Reklama Gmail
Taupykite savo brangų laiką

Gaukite daugiau naudos dirbdami su patyrusiais interneto svetainių kūrėjais.

Jūsų verslui

Mes kuriame ir valdome mokamos reklamos kampanijas, kurios kuria Jūsų verslui pridėtinę vertę bei greitesnę investicijų gražą. Analizuodami duomenis pastoviai siekiame geriausių rezultatų už mažiausią kainą. Nežinote kokių paslaugų reikia? Gaukite nemokamą konsultaciją...

Paieška Google paieškos sistema su puikiomis išskirtinėmis papildomomis galimybėmis padeda Jums gauti gerokai daugiau nei kitos reklamos rūšys.
Administravimas Reklama Google sukuriamos reklaminės kampanijos, kad pritrauktumėme naujus klientus į Jūsų interneto svetainę.
Strategija Susipažinsime su Jūsų verslu ir sukursime strategiją, kuri padės pritraukti daugiau naujų klientų į Jūsų interneto svetainę.
Ataskaitos ir analizė Nustatysime kokio tipo ir kokiu dažnumu reikia paruošti ir perduoti Jums ataskaitą, kurios pagalba paprasčiau nustatyti reklamos efektyvumą.
Konfigūravimas Nustačius reklaminės kampanijos tikslus sukursime sąskaitą ir kampaniją geriausiai pritraukiančią naujus Klientus. Sutaupysime Jūsų laiką ir investuojamas lėšas.
Optimizacija Sukurtos reklamos kampanijos prižiūrimos ir optimizuojamos, kad pritrauktų kiek įmanoma daugiau klientų pagal pasirinktą kliento strategiją.
Priežiūra Prižiūrime Google AdWords reklamines kampanijas ir užtikriname jų profesionalų valdymą. Užtikrinsime efektyvų reklamos biudžeto panaudojimą taip pritraukiant kuo daugiau klientų.
Testavimas ir Galimybės Sukurtosios reklaminės kampanijos testavimas yra vienas iš svarbiausių reklaminės kampanijos etapų.
Naujausi atlikti darbai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Vieninteliam Lietuvoje ,unikaliam rankų darbo šviestuvų gaubtelių, gamintojui sukurta interneto svetainė, interneto svetainės dizaino sprendinys ir sukurtos reklaminės kampanijos projekto viešinimui internete. Projekto įgyvendinimo metu atlikti šie darbai:
Interneto svetainė advokatams
Interneto svetainė advokatams
Advokatų profesinei bendrijai "Onaitis ir partneriai" sukurtas naujas įvaizdis internete. Darbų metu ne tik atnaujinta interneto svetainė, bet sukurtas turinys, naujas vardas, apipavidalintas paprastas logotipas, bei atnaujinta svetainė. Gauti rezultatai iš tiesų įspūdingi lyginant senąją svetainę su nauja.
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Kanados rinkoje daugiau nei 10 metų veikiančiai HMC įmonei sukurta interneto svetainė ir aktyvios reklamos internete dėka padidintas ne tik žinomumas, bet ir svetainės lankomumas. Dirbant su šiuo unikaliu projektu pasiekti puikūs rezultatai. Suteiktos šios skaitmeninio marketingo paslaugos:
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Šiaulių regione puikiai įsitvirtinusi naudotus ir naujus automobilius parduodanti įmonė atsinaujino interneto svetainę ir pasitelkė į pagalbą aktyvią reklamą internete, kad padidintų savo pardavimus iš internetinės svetainės. O pasiekti rezultatai nekuklūs. Pagelbėjome šiose srityse:
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
Daugiau nei 25 metų patirtį su natūralios medienos dirbiniais (lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas) turinti įmonė pageidavo sukurti naują internet svetainės dizainą ir tapti geriau matomais internete pasitelkiant SEO paslaugas ir aktyvią reklamą internete. Mes padėjome pasiekti puikius rezultatus:
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Kasdien reikalingos kokybiškos paslaugos teikiamos ir šios išskirtinės įmonės įsikūrusios JAV. Energinga komanda ne tik siūlo puikias, kokybiškas transporto paslaugas, bet ir nusprendė padidinti savo patrauklumą internete, bei padidinti matomumą reklamos internete pagalba. Padėjome pasiekti puikius rezultatus suteikus šias skaitmeninio marketingo paslaugas:
[envira-gallery id="493"]

Google AdWords reklama

Google AdWords reklamos paslaugų kainos kinta nuo norimo gauti rezultato, pozicijos, pasirinktų raktažodžių, šalies, kurioje norima reklamuotis ir norimos pasiekti pozicijos google pirmame puslapyje. Pradėkite Google AdWords reklamą jau dabar!

SEM express
Greita ir pigu
150€

Vienos Google AdWords kampanijos vienkartinis sukūrimas ir konfigūravimas (60€) + minimalus biudžetas reklamai (90€)+ ataskaita mėnesio gale.

SEM min
Greita ir išsamu
270€

Vienos Google AdWords kampanijos vienkartinis sukūrimas ir konfigūravimas (60€) + minimalus biudžetas reklamai (150€) + Google analytics ir paskyros konfigūravimas (60€) + ataskaita mėnesio gale.

SEM medium
Greita ir efektyvu
420€

Vienos Google AdWords kampanijos vienkartinis sukūrimas ir konfigūravimas (60€) + minimalus biudžetas reklamai (300€) + Google analytics ir paskyros konfigūravimas (60€) + ataskaita mėnesio gale.

SEM multi
3x SEM min
690€

Trijų Google AdWords skirtingų kampanijų vienkartinis sukūrimas ir konfigūravimas (3x60€) + minimalus biudžetas reklamai (3x150€) + Google analytics ir paskyros konfigūravimas (60€) + ataskaita mėnesio gale.

Galime pasiūlyti ir kitus Jūsų Google AdWords reklaminėms kampanijoms mokėjimo planus priklausančius nuo Jūsų individualių poreikių.
Google AdWords kaina už kiekvieną paspaudimą svyruoja nuo 0,01€ iki 1€.
Papasakokite mums savo istoriją
Sukursime naują dizaino sprendinį, interneto svetainę ar
sugeneruosime idėją, kuri pritraukia ir parduoda efektyviau.
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą