Turite transporto priemonių su neveikiančiomis autobusų maršrutų švieslentėmis bei rodyklėmis? Norite padidinti keleivių pasitenkinimo lygį, geriau informuoti vartotojus švieslentėse bei tapti patraukelsniais? Tuomet būtina pasirūpinti, kad veiktų viena iš pagrindinių transporto priemonės vizitinių kortelių – autobouso švieslente.
Autobuso maršruto rodyklė (švieslentė) – labiausiai matoma keleivių informavimo sistema keleivinio transporto priemonėje, kuri palengvina keleivių orientavimąsi mieste. Joje rodoma pagrindinė bei keleiviui būtiniausia informacija – tai maršruto numeris bei autobuso judėjimo kryptis.

Švieslentės programavimas autobusams

Šios modernios informacinės sistemos ne tik palengvina keleivių orientavimąsi mieste, tačiau taip pat palengvina transporto priemonių vairuotojų darbą. Švieslenčių informaciją vairuotojai gali keisti neišeidami iš savo darbo vietos. Tiesiog reikia vairuotojo kabinoje sumontuotame valdymo pulte paspausti kelis klavišus ir visa informacija, kuri anksčiau buvo išsaugota švieslenčių valdymo pulte ir informacija išoriniuose informacijos teikimo prietaisuose bus pakeista. Dar vienas didelis privalumas iš visapusiškai veikiančios autobuso švieslentės – informacija keleiviui matoma iš toli: tiek šviesiu, tiek tamsiu paros metu. Skirtingai nei su įprastomis informacijos atvaizdavimo priemonėmis autobusuose.

Tinkamas autobusų švieslenčių naudojimas sumažina įmonės išlaidas

Tinkamas autobusų švieslenčių naudojimas sumažina įmonės išlaidas maršrutų informacijos pateikimo gamybai ar priežiūrai. maršrutų informacijos pateikimo gamybai ar priežiūrai. Naudojant šią priemonę Jums nebereikia rūpintis įprastinių (kartoninių, plastmasinių ir pan.) priemonių gamyba. Nebereikės teisintis keleiviams, kodėl autobuso gale nėra jokios maršruto rodyklės. Išvengiamos vairuotojų ar kito aptarnaujančio personalo klaidos, pamirštant jas pasiimti, prieš išvykstant iš garažo. Taip pat šios sistemos leidžia mobiliau išnaudoti transporto priemones, nes bet kuriuo metu jas galima naudoti visuose įmonės aptarnaujamuose maršrutuose.

 

Švieslentės valdymo pultas autobusams
Švieslentės valdymo pultas miesto autobusų švieslentėms valdyti

 

 
Paveikslėlis: vairuotojo valdymo pultas
Nors Lietuvos autobusų parkai sparčiai atsinaujina naujomis transporto priemones – su moderniomis bei visapusiškai funkcionaliomis švieslentėmis, tačiau daugiau nei 30 % naudojamų autobusų jų neturi arba turi jas nefunkcionalias.

Ar žinote, kad

Dažniausiai jau esamas, sumontuotas autobusų švieslentes, galima padaryti funkcionalias, įmontuojant tinkamus valdiklius arba tinkamai jas sukonfiguravus. Konfiguracija niekada nekainuos kelių tūkstančių eurų, kuriuos reikėtų sumokėti už naują autobusų švieslenčių komplekto įsigyjimą. Šios švieslenčių sistemos yra ilgaamžės, todėl pritaikius tinkamus komponentus, prie jau esančių švieslenčių transporto priemonėje, pastarosios švieslentės gali tarnauti likusį autobuso eksploatavimo laiką, aptarnaujant autobusų maršrutus.
Puikiai žinome, kad didelė dauguma susiduria su dar viena problema, su kuria susiduria autobusų savininkai – tai dažniausiai yra veikiančios transporto priemonių švieslentės, tačiau turinčios netinkamą informaciją. Daugeliu atveju, mes galime Jums padėti išspręsti šią problemą. Jums tik reikės pateikti visą Jums reikiamą informaciją, o mes pasirūpinsime informacijos suvedimu į naudojamus valdiklius. Visa aktuali informacija bus išsaugota turimuose autobusų valdikliuose, o keleiviai galės džiaugtis puikiai prieinama informacija pvz. autobusų švieslentėse. Priklausomai nuo esamos įrangos, galimi įvairūs tekstų atvaizdavimo švieslentėse formatai, bėgančių ar besikeičiančių eilučių variantai.
Dėl jau anksčiau minėtų priežasčių bei fakto, kad Lietuvoje yra ribotas tinkamų specialistų pasirinkimas naudotų autobusų švieslenčių sutvarkymui bei suprogramavimui, siūlome pasinaudoti mūsų teikiamomis paslaugomis.
Kviečiame įjungti visas autobusų švieslentes ir suteikti daugiau išsamesnės informacijos švieslentėse. Šiuo metu miestų gatvėmis autobusai važinėja su neveikiančiomis maršrutų rodyklėmis, o mes galime padaryti taip, kad padėtų keleiviams geriau pamatyti reikiamą informaciją iš toli. Tokiu būdu Jūs savo transporto priemonių parką pakelsite į aukštesnį keleivių aptarnavimo lygį, nei jis yra šiuo metu.

Kuo galėtumėme būti naudingi jūsų verslui?

  • Turimų transporto priemonių švieslenčių esamos būklės įvertinimą bei galimybių analizę jas sukomplektuoti bei padaryti veikiančias;
  • Tinkamų valdymo pultų parinkimą jau esamai, sumontuotai sistemai;
  • Valdymo pultų konfigūravimą;
  • Tekstų suvedimą, keitimą.

Mes nesiūlome įsigyti naujo bei brangaus švieslenčių komplekto turimiems autobusams, mes tiesiog siūlome sutvarkyti jau esamas bei sumontuotas neveikiančius autobusų švieslenčių komplektus.

Populiariausios autobusų švieslenčių gamintojų sistemos

Lietuvoje yra populiariausios kelių autobusų švieslenčių gamintojų sistemos: Mobitec, Buse, Hanover, Apricot, Gorba ir pan. Esame lankstūs, galime pasiūlyti įvairius įrangos atstatymo ar remonto variantus. Dirbame visoje Lietuvoje.
Ne vienerius metus džiuginame žmones patraukliomis paslaugomis ir vien tik tam, kad Jūsų eksploatuojamos transporto priemonės taptų dar paklausesnės, šiuolaikiškesnės bei patrauklesnės keleiviams.

D.U.K. apie švieslentes

Kokios švieslentės yra jūsų transporto priemonėje?
Ar švieslentės programavimas yra sudėtingas?
Jeigu švieslentė yra veikianti ją galima bandyti suprogramuoti. Turint tinkamą įrangą ir žinias švieslentė gali būti perprogramuota.
Ar galima sutvarkyti ir suprogramuoti seną neveikiančią švieslentę?

Kiek yra neveikiančių švieslenčių autobusuose?
Kiek švieslenčių reikia užprogramuoti?
Kokios dar reikia pagalbos?

Galime padėti ir kituose programavimo srityse padedant optimizuoti net ir didžiausio autobusų parko sistemos verslo procesus.

+370 (616) 13284

Reikalingas švieslentės programavimas ar net pati švieslentė? Susisiekite su mumis.

Drąsiai skambinkite ir klauskite. Konsultuojame nemokamai.

Švieslentės programavimas autobusams
Švieslentės programavimas visiems populiariausiems autobusams

Papasakokite mums savo istoriją
Sukursime naują dizaino sprendinį, interneto svetainę ar
sugeneruosime idėją, kuri pritraukia ir parduoda efektyviau.
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą