Wordpress sprendimai verslamsWordpress specialistai
Paseno Wordpress interneto svetainė? Reikia pagalbos atnaujinant? Tuomet pats laikas Wordpress specialistams ją atnaujinti arba net sukurti iš naujo. Nuo 2007 m. kuriame internetines svetaines ir parduotuves, atliekame seo optimizacijos paslaugas, ir kuriame reklamą internete. Todėl gerai žinome ko reikia kiekvienam verslui, kad pasiektumėte tikslinius klientus internete. Dimax.lt gali padėti atnaujinti ar sukurti naują internetinės svetainės dizainą, kuris geriau pritrauks klientus ir skatins atlikti užsibrėžtus tikslus.
PRADĖKIME naują sėkmingą projektą kartu DABAR!

Kuriame internetinius sprendimus panaudodami dizainą, strategiją,
analitinius duomenis ir geriausių Wordpress programuotojų gebėjimus.
Pradėkite atradimų kelionę dabar!

INTERNETINIŲ SVETAINIŲ SPRENDIMAI

Orientuoti į svarbius dalykus, kurie daro skirtumą

Dizainas ir programavimas
Ilgametę patirtį turintys dizaineriai ir Wordpress programuotojai kuria nuostabius el. komercijos projektus padedančius greičiau pasiekti užsibrėžtus tikslus.
Įtraukimas ir patirtis
Panaudojant sukauptą patirtį ir naujausias UX tendencijas, bei strategijas padedame padidinti svetainių efektyvumą, išlaikyti ilgiau vartotojus ir pritraukti daugiau dėmesio.
Analizė ir optimizavimas
Panaudojant analitinius duomenis padedame verslams optimizuoti Wordpress internetines svetaines taip, kad būtų pritraukta kuo daugiau naujų lankytojų.
Priežiūra ir palaikymas
Dimax.lt komandos Wordpress programuotojas padės užtikrinti, kad sistema puikiai ir stabiliai veiktų. Su dimax.lt programuotojais jūs esate patikimose rankose.

22M+ VERSLŲ PASITIKI WORDPRESS SISTEMA

Wordpress – viena populiariausių internetinių svetainių turinio valdymo sistemų, kuri naudojama apie 30%
visų interneto svetainių. Wordpress platforma greičiausiai tobulėjanti sistema, kuri per
kelerius metus įdiegė daug naujovių žymiai patobulinusių sistemos veikimą ir funkcionalumą.

Ieškantiems patikimo sprendimo
Kiekvienas greitai augantis verslas reikalauja greitų ir rimtų pasikeitimų ypač kai tai yra susiję su naujo verslo kūrimu, bei elektronine komercija. Nesvarbu kokiam verslo sektoriui B2B ar B2C. Sėkmingai besivystant verslui pradėjote gvildenti idėją, kad reikia reprezentacinės svetainės ar elektroninės parduotuvės su patikima Wordpress sistema? Dimax.lt Wordpress specialistai padeda verslams įgyvendinti elektroninės komercijos projektus nuo mažiausio iki didžiausių projektų. Kasdien dimax.lt Wordpress specialistai padeda skirtingo dydžio verslams siekti užsibrėžtų tikslų didinant elektroninių parduotuvių efektyvumą, patogumą ir klientų ratą skatinant pardavimus. Dimax.lt – patikimas Jūsų interneto svetainės Wordpress partneris įgyvendinant įvairaus dydžio elektroninės komercijos projektus nuo kelių šimtų iki milijonų produktų parduotuvėje bei reprezentacinėms svetainėms kurti.
Išskirtinės Wordpress platformos savybės
Atviko kodo sistema

Lengvai transformuojama

Paprastai valdoma

Lankstumas

Viena sistema keletui parduotuvių

Daugiasluoksnė navigacija

Palaiko el.komerciją

Lengvai optimizuojama paieškos sistemoms

Integruojama su kitomis sistemomis

Analitika ir ataskaita

Didelė bendruomenės parama

Kodėl augantys verslai renkasi Wordpress?
„Wordpress“ yra atviro kodo turinio valdymo platforma su unikaliomis funkcijomis suteikiančiomis verslams greitai augti, patogiau pristatyti savo verslą ar vystyti elektroninę komerciją internete. Wordpress renkasi tie verslai, kuriems reikia greito sprendimo, didelio funkcionalumo, patikimos sistemos, lankstumo ir pritaikymo reikiamai situacijai versle. Wordpress yra geriausias pasirinkimas tiems verslams, kurie nori plėsti ir auginti savo vidutinio dydžio verslą. Augindami elektroninę komerciją su Wordpress ir woocommerce sistema, tinkamai pritaikant elektroninės komercijos modelius gana paprasta pritraukti lojalius klientus, bei padidinti jų pasitenkinimą įgytomis paslaugomis.

Kodėl didelės kompanijos naudoja Wordpress platformą?

#1
Wordpress Sistema yra patikima platforma, nes yra populiariausia ir daugiausiai naudojama turinio valdymo sistema dėl savo paprastumo ir naudotojui suteikiamų funkcijų. Wordpress suteikia puikias integracijos galimybes su kitomis sistemomis, yra nemokama platforma. Wordpress seo specialistai gali greičiau ir paprasčiau suprogramuoti reikiamą kodą, bei atlikti norimus puslapių šablono pakeitimus.
#2
Wordpress vartotojams valdyti blog'ą, sukurti reprezentacinę svetainę, internetinę parduotuvę, parduoti internetinius mokymus ir taupyti laiką, bei pinigus. Iš Wordpress visada gausite nemokamus turinio valdymo sistemos ir saugumo atnaujinimus. Svarbu, kad wordpress programuotojas įdiegtų atnaujinimus laiku. Tai puikus sprendimas kuomet klientui reikia visko vartotojo patirties valdymui.

Wordpress platformą naudoja

Wordpress naudoja tokios kompanijos kaip Skype, Microsoft, Mercedes benz,
Yelp, Etsy, Cpanel, MTV, Wayfair, Godaddy, Sony, Waltdisney, Playstation,
BBC, Blomberg, Star Wars, TheBlaze, BBC news ir kiti dideli verslai.
Wordpress naudoja Bloomberg
Wordpress naudoja Etsy
Wordpress naudoja Godaddy
Wordpress naudoja Mercedes benz
Wordpress naudoja Microsoft specialistai
Wordpress naudoja mtv programuotojai
Wordpress naudoja bbc news
Wordpress naudoja Playstation
Wordpress naudoja Skype
Wordpress naudoja Sony
Wordpress naudoja Star Wars
Wordpress naudoja the blaze specialistai
Wordpress naudoja Walt Disney programuotojai
Wordpress naudoja Wayfair
Wordpress naudoja Yelp

Wordpress platforma padeda

 • Wordpress valdymo skydelio pagalba galima sumaži išlaidas, sekti sandėlio likučius, automatizuoti pasikartojančių užsakymų valdymo užduotis. Tokiu būdu galima sutaupyti valandų valandas pastangoms ir skirti sutaupytą laiką verslui.
 • Wordpress programuotojų pagalba Wordpress Sistema yra tokia patogi vartotojui, kad interneto svetainę sukurti galima gana greitai, pritaikyti vietinės rinkos poreikiams ir greičiau pasiekti didesnę investicijų grąžą. Mūsų Wordpress programuotojas gali sukurti Jūsų verslui unikalų svetainės dizainą ir reikalingą integraciją mažesniems, vidutiniams, bei didesniems verslams.
 • Daugybė integruotų apsipirkimo įrankių magento commerce platformoje gali padėti valdyti visas sandėliuose esančias prekes (kaip pvz.: Ebay ir Amazon platformose) ir valdyti pardavimus vieno valdomo produkto pagalba.
 • Su Wordpress Commerce platforma galima kuo puikiausiai pristatyti nepriekaištingą ir sklandžią sąsają su prekėmis, bei pagerinti klientų vartotojų patirtį.

Geriausias elektroninės komercijos partneris - patyręs Wordpress programuotojas ir puiki dizainerių komanda

Šiandien geras Wordpress programuotojas yra labai svarbus specialistas, kuris verslams gali padėti ne tik sukurti individualius poreikius tenkinančią sistemą, bet ir padėti optimizuoti įmonės elektroninio verslo procesus, kad būtų padidintas efektyvumas. Atsižvelgiant į verslo tipą ar jo dydį galima pasirinkti labai įvairius elektroninės komercijos sprendimus. Kad greitai ir paprastai surasti puikų sprendimą individualiems verslų poreikiams reikalingas puikią patirtį turintis Wordpress programuotojas, kuris visada patars ir padės tinkamai parinkti reikiamus sprendimus. Dirbant su patikimais elektroninės komercijos specialistais gausite daugiau naudos ir greičiau pasieksite sėkmę internete. Juk šiandien labai svarbu išsiskirti ir tapti geriau matomu verslu nei kiti konkurentai.
El. parduotuvių kūrimas
Norint sukurti patikimą, stabilią, lengvai plečiamą internetinę parduotuvę su Wordpress būtina turėti ne tik patyrusius marketingo specialistus, patyrusius Wordpress ir woocommerce seo specialistus, bet ir patikimus Wordpress programuotojus. Puiki internetinė parduotuvė nėra matuojama vien tik pagal tai kaip ji tik atrodo, bet labai svarbu atkreipti dėmesį į daugelį smulkmenų, kurios suteikia vartotojui patogią ir pritraukiančią veikti navigaciją naršymui tinklalapyje, saugumo jausmą. Kiekvienas mūsų komandos Wordpress programuotojas padės sukurti internetines parduotuves, kurios atspindi Jūsų verslą.
Dimax.lt gali sukurti ne tik paprastą reprezentacinę Jūsų verslo internetinę svetainę, bet ir elektroninę parduotuvę su šimtais, tūkstančiais ar net milijonais produktų su Wordpress sistema ir išskirtiniu, unikaliu dizaino sprendiniu.
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371

Koks internetinių parduotuvių kūrimas be kokybiškų produktų ir informatyvaus aprašymo?

Atsitinka ir taip, kad klientas negali skirti daug laiko tinkamam internetinės parduotuvės turiniui paruošti tuomet galime padėti ne tik sukurti pačią internetinę parduotuvę, bet ir naują tinkamai SEO optimizuotą turinį. Tuo metu kol dirbame su SEO galime padidinti Jūsų klientų srautą į el parduotuvę iš įvairių aktyvių reklamos kanalų. Priklausomai nuo kliento poreikio galime sukurti Google reklamos kampanijas ir teikti internetinių parduotuvių optimizacijos paslaugas, bei internetinės parduotuvės priežiūros paslaugas, ar jau sukurtų internetinių svetainių priežiūros paslaugas. Papildomam klientų srautui generuoti nereikėtų pamiršti ir socialinių tinklų tokių kaip Facebook, Instagram, Pinterest, Snapchat, Linkedin, Twitter, žinomumui didinti galime pasitelkti net turinio kūrimą socialiniams kanalams ir šių kanalų priežiūros paslaugas.
Vos tik pradėjus kurti internetinę parduotuvę rekomenduojame iš anksto planuoti atlikti SEO optimizaciją - tai procesas, kuomet interneto svetainės puslapiai optimizuojami paieškos sistemoms, tai nėra greitas procesas, bet ilgalaikėje perspektyvoje atneša didžiausią naudą elektroninių parduotuvių verslui. Tapus geriau matomu internete galima pritraukti daugiau naujų klientų iš natūralaus paieškos sistemos srauto. Kuo daugiau skirtingo, įdomaus ir unikalaus turinio sukursime, tuo daugiau pritrauksite naujų klientų iš paieškos sistemų ir taip padidinsi ne tik savo verslo žinomumą, bet ir pardavimus. Kaip ir minėjome šiandien internetinės parduotuvės kūrimas nėra paprastas užsiėmimas, bet įdomus ir kūrybiškas procesas vedantis verslus į sėkmę. Visuomet skatiname el parduotuvės verslus būti originaliais ir kažkuo išsiskirti iš kitų.
Wordpress developers Lithuania outsource

WordPress programuotojas individualiems projektams

Kuriame svetaines, Programuojame, prižiūrime ir padedame padidinti pardavimus

Verslas sparčiai auga. Reikia padėti tinkamai reprezentuoti augantį verslą, automatizuoti verslo procesus, bei padidinti įmonės efektyvumą elektroninės komercijos sprendimų pagalba? Reikia puikių idėjų kaip tai galima įgyvendinti su patyrusių programuotojų pagalba? Reikia patikimo sprendimo elektroninei parduotuvei, bei integracijai su buhalterine sistema? Užsukote kaip tik ten kur reikia. Dimax.lt WordPress specialistai padeda verslams ne tik sukurti reprezentacines internetines svetaines, bet ir įgyvendinti elektroninės komercijos projektus nuo mažiausio iki didžiausių projektų.

Kasdien dimax.lt WordPress specialistai padeda skirtingo dydžio verslams siekti užsibrėžtų tikslų didinant matomumą, populiarumą, elektroninių parduotuvių efektyvumą, patogumą ir klientų ratą skatinant pardavimus. Dimax.lt – patikimas jūsų WordPress partneris įgyvendinant įvairaus dydžio elektroninės komercijos projektus nuo kelių šimtų iki milijonų produktų elektroninėje parduotuvėje.

Geriausias Jūsų verslo partneris – patyręs WordPress programuotojas ir puiki dizainerių komanda

Šiandien geras WordPress programuotojas yra labai svarbus specialistas, kuris verslams gali padėti ne tik sukurti individualius poreikius tenkinančią sistemą, bet ir padėti optimizuoti įmonės elektroninio verslo procesus, kad būtų padidintas efektyvumas. Atsižvelgiant į verslo tipą ar jo dydį galima pasirinkti labai įvairius elektroninės komercijos sprendimus. Kad greitai ir paprastai surasti puikų sprendimą individualiems verslų poreikiams reikalingas puikią patirtį turintis WordPress programuotojas, kuris visada patars ir padės tinkamai parinkti reikiamus sprendimus. Dirbant su patikimais elektroninės komercijos specialistais gausite daugiau naudos ir greičiau pasieksite sėkmę internete. Juk šiandien labai svarbu išsiskirti ir tapti geriau matomu verslu nei kiti konkurentai.

Rinkitės geriausius specialistus

Nuo pirmųjų minučių, kai nusprendėte, kad reikia perkelti savo projektą į patikimą ir patogią turinio redagavimui WordPress platformą turėtumėte pasitarti su WordPress specialistu, kuris patars kaip ir ką geriau būtų atlikti, kad pasiekti norimą tikslą. Vos tik pradėjus kurti ant WordPress platformos Jums gali būti reikalingas backend WordPress programuotojas, front end WordPress programuotojas, WordPress seo specialistas, ir dizaineris dirbantis su elektroninės parduotuvės vartotojo patirtimi ir dizainu.

Dimax.lt WordPress programuotojai Jūsų verslui gali padėti šiose srityse:

 1. WordPress svetainės kūrimas
 2. WordPress svetainės auditas
 3. WordPress svetainės optimizavimas
 4. Tinklalapio greičio optimizavimas
 5. WordPress svetainės šablono pataisymai
 6. Individualios vartotojo patirties kūrimas
 7. WordPress modulio kūrimas
 8. WordPress API / integravimas
 9. WordPress svetainės atnaujinimas
 10. WordPress apsauga nuo įsilaužėlių
 11. WordPress apsauga nuo ddos atakos
 12. WordPress svetainės perkėlimas
 13. WordPress svetainės kopijavimas
 14. WordPress produktų valdymas
 15. WordPress seo optimizavimas

WordPress sistema turi savus reikalavimus ir tam tikrus apribojimus, todėl prieš pradedant migravimo darbus vertą būtų pasitarti su programuotojais. Gali tekti ne tik pertvarkyti esamą svetainės turinį, bet ir pasirinkti tinkamesnį serverį svetainės hostingui, sukurti patogų vartotojui svetainės šabloną, pasirūpinti, kad jūsų verslo neužplųstų daugybė spam laiškų, bei pasirūpinti svetainės kopijos darymu, duomenų saugumu ir kitais svarbiais faktoriais. WordPress yra tinkama mažiems, vidutiniams ir dideliems verslams. Nėra dar vienos tokios platformos, kuri gali jums suteikti unikalią ir patrauklią vartotojo patirtį kaip WordPress turinio valdymo sistema. Mūsų WordPress programuotojas padės išspręsti jūsų visus programavimo darbus ir iškeltus iššūkius.

Puikus metas perkelti statinius puslapius į WordPress

WordPress tampa vis populiaresnė turinio valdymo sistema, suteikianti daugiau laisvės paprastiems vartotojams. Vos tik Worpress programuotojas užprogramuoja svetainės šabloną jūs galite savarankiškai atnaujinti žiniatinklio turinį, bei kurti, redaguoti publikuotus straipsnius. Nuo šiol jums nebereikia redaguoti HTML kodo. Prisijunkite prie patogios turinio valdymo sistemos ir publikuokite turinį svetainėje per kelias sekundes. Šiandien kuriamos WordPress svetainės yra greitesnės, patogesnės ir patikimesnės.

Kaip įdiegti WordPress interneto svetainę? Klauskite patyrusio WordPress specialisto pagalbos ir patarimo.

Reikalingas WordPress programuotojas?

Padėsime išspręsti visus Jums svarbius klausimus

 

Gaukite atsakymus dabar +370 611 11 371

Kaip mes dirbame

Kadangi ne tik kiekvienas klientas yra unikalus bet ir jo teikiamos paslaugos visuomet turime atsistoti į kliento vietą ir suprasti ką galime atlikti geriau, kad padėtumėme išspręsti suformuotus iššūkius.

ANALIZUOJAME
KURIAME
TOBULINAME
PUBLIKUOJAME
Mes klausiame daug įvairių klausimų apie jus, jūsų idėjas ir jūsų poreikius, kad galėtumėme suprasti kas Jūs tokie ir kuo užsiimate ir kiek įmanoma bandome detaliau išsiaiškinti kas, kur, kada, kaip ir kodėl. Tuomet “brainstorminame” ir siunčiame jums savo sugeneruotas idėjas.
Išsirinkę keletą Jums patikusių idėjų gaunate pasiūlymą su keletu darbų pavyzdžių, atliekame pakeitimus, kad galutinis rezultatas būtų tiesiog puikus ir publikuojame sėkmingai atliktus darbus.
Naujausi atlikti darbai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Vieninteliam Lietuvoje ,unikaliam rankų darbo šviestuvų gaubtelių, gamintojui sukurta interneto svetainė, interneto svetainės dizaino sprendinys ir sukurtos reklaminės kampanijos projekto viešinimui internete. Projekto įgyvendinimo metu atlikti šie darbai:
Interneto svetainė advokatams
Interneto svetainė advokatams
Advokatų profesinei bendrijai "Onaitis ir partneriai" sukurtas naujas įvaizdis internete. Darbų metu ne tik atnaujinta interneto svetainė, bet sukurtas turinys, naujas vardas, apipavidalintas paprastas logotipas, bei atnaujinta svetainė. Gauti rezultatai iš tiesų įspūdingi lyginant senąją svetainę su nauja.
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Kanados rinkoje daugiau nei 10 metų veikiančiai HMC įmonei sukurta interneto svetainė ir aktyvios reklamos internete dėka padidintas ne tik žinomumas, bet ir svetainės lankomumas. Dirbant su šiuo unikaliu projektu pasiekti puikūs rezultatai. Suteiktos šios skaitmeninio marketingo paslaugos:
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Šiaulių regione puikiai įsitvirtinusi naudotus ir naujus automobilius parduodanti įmonė atsinaujino interneto svetainę ir pasitelkė į pagalbą aktyvią reklamą internete, kad padidintų savo pardavimus iš internetinės svetainės. O pasiekti rezultatai nekuklūs. Pagelbėjome šiose srityse:
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
Daugiau nei 25 metų patirtį su natūralios medienos dirbiniais (lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas) turinti įmonė pageidavo sukurti naują internet svetainės dizainą ir tapti geriau matomais internete pasitelkiant SEO paslaugas ir aktyvią reklamą internete. Mes padėjome pasiekti puikius rezultatus:
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Kasdien reikalingos kokybiškos paslaugos teikiamos ir šios išskirtinės įmonės įsikūrusios JAV. Energinga komanda ne tik siūlo puikias, kokybiškas transporto paslaugas, bet ir nusprendė padidinti savo patrauklumą internete, bei padidinti matomumą reklamos internete pagalba. Padėjome pasiekti puikius rezultatus suteikus šias skaitmeninio marketingo paslaugas:

Rekkverkeksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t.
Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti
ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

Rekkverk Eksperten

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5.0
2019-05-04T10:29:28+00:00

Rekkverk Eksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t. Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

CEO Marius Stakionis

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys.
Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax. Man labai patiko
sukurtas MS CRAFT logotipas ir web dizainas. Visiems rekomenduoju!

MsCraft.lt

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5.0
2018-02-21T11:25:34+00:00

MsCraft.lt

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys. Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax. Man labai patiko sukurtas MS CRAFT logotipas ir web dizainas. Visiems rekomenduoju!

CEO Yorkie’s Limo

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti.
Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę.
Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!

Yorkies limos

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5.0
2018-05-02T09:35:51+00:00

Yorkies limos

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti. Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę. Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!
5
3
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą