Seo optimizacija
tai procesas darantis įtaką interneto svetainės matomumui internete. Už šį matomumą paieškos sistemose nereikia nieko mokėti, todėl tokie rezultatai dažniausiai vadinami natūraliais. Taigi tinkamai atlikus interneto svetainės optimizaciją galite gauti nemokamą klientų srautą į savo tinklalapį. Mes padedame verslams sutaupyti ir tapti geriau matomais internete. Investuokite į savo verslo sėkmingą ateitį dabar!
Nustatykite savo tikslus, o mes padėsime Jums juos pasiekti

Dirbant su profesionalia komanda kiekvienas projektas tampa įdomus, pritraukiantis, išskirtinis ir įvykdytas laiku.

SEO OPTIMIZACIJOS PROCESAS
SEO optimizacija yra sudėtingas, bet įdomus procesas. Tam kad būtų pasiektas geriausias rezultatas reikia įdėti daug pastangų.
SEO optimizacija
Tai interneto svetainės optimizacija paieškos sistemoms.
Naturali interneto svetainės SEO optimizacija paieškos sistemoms visuomet yra geresnė palyginus su mokama interneto reklamos paslauga. Tinkamai atlikta SEO optimizacija į Jūsų internetinę svetainę pastoviai pritraukia naujus klientus. Tuomet jūsų teikiamas paslaugas klientai suras natūraliu būdu per Google, Bing, Yahoo ar kitą paieškos sistemą. Toks natūraliu būdu pritraukiamas klientų srautas yra praktiškai pastoviai nemokamas ir pritraukia daugiau klientų nei mokama google reklama internete. Bet kad pasiektumėte šį rezultatą jūsų interneto svetainė turi būti tinkamai optimizuota pagal pasirinktus raktažodžius. Visi paieškos rezultatai pateikiami kairėje paieškos sistemos lango pusėje yra vadinami natūraliais (ang. Organic).
Kad pasiektumėte didžiausią paieškos sistemų naudą kartais tenka pataisyti ar papildyti esamą interneto svetainę tinkama informacija.
Jūsų tinklalapio lankytojų kiekis didės jeigu informacija pateikta interneto svetainėje bus įdomi, išsami, patraukliai ir patogiai išdėstyta.
Galime jums pasiūlyti keletą standartinių SEO optimizacijos planų. Šių paslaugų kaina gali skirtis nuo darbų kiekio apimties, todėl visuomet geriausia kreiptis dėl individualaus pasiūlymo paruošimo.
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371

SEO optimizacija

SEO optimizacija svarbi Jūsų verslo dalis. Jūsų internetinio verslo sėkmė slypi interneto svetainės optimizacijoje paieškos sistemoms. Labai svarbu pasirinkti geriausiai SEO optimizacijos paslaugas atliekančią įmonę, kad būtų pasiekta didžiausia nauda Jūsų verslui.

SEO begin
Analizė
202€

Jūsų internetinio puslapio analizė ir rinkos tyrimas.

SEO medium
SEO optimizacija
710€*

Jūsų verslo sėkmė prasideda nuo Jūsų internetinio puslapio SEO optimizacijos.

SEO large
SEO optimizacija
463€* / mėn.

SEO optimizacija ir rezultatų palaikymas 6 mėn.

SEO extra
SEO optimizacija
434€* / mėn.

SEO optimizacija ir rezultatų palaikymas 12 mėn.

SEO paslaugų kaina priklauso nuo norimų pasiekti tikslų.
SEO paslaugos kaina už kiekvieną pasirinktą raktažodį svyruoja nuo 50€ iki 100€.
Papasakokite mums savo istoriją
Sukursime naują dizaino sprendinį, interneto svetainę ar
sugeneruosime idėją, kuri pritraukia ir parduoda efektyviau.
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą