Interneto svetainių dizainas

Net 38% svetainės lankytojų palieka interneto svetainę anksčiau jeigu jos dizainas nėra patrauklus. Interneto svetainių dizainas svarbus tiek mobiliesiems įrenginiams, tiek standartiniams ekranams. Per kelias pirmąsias sekundes turite pritraukti svetainės lankytoją tinkama informacija, žinute ir patraukliu, šiuolaikišku dizaino sprendiniu.

Mes padedame verslams sukurti puikias interneto svetaines. Gaukite puikių patarimų naujos internetinės svetainės dizaino kūrimui, pasirinkite tinkamą partnerį ir džiaukitės galutiniu rezultatu sutartu laiku.

Taupykite savo brangų laiką

Išsiskirkite iš kitų su patraukliu interneto svetainės dizainu ir tapkite geriau matomi.

Interneto svetainės dizainas
Išsiskirkite patraukliu interneto svetainės dizainu iš kitų ir tapkite geriau matomais internete su SEO paslaugomis. Pateikite savo klientams informaciją, pasiūlymus ar paslaugas aiškiai ir paprastai. Kuriant geresnį dizainą ir vartotojo sąsają interneto svetainėje galite ilgiau išlaikyti savo klientus ir jiems padėti priimti tinkamus sprendimus. Kuomet potencialūs klientai ieško jūsų Google, youtube, Bing ar kitose populiariose paieškos sistemose atėjus į svetainę nuo pirmųjų akimirkų turite juos užimti geru paslaugų ar produkto dizainu ir patogia, bei intuityvia vartotojo sąsaja interneto svetainėje.
Skambinti ir gauti puikių patarimų+370 611 11 371
Sėkminga investicija - Jūsų įmonės įvaizdis
Investuodami į savo interneto svetainės dizainą, investuojate į savo verslo sėkmę. Mes džiaugiamės galėdami padėti sukurti unikalų logotipą, firminį stilių, žiniatinklio dizainą, internetinę svetainę ir panaudodami puikias žinias mielai padėsime su SEO. Taip skatiname greitesnį kiekvieno verslo augimą ir matomumą internete.
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371
Žiniatinkliai su aukštesniais konversijų rodikliais
Padedame pritraukti daugiau naujų potencialių klientų. Tai galima pasiekti kuriant išskirtinį interneto svetainių dizainą ir našius, efektyvius puslapius.
Skambinti ir gauti puikių patarimų iš profesionalių programuotojų+370 611 11 371
Prisitaikantis interneto svetainių dizainas
Prisitaikantis interneto svetainių dizainas
Suteikite galimybę savo klientams patogiai naršyti jūsų interneto svetainėje. Šiandien stalinis kompiuteris, nešiojamas kompiuteris, planšetinis kompiuteris, išmanusis telefonas, išmanusis televizorius ir netgi išmanieji laikrodžiai ir apyrankės turi skirtingus ekrano dydžius. Todėl labai svarbu, kad jūsų interneto svetainės puslapiai galėtų prisitaikyti prie bet kokio ekrano dydžio. Neleiskite sau prarasti potencialių klientų dėl prasto interneto svetainės dizaino ar svetainės elementų išdėstymo. Pradėkite pakeitimus darbar.
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų iš profesionalių programuotojų +370 611 11 371
Internetinės svetainės dizaino išbandymas
Sukūrus internetinės svetainės dizainą galime išbandyti atskirus puslapius ir pamatyti kas veikia ir kas neveikia realioje internetinėje svetainėje. Galime pagerinti vartotojo patirtį keičiant puslapyje išdėstytus elementus, antraštes, žinutes skirtas klientui, ir taip galime bandyti įvairius pakeitimus, kad sužinotumėte, ar tam tikri sprendimai gali geriau ir efektyviau veikti, kad pritrauktumėte vartotojus atlikti tai kas numatyta ir gautumėte iš to daugiau naujų potencialių klientų.
Puikus patarimas nieko nekainuoja. Skambinti+370 611 11 371

Kaip mes dirbame

Kadangi ne tik kiekvienas klientas yra unikalus bet ir jo teikiamos paslaugos visuomet turime atsistoti į kliento vietą ir suprasti ką galime atlikti geriau, kad padėtumėme išspręsti suformuotus iššūkius.

ANALIZUOJAME
KURIAME
TOBULINAME
PUBLIKUOJAME
Mes klausiame daug įvairių klausimų apie jus, jūsų idėjas ir jūsų poreikius, kad galėtumėme suprasti kas Jūs tokie ir kuo užsiimate ir kiek įmanoma bandome detaliau išsiaiškinti kas, kur, kada, kaip ir kodėl. Tuomet “brainstorminame” ir siunčiame jums savo sugeneruotas idėjas.
Išsirinkę keletą Jums patikusių idėjų gaunate pasiūlymą su keletu darbų pavyzdžių, atliekame pakeitimus, kad galutinis rezultatas būtų tiesiog puikus ir publikuojame sėkmingai atliktus darbus.
Naujausi atlikti darbai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Vieninteliam Lietuvoje ,unikaliam rankų darbo šviestuvų gaubtelių, gamintojui sukurta interneto svetainė, interneto svetainės dizaino sprendinys ir sukurtos reklaminės kampanijos projekto viešinimui internete. Projekto įgyvendinimo metu atlikti šie darbai:
Interneto svetainė advokatams
Interneto svetainė advokatams
Advokatų profesinei bendrijai "Onaitis ir partneriai" sukurtas naujas įvaizdis internete. Darbų metu ne tik atnaujinta interneto svetainė, bet sukurtas turinys, naujas vardas, apipavidalintas paprastas logotipas, bei atnaujinta svetainė. Gauti rezultatai iš tiesų įspūdingi lyginant senąją svetainę su nauja.
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Kanados rinkoje daugiau nei 10 metų veikiančiai HMC įmonei sukurta interneto svetainė ir aktyvios reklamos internete dėka padidintas ne tik žinomumas, bet ir svetainės lankomumas. Dirbant su šiuo unikaliu projektu pasiekti puikūs rezultatai. Suteiktos šios skaitmeninio marketingo paslaugos:
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Šiaulių regione puikiai įsitvirtinusi naudotus ir naujus automobilius parduodanti įmonė atsinaujino interneto svetainę ir pasitelkė į pagalbą aktyvią reklamą internete, kad padidintų savo pardavimus iš internetinės svetainės. O pasiekti rezultatai nekuklūs. Pagelbėjome šiose srityse:
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
Daugiau nei 25 metų patirtį su natūralios medienos dirbiniais (lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas) turinti įmonė pageidavo sukurti naują internet svetainės dizainą ir tapti geriau matomais internete pasitelkiant SEO paslaugas ir aktyvią reklamą internete. Mes padėjome pasiekti puikius rezultatus:
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Kasdien reikalingos kokybiškos paslaugos teikiamos ir šios išskirtinės įmonės įsikūrusios JAV. Energinga komanda ne tik siūlo puikias, kokybiškas transporto paslaugas, bet ir nusprendė padidinti savo patrauklumą internete, bei padidinti matomumą reklamos internete pagalba. Padėjome pasiekti puikius rezultatus suteikus šias skaitmeninio marketingo paslaugas:
[envira-gallery id="493"]
[testimonial_rotator id="254"]
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą