Google AdWords kaina

Google Adwords kaina yra labai lanksti ir priklauso nuo keleto faktorių. Pasirinkus efektyviausią internetinės reklamos formą Google AdWords galima prisitraukti naujų tikslinių klientų į savo interneto svetainę. Reklamuokitės vietiniu mastu arba visame pasaulyje, pasiekite reikiamus žmones reikiamu metu ir mokėkite tik už rezultatus. Sužinokite Google Adwords kainą šiandien ir pradėkite savo sėkmingas kampanijas.
Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Google AdWords kaina. Kiek kainuoja reklama AdWords?

Tai pakankamai sudėtingas klausimas. Nes kiekvieno paspaudimo ant Google Adwords reklamos skelbimo kaina gali kainuoti nuo 0,01Eur ir net daugiau nei 50 Eurų.
Taigi jeigu pasakyčiau Jums, kad vienas paspaudimas gali tiek daug kainuoti tikriausiai likčiau nesuprastas.
Taigi reklamos Google AdWords kaina priklauso nuo jos biudžeto, reklaminės kampanijos tipo (paieškos, vaizdinė, vaizdo įrašų (video), programų) ir norimo pasiekti tikslo.
Lietuvos rinkoje Google reklamos kaina už kiekvieną paspaudimą ant rodomo skelbimo svyruoja nuo 0,01€ iki 2€.
Kuomet pradinis reklamai skiriamas biudžetas nėra didelis tuomet reklama Google gali būti pradėta nuo keleto raktinių žodžių. Visuomet galima reklamai skirtą biudžetą padidinti ir pasirinkti papildomus naujus raktinius žodžius.
Taip pat google adwords reklamos kaina priklauso nuo rinkos, esamų konkurentų ir raktinių žodžių kiekio. Pasirinkto raktinio žodžio kaina gali labai skirtis nuo regiono, kuriame norima reklamuotis. Pasirenkant raktinius žodžius, kaip ir sukonfigūruoti pačią kampaniją, bei paruošti reklamą Google publikavimui yra labai atsakinga užduotis, nes nuo to priklauso kaip efektyviai bus išnaudotos Jūsų piniginės lėšos Jūsų verslui ar teikiamoms paslaugoms reklamuoti. Kiekvienas paspaudimas Google adwords turi savo kainą.
Nežiūrint į tai Google reklamos kaina gali būti sumažinta. Yra keletas galimybių šią kainą sumažinti.

Google AdWords kaina priklauso nuo:

Reklamos google skelbimo pozicijos
Reklamos Google AdWords kaina už kiekvieną paspaudimą yra kaina, kurią kiekvienas reklamos užsakovas nori sumokėti už paspaudimą ant jo reklamos. Bet kartais ši kaina Užsakovui yra per didelė. Tuomet norėdami sutaupyti savo lėšas galite nusistatyti tikslą parodyti savo reklamą antroje ar trečioje Google AdWords reklamos pozicijoje. Taip bus sutaupyta Jūsų lėšų, o paspaudimų ant Jūsų reklaminių skelbimų visvien bus, kas generuos sėkmingą naujų klientų srautą į Jūsų tinklalapį.
Reklamos biudžeto
Dažniausiai atsitinka ir taip, kad skiriamas biudžetas reklamai Google AdWords pasibaigia. Tuomet konkurentų reklaminiai skelbimai neberodomi. Nuo to momento laimi tie, kurių reklamai skirtas dienos biudžetas yra didesnis arba kaina už reklamos paspaudimą yra mažesnė.
Puslapio kokybės rodiklio
Norėdami sumažinti savo išlaidas Google AdWords reklamai (ilgalaikėje perspektyvoje) turėtumėte pakelti savo reklamuojamo puslapio kokybę. Tai yra optimizuoti puslapį taip, kad Google suteiktų Jūsų puslapiui aukštesnį puslapio įvertinimą. Kuo svetainės puslapis bus įvertintas aukštesniu balu, tuo Jūs laimėsite daugiau. Kad Jūsų konkurentai (besireklamuojantys pagal tuos pačius pasirinktus raktinius žodžius ir turintys žemesnės kokybės puslapį) pasiektų tą pačią poziciją už kiekvieną reklamos skelbimo paspaudimą turės sumokėti daugiau. Ir netgi gali būti taip, kad mokėdami daugiau nei Jūs skelbimas bus matomas žemesnėje pozicijoje nei Jūsų Google AdWords reklama.
Samdomų specialistų (reklamai sukurti ir prižiūrėti)
Samdydami profesionalus Jūsų reklaminių kampanijų valdymui ir priežiūrai Jūs sutaupysite, nes patyrę specialistai padės Jums sumažinti reklamos kainą ir padidinti investicijos grąžą. Prisiminkite, kad Jūsų tikslas ne tai, kad tik būtų paspausta ant jūsų reklaminio skelbimo, bet kad būtų nupirktos Jūsų siūlomos paslaugos ar prekės.
Atlikto SEO optimizavimo
Reklama Google AdWords yra efektyvi ir greita reklama internete. Jeigu norite pastoviai pritraukti naujus lankytojus į Jūsų tinklalapį ir kad tai nekainuotų pastoviai papildomus pinigus tuomet rekomenduojame reklamuojamam puslapiui atlikti SEO optimizaciją. SEO optimizavimo procesas yra daug ilgesnis ir reikalaujantis daug darbo. Pasiekti pirmąjį Google puslapį yra daug sudėtingiau, bet tai atsiperka per ilgą laiką, kuomet pastoviai į Jūsų tinklalapį atkeliauja vis nauji interesantai - nauji Jūsų klientai.
Žinote daugiau kriterijų nuo ko priklauso Google Adwords kaina?
Džiaugiamės kiekviena galimybe padiskutuoti ir surasti efektyvesnį būdą reklamos google Adwords kainai sumažinti. Todėl jeigu turite puikių idėjų ir žinote daugiau kreiterijų. Pasidalinkite su mumis savo pastebėjimais. Iš anksto ačiū!

Nuo ko priklauso kiekvieno Google AdWords reklamos skelbimo paspaudimo kaina?

Google robotas vertina 2 pagrindinius kintamuosius:

  1. Reklamuojamo puslapio kokybę

  2. Google tai vertina balais. Kuo šis vertinimo balas yra aukštesnis, tuo paspaudimo už Google AdWords reklaminio skelbimo kaina Jums kainuos mažiau.
  3. Google Adwords skelbimo kainą už paspaudimą

  4. Kuo ši kaina yra didesnė, tuo skelbimas rodomas aukštesnėje pozicijoje.
Kaip parodyti reklaminį skelbimą aukščiausioje pozicijoje ir dar sutaupyti?
Patyręs Google Adwords specialistas gali sutaupyti investuojamas lėšas į reklamą Google. Na, o norėdami sužinoti
reklamos google kainą rašykite arba skambinkite Adwords reklamos specialistams, kurie Jums visada patars ir
padės apskaičiuoti Google Adwords kainą. Mūsų komanda gali Jums padėti atsakyti į visus Jums rūpimus
klausimus susijusius su aktyvia reklama Google AdWords.

Google AdWords kaina

Google AdWords kaina kinta nuo norimo gauti rezultato, pozicijos, pasirinktų raktažodžių, šalies, kurioje norima reklamuotis ir norimos pasiekti pozicijos google pirmame puslapyje.

Pradėkite Google AdWords reklamos kampanijas jau dabar!

SEM express
Greita ir pigu
150€

Vienos Google AdWords kampanijos vienkartinis sukūrimas ir konfigūravimas (60€) + minimalus biudžetas reklamai (90€)+ ataskaita mėnesio gale.

SEM min
Greita ir išsamu
270€

Vienos Google AdWords kampanijos vienkartinis sukūrimas ir konfigūravimas (60€) + minimalus biudžetas reklamai (150€) + Google analytics ir paskyros konfigūravimas (60€) + ataskaita mėnesio gale.

SEM medium
Greita ir efektyvu
420€

Vienos Google AdWords kampanijos vienkartinis sukūrimas ir konfigūravimas (60€) + minimalus biudžetas reklamai (300€) + Google analytics ir paskyros konfigūravimas (60€) + ataskaita mėnesio gale.

SEM multi
3x SEM min
690€

Trijų Google AdWords skirtingų kampanijų vienkartinis sukūrimas ir konfigūravimas (3x60€) + minimalus biudžetas reklamai (3x150€) + Google analytics ir paskyros konfigūravimas (60€) + ataskaita mėnesio gale.

Google Adwords kaina
Galime pasiūlyti ir kitus mokėjimo planus Jūsų Google AdWords reklaminėms kampanijoms priklausančius nuo Jūsų individualių poreikių.
Mūsų teikiamos paslaugos klientų įvertintos 5, remiantis 47 atsiliepimais. Pasirinkę tinkamą partnerį galite sutaupyti ne tik daug
brangaus savo laiko, bet ir nemažai Eurų, kuomet už kiekvieną paspaudimą ant skelbimo, ar skelbimo peržiūrą,
bei parodymą kaina gali svyruoti nuo 0.01€ iki 2.47 ar net daugiau.
Sužinokite kaip galima sutaupyti daugiau...
Papasakokite mums savo istoriją
Sukursime naują dizaino sprendinį, interneto svetainę ar
sugeneruosime idėją, kuri pritraukia ir parduoda efektyviau.
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą