Reklama internete
Tik efektyvi reklama internete gali duoti ženklios naudos ir greitai padidinti investicijų grąžą. Kad gauti puikius rezultatus iš reklamos šiandien reikia fokusuotis į savo tikslinį klientą, didinti žinomumą, pateikti paslaugas ar produktus skaniai ir tik tai ko ieško pats klientas. Norint tapti patikimu ir geriau žinomu verslu, bei pritraukti daugiau naujų klientų reikia pasitelkti šiuolaikiškas reklamos internete formas.
Nežinote nuo ko pradėti? Kokia reklamos forma Jums yra tinkamiausia ir kaip pasiekti tikslinį klientą? Padėsime atsakyti į Jums svarbius klausimus.
Taupykite savo brangų laiką

Gaukite daugiau naudos dirbdami su patyrusiais pro specialistais.

Nuostabu, kai pagalvoji iš kiek daug skirtingų reklamos internete variantų galima rinktis norint reklamuoti ir parduoti prekes ar paslaugas.
Mes padedame savo klientams išpopuliarinti jų prekes ar paslaugas naudojant populiariausius ir efektyviausius reklamos internete kanalus, kurie padeda efektyviai pritraukti norimus klientus, jiems parodyti reikiamą žinutę ir padidinti ne tik interneto svetainės lankomumą. Siūlome efektyvias reklamos kampanijų kūrimo ir priežiūros paslaugas, kurios padeda sutaupyti kiekvienam ir padidinti investicijų grąžą.
Kiekvienam produktui ar paslaugai reklamuoti gali būti naudojama skirtinga reklama internete, todėl būtina atsižvelgti į tai ką norima parduoti ir kur lengviau galima pasiekti reikiamą auditoriją efektyviausiai reklamai internete publikuoti.
Papasakokite mums savo idėją ir mes pateiksime geriausią ir efektyviausią pasiūlymą reklamai internete.

Google reklama – tai efektyvi google reklama internete, kuri suteikia galimybę panaudoti skirtingas reklamos formas ir būdus tokius kaip paieškos skelbimai, vaizdiniai skelbimai, vaizdo įrašų skelbimai ir kitos universalios programų kampanijos.
Reklama Gmail – čia skelbimai rodomi Gmail pašto dėžutės aplanko „Gautieji“ skirtukų viršuje.
Google Display Network – tai banerinė reklama Google vaizdinės reklamos kanaluose. Galima reklamuotis ne tik Lietuvos, bet ir kitų užsienio valstybių populiariuose tinklalapiuose.

Google kontekstinė reklama – Skelbimų pritaikymo atitinkamoms vaizdinės reklamos tinklo svetainėms naudojant raktinius žodžius, temas ir kitus veiksnius procesas.
Google Adwords reklama paieškoje – tai tekstinė reklama, kurios pagalba galima pateikti savo skelbimą klientams būtent tą akimirką, kai jie ieško siūlomų prekių ar paslaugų. Ir mokėti reikia tik tada, kai vartotojas spustelės skelbimą, kad apsilankytų jūsų svetainėje, arba paskambintų jums.
Reklama Google Adwords
Reklama Facebook kanale
Reklama Youtube – puiki platforma video reklamai už priimtiną kainą pasirinktai auditorijai.
Remarketingas – Google, Facebook

Reklama socialiniuose tinkluose
Google AdWords kaina
Kiekvienam verslui, kuris dar nėra pradėjęs reklamuotis Google sistemoje galime pasiūlyti google AdWords kuponą dovanų.

Elektroninių laiškų marketingas –

Reklama kituose socialiniuose tinkluose kaip:

Twitter, Linkedin, Pinterest,

Youtube, Snapchat, facebook,

Instagram, Skype, Viber, Whatsapp.

 

Reklamuodamiesi su mumis galite stebėti savo lankytojus ir išmatuoti reklamos efektyvumą su analitine programine įranga, kurios pagalba galima išmatuoti įvairius parametrus net ir tokius kaip lankytojų kiekis, lankytojų laikas praleistas interneto svetainėje, vidutinis puslapių peržiūros kiekis, kontaktų formų užpildymas ar kitų užsibrėžtų tikslų pasiekimas.

Kiekvienam klientams užtikriname patikimą ir profesionalų kampanijų vykdymą.

Facebook

Twitter

Linkedin

Pinterest

Youtube

Snapchat

Instagram

Skype

Whatsup

Papasakokite mums savo istoriją
Sukursime naują dizaino sprendinį, interneto svetainę ar
sugeneruosime idėją, kuri pritraukia ir parduoda efektyviau.
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą