidavimą. Mes nepateikiame 10 ar 15 skirtingų logotipo variantų nes tai būtų visiškas laiko švaistymas. Iš patirties žinome, kad sukurti unikalų ir kokybišką logotipą reikia 3-4 kokybiškai sukurtų logotipų variantų. Pagrindinis tikslas yra verslui sukurti profesionaliai atrodantį, gerai atspindintį verslo modelį, lengvai išsiskiriantį ir įsimenamą logotipą.
Ar tikslingas Logotipų kūrimas internete, ar tai efektyvu?
Taip, galite susikurti savo logotipą internete, bet dažniausiai nėra pasiekiamas norimas rezultatas ir tenka samdyti logotipų kūrimo specialistus. Kokybiškų logotipų kūrimas visuomet atsiremia į kainą.
Kodėl Logotipų kūrimas yra mokamas? Yra juk ir nemokamų logotipų.
Nemokamas logotipų kūrimas galimas, bet tik tuomet jeigu pasinaudosite nemokamomis programomis internete. Daugiau informacijos ieškokite Google "logotipų kūrimas online".
Kiek kainuoja Logotipo kūrimas?
Logotipo kaina - 900€ + PVM/ vnt. Ši kaina yra galutinė, kurią Jūs sumokėję gausite puikų ir išskirtinį logotipą.
Ar reikia apmokėti avansą už logotipą?
Taip. Su klientu pasirašoma logotipo kūrimo sutartis ir tuomet klientas turi atlikti 50% avansinį pavedimą. Likusi dalis 50% sumokama kuomet gaunamas kliento patvirtinimas, kad sukurtas logotipas tenkina užsibrėžtą tikslą.
Ką gaunu už šią logotipo kainą?
Sukurtam logotipui visuomet yra sukuriamos firminio ženklo naudojimo taisyklės, kuriose apibrėžiamas logotipe naudojamos spalvų gamos, nurodomi galimi logotipo panaudojimo variantai.
Kiek kainuotų firminis stilius?
Kiekvienam verslui galime sukurti firminį stilių, bet kad šį darbą atliktumėme puikiai turime turėti sukurtą logotipą. Minimalaus firminio stiliaus sukūrimas kainuoja 200Eur + PVM. Kas ieina į šią minimalią firminio stiliaus kūrimo paslaugą klauskite elektroniniu paštu.
Papasakokite mums savo istoriją
Sukursime naują dizaino sprendinį, interneto svetainę ar
sugeneruosime idėją, kuri pritraukia ir parduoda efektyviau.
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą