Profesionalus svetainių kūrimas
Paseno interneto svetainė? Tuomet pats laikas dimax.lt specialistams ją atnaujinti arba sukurti iš naujo. Nuo 2007 m. kuriame interneto svetaines, atliekame seo optimizacijos paslaugas, ir kuriame reklamą internete. Todėl gerai žinome ko reikia kiekvienam verslui, kad pasiektumėte tikslinius klientus internete. Dimax.lt gali padėti atnaujinti ar sukurti naują svetainės dizainą, kuris geriau pritrauks klientus ir skatins atlikti užsibrėžtus tikslus.
PRADĖKIME naują sėkmingą projektą kartu DABAR!
Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Interneto svetainių kūrimas
Interneto puslapių kūrimas nėra labai paprastas užsiėmimas. Puiki interneto svetainė nėra matuojama pagal tai kaip ji tik atrodo, bet labai svarbu atkreipti dėmesį į daugelį smulkmenų, kurios suteikia vartotojui patogią ir pritraukiančią veikti navigaciją naršymui tinklalapyje, saugumo jausmą. Mes kuriame interneto svetaines, kurios atspindi Jūsų verslą.
Galime sukurti ne tik paprastą reprezentacinę Jūsų įmonės internetinę svetainę, bet ir elektroninės komercijos parduotuvę su šimtais produktų, su išskirtiniu ir unikaliu dizaino sprendiniu.
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371
Turinio valdymo sistemos
Mūsų internetinės svetainės kuriamos su turinio valdymo sistemomis (toliau - TVS). Priklausomai nuo Jūsų poreikio parenkame tinkamiausią atviro kodo sistemą ir naudojame jūsų interneto svetainės kūrimui. Šiandien viena populiaresnių ir patogesnių vartotojui yra Wordpress (standartiškai skirta tinklaraščiui kurti. Integruotų standartinių įrankių mažai, bet funkcionalumas gali būti plečiamas, tai geriausias įrankis pradedantiesiems) ir Joomla (savyje daugiau valdymo įrankių nei Wordpress TVS), Drupal ar kitos sistemos.
Standartinėje interneto svetainės turinio valdymo sistemoje yra šios funkcijos:
 • Internetinio puslapio sukūrimas, redagavimas, ištrynimas
 • Pridėti ir suskirstyti straipsnius į kategorijas, bei jas pašalinti
 • Pakeisti svetainės struktūrą
 • Įkelti dokumentus, nuotraukas
 • Sistemos vartotojų valdymas
Esant poreikiui visada reikiamą funkcionalumą galime papildyti naujomis galimybėmis.
Visada patarsime priimti geresnį sprendimą, kad mūsų bendrą projektą lydėtų kuo greitesnė ir didesnė sėkmė.
Galime sukurti Jums išskirtinį interneto svetainės dizainą, logotipą ar firminį stilių.
Taip pat interneto svetainę galime sukurti ir su kitomis turinio valdymo sistemomis tokiomis kaip OpenCart, Magento ar kita jūsų projektui tinkančia atviro kodo turinio valdymo sistema. Kuriant naujus tinklalapius visada skatiname naudoti tik naujausią programinę įrangą ir naujausias technologijas.
Mūsų komandos interneto svetainės kuriamos ir pritaikomos mobiliesiems įrenginiams (išmaniesiems telefonams, planšetėms, plačiaekraniams monitoriams).
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371

Koks interneto svetainių kūrimas be kokybiško ir įdomaus turinio?

Atsitinka ir taip, kad klientas negali skirti daug laiko tinkamam turiniui sukurti tuomet ir galime padėti ne tik sukurti interneto svetainę, bet ir naują tinkamai SEO optimizuotą turinį. Tuo metu kol dirbame su SEO. Galime padidinti Jūsų klientų srautą į interneto svetainę iš įvairių reklamos kanalų. Priklausomai nuo kliento poreikių galime kurti google reklamos kampanijas ir teikti interneto svetainių optimizacijos paslaugas, bei interneto svetainių priežiūros paslaugas, sukurtų interneto svetainių priežiūros paslaugas, o papildomam klientų srautui generuoti ir žinomumui didinti galime pasitelkti net turinio kūrimą socialiniams kanalams ir jų priežiūros paslaugas.
Vos tik pradėjus kurti interneto svetainę rekomenduojame iš karto atlikti SEO optimizaciją - tai procesas, kuomet interneto svetainės puslapiai optimizuojami paieškos sistemoms, tai nėra greitas procesas, bet ilgalaikėje perspektyvoje atneša didžiausią naudą interneto svetainių savininkams. Tapus geriau matomu internete galima pritraukti daugiau naujų klientų. Kuo daugiau skirtingo, įdomaus ir unikalaus turinio sukursime, tuo daugiau pritrauksite naujų klientų iš paieškos sistemų ir taip padidinsite ne tik savo verslo žinomumą, bet ir pardavimus. Kaip ir minėjome interneto svetainių kūrimas nėra paprastas užsiėmimas, bet įdomus ir kūrybiškas procesas vedantis verslus į sėkmę. Visuomet skatiname verslus būti originaliais ir kažkuo išsiskirti iš kitų.

Tikriausiai kiekvienas paieškos sistemoje ieškodamas interneto svetainių kūrimas Pertas tikisi atrasti tai ko ieško. Bet ar tikrai radote išsamų ir tinkamą atsakymą? Pasidalinkite su mumis savo pastebėjimais ir idėjomis. Taigi interneto svetainių kūrimas Pertas susijęs ne tik su paprasto žiniatinklio sukūrimu. Šiandien praktiškai kiekvienos organizacijos ar įmonės egzistavimas gana reikšmingai priklauso nuo matomumo didžiausiose paieškos sistemose tokiose kaip Google, Bing, Yandex, Yahoo, Youtube, Vimeo, Baidu, DuckDuckGo ar kituose paieškos sistemų varikliuose. Todėl nuo pirmųjų minučių kuomet pradedamas verslas rekomenduotina sukurti savo vizitinę kortelę internete ir tapti gerai matomu. Nuo pirmųjų minučių kuomet Jūsų klientas ateina į Jūsų sukurtą tinklalapį svarbu, kad rastų tai ko ieško. Informacija būtų pateikta tinkamu formatu ir lengvai prieinama. Šiandien svarbu, kad kiekvienas sukurtas interneto puslapis būtų prisitaikantis skirtingiems išmaniesiems įrenginiams, bet nereikėtų pamiršti ir mobiliosios versijos, kuri turėtų būti kuriama atskirai. Tikriausiai ne vienam šis teiginys skamba keistai. Bet ar norite gauti daugiau?..

Nukreipimo puslapiai – paskatinkite savo klientus veikti

Skaitmeniniame marketinge nukreipimo puslapis (angl. Landing page) yra atskiras web puslapis, kuris yra sukurtas vienam numatytam tikslui atlikti vykdomos reklaminės kampanijos metu. Tai yra ta vieta, kur lankytojas atsiduria pasirinkęs google reklamos skelbimą, facebook interneto puslapio ar kokį kitą skelbimą. Geriausi nukreipimo puslapiai gali ypatingai sudominti svetainės lankytojus atlikti tam tikrus veiksmus Jūsų svetainėje. Nukreipimo puslapiai gali turėti keletą paskirčių, tokių kaip nukreipti klientą, užimti ir paskatinti įsigyti prekę ar paslaugą.

Padedame sukurti gražius nukreipimo puslapius, kurie suteikia galimybę paprasčiau įsigyti siūlomus produktus ar atlikti kitus numatytus veiksmus.

Gaukite puikių patarimų dabar+370 (611) 11371

interneto svetainių kūrimas Pertas

Interneto svetainių dizainas, programavimas ir interneto svetainių kūrimas Pertas Dimax.lt komandos atliekamas daugiau nei 10 metų. Mums ilgametis interneto svetainių kūrimas Pertas ir kitose pasaulio šalyse padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria esame pasiruošę pasidalinti su kiekvienu savo klientu. Gautos žinios suteikia galimybę mums greičiau pasiekti kliento užsibrėžtus tikslus ir padidinti investicijų grąžą.
Kiekvienas šiandien naujai kuriamas verslas prasideda nuo labai puikios idėjos ir išskirtinio įmonės pavadinimo kūrimo su puikiai sukurtu unikaliu logotipu, bei firminiu stiliumi. Tinkama verslo pradžia ateityje sutaupo daug netikėtų ir nenumatytų išlaidų. Na, o išskirtinis ir unikalus web dizaino sprendinys padeda geriau atkreipti lankytojų dėmesį į reikiamus objektus ir padeda lengviau priimti sprendimus. Tokia eiga atliekamas internetinių puslapių kūrimas greičiau pasiekia klientų užsibrėžtus tikslus. Ir būkite kūrybingi – drąsiai eksperimentuokite ir bandykite kas veikia, o kas ne, nes kiekvienas produktas ar siūloma paslauga skirtingai pritraukia dėmesį.

Kuo galime padėti?

Skaitmeniniame pasaulyje vartotojo elgsena greitai keičiasi. Mes padedame pasiekti greičiau ir daugiau.

Web Dizainas

Programavimas

SEO paslaugos

El. parduotuvės

Reklama internete

Duomenų analizė

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Visuomet nemokamai sukurti internetino svetainę galite patys savo jėgomis ir tai nėra taip sudėtinga šiandien atlikti kuomet yra tiek daug puikių grafinio dizaino įrankių (Adobe Photoshop, nemokama grafinio dizaino įranga GIMP, Sketch app online įrankis, Adobe Dreamweaver, Corel ir kt.) ir galimybių. Paties web programavimas taip pat nėra sudėtingas, bet reikia šiek tiek pasikaustyti HTML kodo rašymo įgūdžiais, bei pasinaudoti php programavimo kalbos galimybėmis. Šiems php programavimo darbams atlikti galite pasinaudoti Notepad++, Visual studio, ar kitomis svetainių kūrimo programomis nemokamai. Ir tuo labiau jeigu turite daug laisvo laiko ir pasitikite savo jėgomis galite pradėti kurti interneto svetainę šiandien. Jeigu negalite sau leisti įsigyti reikiamą programinę įrangą tuomet pasinaudokite internete nemokamai pasiekiama programine įranga, kurios pagalba galite sukurti savo svetainės dizainą ar interneto svetainę. Taigi žinau, kad pasikartosiu, bet svetainės kūrimas nemokamai tikrai įmanomas jeigu šį darbą pasidarysite patys savo jėgomis nuo pradžios iki galo.
Kokybišką interneto svetainės sprendinį galite užsisakyti jau dabar.
Šiuo metu neteikiame svetainių kūrimo pamokų. Bet galime rekomenduoti keletą šaltinių, kur galite rasti puikios informacijos. Nemokamos interneto svetainių kūrimo pamokos yra dažniausiai publikuojamos įvairiuose portaluose tokiuose kaip Youtube, Vimeo ar kt. Kur tikrai rasite puikių patarimų nuo ko pradėti kurti svetainę. Mes visada galime pasiūlyti savo kolegų paslaugas ir drąsiai galime teigti, kad mūsų teikiamas interneto svetainių kūrimas Pertas yra kokybiškas ir profesionalus. Taupykite savo laiką pasirinkdami tinkamą ir patikimą partnerį.

Žemiau galite rasti keletą puikių programų naudojamų web dizaino kūrimui ir interneto svetainių kūrimui.

Nemokami grafikos redaktoriai:

Vektorinės grafikos redaktoriai:

Inkscape, Gravit Designer, Vectr programos.

"Gravit" dizaineris yra pilnas, vektorinės grafikos dizaino sprendimas produktų kūrėjams, grafiniams dizaineriams ir interneto dizaineriams. Programa suteikia galingų įrankių rinkinį, kuris padeda vartotojui paleisti tikrą kūrybiškumą kuriant gražius ir išsamius vektorinius vaizdus. Įrankiai apima struktūrą, vektorių, maketą, tikslumą, stilių, tekstą, tekstą ir dar daugiau.

Naudodamiesi Gravit priemonėmis kaip vartotojo sąsajos dizainas, piktogramos dizainas, grafikos kūrimas rinkodaros įrankiams, puikių koncepcinių kūrybinių idėjų kūrimas, animacija ar pristatymas, Gravit Designer tikrai gali gali pakeisti jūsų darbą. Be to, ši programa yra visiškai nemokama. Ji gali veikti kaip "naršyklės" arba "desktop" programa ir sklandžiai veikia "Windows", "Chrome" OS, "Linux" ir "Mac" įrenginiuose.

Nemokami rasterinės grafikos redaktoriai

Gimp, Photo Pos Pro, Krita, Pixlr programos.

Krita yra profesionali kokybiška piešimo programa, kurią sukūrė menininkų komanda, turinti tikrai kilnius tikslus, kad visi galėtų gauti ir naudotis aukščiausio lygio kūrybinėmis priemonėmis.

Krita galima naudoti bet kokiam brėžiniui ir iliustracijoms, tai ypač tinka komiksams piešti. Be įprastų šepetėlių, užpildų ir rašiklių yra panelių šablonai, pustonių filtrai ir įvairūs perspektyvūs įrankiai. Kiekvienas šepetėliss yra visiškai individualiai pritaikomas, ir galima išsaugoti savo pasirinktinius šepečius vėlesniam panaudojimui. Meniu valdymas labai paprastas ir aiškus. Galima naudotis sluoksniais, perėjimais, tiesinėmis linijomis, HDR palaikymu ir kitas pažangias pasirinkimo ir žymėjimo funkcijas.

Nemokami 3D grafikos redaktoriai:

SketchUp Free, Daz Studio, Hexagon, Blender, Sculptris, Houdini Apprentice ir daugelis kitų programėlių.

Blender yra nemokamas 3D modeliavimo ir animacijos rinkinys. Tai atviro kodo nemokama programinė įranga. Ji gali būti naudojama animacijos kūrimui, 3D modelių spausdinimui, vaizdo žaidimams ar net nuostabiems meno kūriniams. Blender programa yra daugiau ar mažiau prieinama kiekvienai platformai, kuri yra šiandien naudojama ir veikia "Windows XP", "Windows 7", "Mac", "Linux" ir t.t.

Kiekvienas asmuo norintis pradėti verslą ir užsiimti elektronine komercija pirmiausia užduoda sau klausimą kaip sukurti elektroninę parduotuvę. Tai yra procesas, kuris reikalauja nemažai žinių ir laiko.
Nežinote nuo ko pradėti sukurti svetainę?

Taupykite savo brangų laiką – dirbkite su ilgametę patirtį turinčiais web programuotojais ir dizaino specialistais.

Ieškodami geriausios reklamos agentūros Lietuvoje rasite keletą skirtingas paslaugas siūlančių įmonių bet nė viena jų nepasiūlys tiek daug puikių unikalių kūrybinių idėjų, unikalaus dizaino sprendinių, ar marketingo sprendimų iš vienų rankų. Mes manome, kad ieškant google interneto svetainių kūrimas Pertas paslaugų visuomet patogu gauti visas reikiamas dizaino ir kūrimo paslaugas iš vienų lūpų. Tam ir yra įkurta Dimax.lt komanda, kad padėtumėme kiekvienam verslui išsiskirti ne tik originaliu dizaino sprendiniu, bet ir puikiomis idėjomis pristatant verslą internete. Pasirinkus profesionalias Dimax.lt programuotojų paslaugas interneto svetainių kūrimas Pertas bus paprastas ir sklandus, o pasiektas rezultatas sutartu laiku pradžiugins kiekvieną užsakovą. Daugiametę web programavimo patirtį turinti Dimax.lt komanda padės Jums atsakyti į dominančius klausimus ir lengvai išspręsti neįkandamas užduotis. Renkantis Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Pertas taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo populiarinimu, sukurs reklamos viziją, pasiūlys efektyvias reklamos priemones, pasiūlys geriausias reklamos rūšis ir įgyvendins sutartas reklamos kampanijas.

 

Skambinkite ir gaukite puikių patarimų +370 (611) 11371

Norint sukurti svetainę turite pasidomėti koks serverio hostingo tiekėjas teikia kokybiškas paslaugas ir yra geriausias svetainių talpinimas būtent pasirinktam projektui. Kad nuspręstumėte koks hostingas jums reikalingas pirmiausia turite atsakyti į daug klausimų tokių kaip:

 1. Koks interneto svetainės kūrimo tiklas? Ar tai pavyzdžiui drabužių elektroninės parduotuvės kūrimas, elektroninė prekyba. Ar tai reprezentacinis puslapis su pristatymu apie įmonės teikiamas paslaugas.
 2. Kuo išsiskiriate iš kitų konkurentų?
 3. Kodėl žmonės turėtų pirkti prekes ar paslaugas iš Jūsų internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės?
 4. Koks interneto svetainės dizainas yra geriausias ir patogiausias klientui?
 5. Koks reikalingas interneto svetainės funkcionalumas ir galimybės?
 6. Kokia reikalinga duombazė? Postgree, MySQL, Microsoft SQL ar kt.
 7. Kokia reikalinga serverio talpa (HDD) reikalinga talpa?
 8. Ar reikalinga turinio valdymo Sistema (TVS)? Jos gali būti labai įvairios nuo nemokamų sprendimų iki mokamų. Dažniausiai parenkama pagal projekto poreikį. TVS gali būti aprašyta PHP kalba arba sugeneruoti statiniai HTML failai. Jei Jūsų TVS parašyta Python, .NET, JAVA ar kitomis kalbomis tuomet teks rinktis dedikuotą serverį (brangesnis sprendimas) ir susikonfigūruoti reikiamą aplinką tokiai programavimo kalbai vystyti.
 9. Koks domeno vardas būtų tinkamiausias interneto svetainei? Tinkamo domeno registravimas kaip ir įmonės pavadinimo parinkimas labai svarbus. Todėl svarbu išsirinkti patikimą partnerį, kuris galėtų padėti išspręsti šiuos klausimus.
 10. ir dar daugybė klausimų, kurie susiję su elektroninių parduotuvių kūrimu.
 11. Dimax programuotojų komanda daugiau nei 10 metų užsiima web programavimu daugelyje pasaulio šalių. Jeigu klausiate ar atliekamas interneto svetainių kūrimas Pertas? Tikrai taip.
 12. Kiekvienos interneto svetainės programavimas yra individualus sprendimas ir kiekvienas web programavimas kaip ir html programavimas gali būti atliktas labai skirtingai. Todėl būtina žinoti ar pasirinktos programavimo paslaugos atitinka jūsų lūkesčius.

Rekomenduotina daugiau informacijos apie svetainės kūrimą paieškoti google paieškoje įvedant į paieškos laukelį “interneto svetainių kūrimas”, “tinklapių kūrimas”, “interneto svetainių kūrimas Pertas”, “internetinio puslapio kūrimas Šiauliuose”, “internetinių parduotuvių kūrimas”, “internetinės parduotuvė kūrimas nemokamai” anglų kalba. Arba pasikliauti patikimais interneto svetainių kūrėjais, kurie gali sukurti puikų sprendimą puikiam Jūsų verslo startui internete.

Kiekvienas tinklalapio projektas yra unikalus, todėl rekomenduojame pasitarti su mūsų projektų vadovais, kurie ne tik patars kokios sitemos Jums reikia, bet ir apskaičiuos interneto svetainės kainą. Reprezentacinių interneto svetainių kūrimas Pertas kainuoja nuo priklausomai nuo pasirinkto individualaus svetainės sprendinio, bei komponentų reikalingų svetainėje. Norėdami sužinoti tikslią internetinio puslapio kūrimo kainą parašykite užklausą mūsų kontaktinėje formoje dabar.
Norint sužinoti atsakymą dabar galima drąsiai skambinti interneto svetainių programuotojams tel.: +370 (611) 11371
Pats geriausias interneto svetainių dizainas kuriamas web dizainerio, kuris pagal iškeltus reikalavimus iš anksto numato būtinus interneto svetainėje elementus ir sukuria unikalų web dizainą pritraukiantį Jūsų akis ten kur reikia.
Kasdien bendraudami su klientais sukūrėme ne vieną įdomų ir išskirtinį projektą, todėl svetainių kūrimas, logotipo kūrimas, seo paslaugos ar reklamos internete paslaugos ir kitos dizaino paslaugos yra teikiamos visuose Lietuvos ir užsienio valstybių miestuose.
Džiaugiamės galėdami teikti web programavimo, dizaino, reklamos internete kaip ir seo paslaugas visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Alytuje (Dzūkijos sostinėje), Panevėžyje (Panevėžio rajono savivaldybės centras), Klaipėdoje (Uostamiestyje), Kaune (laikinojoje sostinėje), Vilniuje (Lietuvos sostinėje). Na, o interneto svetainių kūrimas Pertas teikiamas daugiau nei dešimtmetį, todėl tiek vietinė ir tarptautinė mūsų patirtis gali padėti pasiekti puikius rezultatus kiekvienam verslui. Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (seo paslaugos), programavimas kaip ir interneto svetainių kūrimas Pertas yra pagrindinės mūsų veiklos rūšys, kuriose mes puikiai nusimanome ir padedame savo klientams. Taip pat kiekvienam verslui galime padėti administruoti socialinių tinklų paskyras, kurti turinį, reklaminius banerius, skydelius, o dizaineriai puikius dizaino sprendinius tiek namų interjerui, tiek reikiamam įmonės firminiam stiliui sukurti.
Padedame taupyti brangų kiekvieno verslo laiką ir kurti šiuolaikiškus, pritraukiančius interneto svetainių sprendimus. Daugiau privalumų kodėl verta dirbti su mūsų komanda.

Internetinių puslapių kūrimas verslui

Nesvarbu ar pradedamas naujas verslas (startupas) ar turite savo internetinį puslapį mes galime Jums padėti. Žemiau galite susipažinti su pagrindinėmis mūsų paslaugomis. Dimax.lt svetainės puslapių programuotojai kuria aukštos kokybės web aplikacijas įvairiems verslų tikslams pasiekti. Prieš atliekant bet kokius programavimo darbus mums labai svarbu suprasti siekiamus tikslus, nes norime įsitikinti, kad būtų sėkmingai įgyvendintas projektas. Mes džiaugiamės galėdami padėti savo ilgamečiams partneriams siekti užsibrėžtus tikslus teikdami techninę pagalbą ir konsultacijas susijusias su web kūrimu ir dizainu.

Individualūs sprendimai

Individualus požiūris ir individualūs sprendimai pritaikomi kiekvienam verslui. Panaudodami savo patirtį ir šiuolaikinius technologinius sprendimus mes kuriame funkcionalias ir interaktyvias svetaines ar aplikacijas, kurios suteikia naujas galimybes kiekvienam verslui. Šiandien interneto svetainių kūrimas Pertas yra lengvai pasiekiamas kiekvienam verslui. Dimax.lt web programuotojai padės ne tik suprogramuoti ką norite, bet ir patars kokie sprendimai yra geresni, kas veikia skirtingoje situacijoje geriau, o kas ne. Išsirinkite tinkamą partnerį savo svetainės kūrimui.

Vartotojo sąsajos ir vidinės sistemos pusės sprendimai

Vartotojo sąsaja (angl. front-end) ir vidinės (angl. back-end) sistemos dalies programavimas yra svetainės programavimo procesai, kurie yra pasiskirstę į dvi dalis vartotojo patirtį ir serverio dalies veikimą. Ši sąsaja yra būtina, kad kuriamas svetainės projektas sėkmingai funkcionuotų. Programuodami individualius internetinius projektus naudojame pažangiausias technologijas, kad sukurtumėme funkcionalius, lengvai administruojamus, pritaikytus būtent kliento poreikiams puslapius. Kuriant svetaines būtina investuoti į geresnę vartotojo patirtį (angl. UX).

Web dizainas ir vartotojo patirtis (UX)

Kiekvienas atvertas puslapis perduoda tam tikrą žinutę. Naujai sukurta, šiuolaikiško web dizaino sprendinio vartotojo patirtis padeda perduoti tinkamą žinutę vartotojui, bei skatina aktyviau rinktis tai kas reikalinga Jums. Informuokite puslapio lankytojus, padėkite Jumis patikėti, padėkite svetainės lankytojams apsispręsti ir lengviau priimti sprendimus. Dimax.lt interneto svetainių kūrimas Pertas jau ne vienam verslui atvėrė naujas galimybes ir kasdien padeda greičiau judėti į priekį. Pradėkite naują projektą kartu ir džiaukitės puikia, patogiai valdoma ir atnaujinama svetaine.

Strategija ir analizė

Sėkminga marketinginė strategija suteikia daugiau pridėtinės vertės kiekvienam verslui ir jo svetainei, todėl ir pritraukia daugiau lankytojų. Tokios svetainės lengviau įtikina lankytojus priimti sprendimus, dėl kurių sulaukiama vis daugiau naujų klientų. Kaskart sėkmingas interneto svetainių kūrimas Pertas suteikia Dimax.lt vis daugiau naujų idėjų ir puikių galimybių sukurti vis įdomesnius projektus. Dimax web programuotojų ir marketingo komandos tobulėja kartu su Jumis ir džiaugiasi galėdami padėti pasiekti puikius ilgalaikius rezultatus, kurie puikiai matomi visiems.

interneto svetainių kūrimas Pertas

Su kiekvienu nauju klientu kasdien išmokstame ir sužinome vis daugiau, o kiekviena patirtis, kurią įgyjame su kiekvienu pradėtu nauju projektu mielai pasidaliname su naujaisiais klientais. Džiaugiamės galėdami padėti kurti naujus verslus ir kurti pridėtinę vertę kiekvienam naujam sėkmingam verslui. Pasirinkus Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Pertas taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo puslapiu, programavimu, priežiūra, SEO optimizacija ir jo populiarinimu.

Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Tikriausiai kiekvienas paieškos sistemoje ieškodamas interneto svetainių kūrimas Sherbrooke tikisi atrasti tai ko ieško. Bet ar tikrai radote išsamų ir tinkamą atsakymą? Pasidalinkite su mumis savo pastebėjimais ir idėjomis. Taigi interneto svetainių kūrimas Sherbrooke susijęs ne tik su paprasto žiniatinklio sukūrimu. Šiandien praktiškai kiekvienos organizacijos ar įmonės egzistavimas gana reikšmingai priklauso nuo matomumo didžiausiose paieškos sistemose tokiose kaip Google, Bing, Yandex, Yahoo, Youtube, Vimeo, Baidu, DuckDuckGo ar kituose paieškos sistemų varikliuose. Todėl nuo pirmųjų minučių kuomet pradedamas verslas rekomenduotina sukurti savo vizitinę kortelę internete ir tapti gerai matomu. Nuo pirmųjų minučių kuomet Jūsų klientas ateina į Jūsų sukurtą tinklalapį svarbu, kad rastų tai ko ieško. Informacija būtų pateikta tinkamu formatu ir lengvai prieinama. Šiandien svarbu, kad kiekvienas sukurtas interneto puslapis būtų prisitaikantis skirtingiems išmaniesiems įrenginiams, bet nereikėtų pamiršti ir mobiliosios versijos, kuri turėtų būti kuriama atskirai. Tikriausiai ne vienam šis teiginys skamba keistai. Bet ar norite gauti daugiau?..

Nukreipimo puslapiai – paskatinkite savo klientus veikti

Skaitmeniniame marketinge nukreipimo puslapis (angl. Landing page) yra atskiras web puslapis, kuris yra sukurtas vienam numatytam tikslui atlikti vykdomos reklaminės kampanijos metu. Tai yra ta vieta, kur lankytojas atsiduria pasirinkęs google reklamos skelbimą, facebook interneto puslapio ar kokį kitą skelbimą. Geriausi nukreipimo puslapiai gali ypatingai sudominti svetainės lankytojus atlikti tam tikrus veiksmus Jūsų svetainėje. Nukreipimo puslapiai gali turėti keletą paskirčių, tokių kaip nukreipti klientą, užimti ir paskatinti įsigyti prekę ar paslaugą.

Padedame sukurti gražius nukreipimo puslapius, kurie suteikia galimybę paprasčiau įsigyti siūlomus produktus ar atlikti kitus numatytus veiksmus.

Gaukite puikių patarimų dabar+370 (611) 11371

interneto svetainių kūrimas Sherbrooke

Interneto svetainių dizainas, programavimas ir interneto svetainių kūrimas Sherbrooke Dimax.lt komandos atliekamas daugiau nei 10 metų. Mums ilgametis interneto svetainių kūrimas Sherbrooke ir kitose pasaulio šalyse padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria esame pasiruošę pasidalinti su kiekvienu savo klientu. Gautos žinios suteikia galimybę mums greičiau pasiekti kliento užsibrėžtus tikslus ir padidinti investicijų grąžą.
Kiekvienas šiandien naujai kuriamas verslas prasideda nuo labai puikios idėjos ir išskirtinio įmonės pavadinimo kūrimo su puikiai sukurtu unikaliu logotipu, bei firminiu stiliumi. Tinkama verslo pradžia ateityje sutaupo daug netikėtų ir nenumatytų išlaidų. Na, o išskirtinis ir unikalus web dizaino sprendinys padeda geriau atkreipti lankytojų dėmesį į reikiamus objektus ir padeda lengviau priimti sprendimus. Tokia eiga atliekamas internetinių puslapių kūrimas greičiau pasiekia klientų užsibrėžtus tikslus. Ir būkite kūrybingi – drąsiai eksperimentuokite ir bandykite kas veikia, o kas ne, nes kiekvienas produktas ar siūloma paslauga skirtingai pritraukia dėmesį.

Kuo galime padėti?

Skaitmeniniame pasaulyje vartotojo elgsena greitai keičiasi. Mes padedame pasiekti greičiau ir daugiau.

Web Dizainas

Programavimas

SEO paslaugos

El. parduotuvės

Reklama internete

Duomenų analizė

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Visuomet nemokamai sukurti internetino svetainę galite patys savo jėgomis ir tai nėra taip sudėtinga šiandien atlikti kuomet yra tiek daug puikių grafinio dizaino įrankių (Adobe Photoshop, nemokama grafinio dizaino įranga GIMP, Sketch app online įrankis, Adobe Dreamweaver, Corel ir kt.) ir galimybių. Paties web programavimas taip pat nėra sudėtingas, bet reikia šiek tiek pasikaustyti HTML kodo rašymo įgūdžiais, bei pasinaudoti php programavimo kalbos galimybėmis. Šiems php programavimo darbams atlikti galite pasinaudoti Notepad++, Visual studio, ar kitomis svetainių kūrimo programomis nemokamai. Ir tuo labiau jeigu turite daug laisvo laiko ir pasitikite savo jėgomis galite pradėti kurti interneto svetainę šiandien. Jeigu negalite sau leisti įsigyti reikiamą programinę įrangą tuomet pasinaudokite internete nemokamai pasiekiama programine įranga, kurios pagalba galite sukurti savo svetainės dizainą ar interneto svetainę. Taigi žinau, kad pasikartosiu, bet svetainės kūrimas nemokamai tikrai įmanomas jeigu šį darbą pasidarysite patys savo jėgomis nuo pradžios iki galo.
Kokybišką interneto svetainės sprendinį galite užsisakyti jau dabar.
Šiuo metu neteikiame svetainių kūrimo pamokų. Bet galime rekomenduoti keletą šaltinių, kur galite rasti puikios informacijos. Nemokamos interneto svetainių kūrimo pamokos yra dažniausiai publikuojamos įvairiuose portaluose tokiuose kaip Youtube, Vimeo ar kt. Kur tikrai rasite puikių patarimų nuo ko pradėti kurti svetainę. Mes visada galime pasiūlyti savo kolegų paslaugas ir drąsiai galime teigti, kad mūsų teikiamas interneto svetainių kūrimas Sherbrooke yra kokybiškas ir profesionalus. Taupykite savo laiką pasirinkdami tinkamą ir patikimą partnerį.

Žemiau galite rasti keletą puikių programų naudojamų web dizaino kūrimui ir interneto svetainių kūrimui.

Nemokami grafikos redaktoriai:

Vektorinės grafikos redaktoriai:

Inkscape, Gravit Designer, Vectr programos.

"Gravit" dizaineris yra pilnas, vektorinės grafikos dizaino sprendimas produktų kūrėjams, grafiniams dizaineriams ir interneto dizaineriams. Programa suteikia galingų įrankių rinkinį, kuris padeda vartotojui paleisti tikrą kūrybiškumą kuriant gražius ir išsamius vektorinius vaizdus. Įrankiai apima struktūrą, vektorių, maketą, tikslumą, stilių, tekstą, tekstą ir dar daugiau.

Naudodamiesi Gravit priemonėmis kaip vartotojo sąsajos dizainas, piktogramos dizainas, grafikos kūrimas rinkodaros įrankiams, puikių koncepcinių kūrybinių idėjų kūrimas, animacija ar pristatymas, Gravit Designer tikrai gali gali pakeisti jūsų darbą. Be to, ši programa yra visiškai nemokama. Ji gali veikti kaip "naršyklės" arba "desktop" programa ir sklandžiai veikia "Windows", "Chrome" OS, "Linux" ir "Mac" įrenginiuose.

Nemokami rasterinės grafikos redaktoriai

Gimp, Photo Pos Pro, Krita, Pixlr programos.

Krita yra profesionali kokybiška piešimo programa, kurią sukūrė menininkų komanda, turinti tikrai kilnius tikslus, kad visi galėtų gauti ir naudotis aukščiausio lygio kūrybinėmis priemonėmis.

Krita galima naudoti bet kokiam brėžiniui ir iliustracijoms, tai ypač tinka komiksams piešti. Be įprastų šepetėlių, užpildų ir rašiklių yra panelių šablonai, pustonių filtrai ir įvairūs perspektyvūs įrankiai. Kiekvienas šepetėliss yra visiškai individualiai pritaikomas, ir galima išsaugoti savo pasirinktinius šepečius vėlesniam panaudojimui. Meniu valdymas labai paprastas ir aiškus. Galima naudotis sluoksniais, perėjimais, tiesinėmis linijomis, HDR palaikymu ir kitas pažangias pasirinkimo ir žymėjimo funkcijas.

Nemokami 3D grafikos redaktoriai:

SketchUp Free, Daz Studio, Hexagon, Blender, Sculptris, Houdini Apprentice ir daugelis kitų programėlių.

Blender yra nemokamas 3D modeliavimo ir animacijos rinkinys. Tai atviro kodo nemokama programinė įranga. Ji gali būti naudojama animacijos kūrimui, 3D modelių spausdinimui, vaizdo žaidimams ar net nuostabiems meno kūriniams. Blender programa yra daugiau ar mažiau prieinama kiekvienai platformai, kuri yra šiandien naudojama ir veikia "Windows XP", "Windows 7", "Mac", "Linux" ir t.t.

Kiekvienas asmuo norintis pradėti verslą ir užsiimti elektronine komercija pirmiausia užduoda sau klausimą kaip sukurti elektroninę parduotuvę. Tai yra procesas, kuris reikalauja nemažai žinių ir laiko.
Nežinote nuo ko pradėti sukurti svetainę?

Taupykite savo brangų laiką – dirbkite su ilgametę patirtį turinčiais web programuotojais ir dizaino specialistais.

Ieškodami geriausios reklamos agentūros Lietuvoje rasite keletą skirtingas paslaugas siūlančių įmonių bet nė viena jų nepasiūlys tiek daug puikių unikalių kūrybinių idėjų, unikalaus dizaino sprendinių, ar marketingo sprendimų iš vienų rankų. Mes manome, kad ieškant google interneto svetainių kūrimas Sherbrooke paslaugų visuomet patogu gauti visas reikiamas dizaino ir kūrimo paslaugas iš vienų lūpų. Tam ir yra įkurta Dimax.lt komanda, kad padėtumėme kiekvienam verslui išsiskirti ne tik originaliu dizaino sprendiniu, bet ir puikiomis idėjomis pristatant verslą internete. Pasirinkus profesionalias Dimax.lt programuotojų paslaugas interneto svetainių kūrimas Sherbrooke bus paprastas ir sklandus, o pasiektas rezultatas sutartu laiku pradžiugins kiekvieną užsakovą. Daugiametę web programavimo patirtį turinti Dimax.lt komanda padės Jums atsakyti į dominančius klausimus ir lengvai išspręsti neįkandamas užduotis. Renkantis Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Sherbrooke taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo populiarinimu, sukurs reklamos viziją, pasiūlys efektyvias reklamos priemones, pasiūlys geriausias reklamos rūšis ir įgyvendins sutartas reklamos kampanijas.

 

Skambinkite ir gaukite puikių patarimų +370 (611) 11371

Norint sukurti svetainę turite pasidomėti koks serverio hostingo tiekėjas teikia kokybiškas paslaugas ir yra geriausias svetainių talpinimas būtent pasirinktam projektui. Kad nuspręstumėte koks hostingas jums reikalingas pirmiausia turite atsakyti į daug klausimų tokių kaip:

 1. Koks interneto svetainės kūrimo tiklas? Ar tai pavyzdžiui drabužių elektroninės parduotuvės kūrimas, elektroninė prekyba. Ar tai reprezentacinis puslapis su pristatymu apie įmonės teikiamas paslaugas.
 2. Kuo išsiskiriate iš kitų konkurentų?
 3. Kodėl žmonės turėtų pirkti prekes ar paslaugas iš Jūsų internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės?
 4. Koks interneto svetainės dizainas yra geriausias ir patogiausias klientui?
 5. Koks reikalingas interneto svetainės funkcionalumas ir galimybės?
 6. Kokia reikalinga duombazė? Postgree, MySQL, Microsoft SQL ar kt.
 7. Kokia reikalinga serverio talpa (HDD) reikalinga talpa?
 8. Ar reikalinga turinio valdymo Sistema (TVS)? Jos gali būti labai įvairios nuo nemokamų sprendimų iki mokamų. Dažniausiai parenkama pagal projekto poreikį. TVS gali būti aprašyta PHP kalba arba sugeneruoti statiniai HTML failai. Jei Jūsų TVS parašyta Python, .NET, JAVA ar kitomis kalbomis tuomet teks rinktis dedikuotą serverį (brangesnis sprendimas) ir susikonfigūruoti reikiamą aplinką tokiai programavimo kalbai vystyti.
 9. Koks domeno vardas būtų tinkamiausias interneto svetainei? Tinkamo domeno registravimas kaip ir įmonės pavadinimo parinkimas labai svarbus. Todėl svarbu išsirinkti patikimą partnerį, kuris galėtų padėti išspręsti šiuos klausimus.
 10. ir dar daugybė klausimų, kurie susiję su elektroninių parduotuvių kūrimu.
 11. Dimax programuotojų komanda daugiau nei 10 metų užsiima web programavimu daugelyje pasaulio šalių. Jeigu klausiate ar atliekamas interneto svetainių kūrimas Sherbrooke? Tikrai taip.
 12. Kiekvienos interneto svetainės programavimas yra individualus sprendimas ir kiekvienas web programavimas kaip ir html programavimas gali būti atliktas labai skirtingai. Todėl būtina žinoti ar pasirinktos programavimo paslaugos atitinka jūsų lūkesčius.

Rekomenduotina daugiau informacijos apie svetainės kūrimą paieškoti google paieškoje įvedant į paieškos laukelį “interneto svetainių kūrimas”, “tinklapių kūrimas”, “interneto svetainių kūrimas Sherbrooke”, “internetinio puslapio kūrimas Šiauliuose”, “internetinių parduotuvių kūrimas”, “internetinės parduotuvė kūrimas nemokamai” anglų kalba. Arba pasikliauti patikimais interneto svetainių kūrėjais, kurie gali sukurti puikų sprendimą puikiam Jūsų verslo startui internete.

Kiekvienas tinklalapio projektas yra unikalus, todėl rekomenduojame pasitarti su mūsų projektų vadovais, kurie ne tik patars kokios sitemos Jums reikia, bet ir apskaičiuos interneto svetainės kainą. Reprezentacinių interneto svetainių kūrimas Sherbrooke kainuoja nuo priklausomai nuo pasirinkto individualaus svetainės sprendinio, bei komponentų reikalingų svetainėje. Norėdami sužinoti tikslią internetinio puslapio kūrimo kainą parašykite užklausą mūsų kontaktinėje formoje dabar.
Norint sužinoti atsakymą dabar galima drąsiai skambinti interneto svetainių programuotojams tel.: +370 (611) 11371
Pats geriausias interneto svetainių dizainas kuriamas web dizainerio, kuris pagal iškeltus reikalavimus iš anksto numato būtinus interneto svetainėje elementus ir sukuria unikalų web dizainą pritraukiantį Jūsų akis ten kur reikia.
Kasdien bendraudami su klientais sukūrėme ne vieną įdomų ir išskirtinį projektą, todėl svetainių kūrimas, logotipo kūrimas, seo paslaugos ar reklamos internete paslaugos ir kitos dizaino paslaugos yra teikiamos visuose Lietuvos ir užsienio valstybių miestuose.
Džiaugiamės galėdami teikti web programavimo, dizaino, reklamos internete kaip ir seo paslaugas visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Alytuje (Dzūkijos sostinėje), Panevėžyje (Panevėžio rajono savivaldybės centras), Klaipėdoje (Uostamiestyje), Kaune (laikinojoje sostinėje), Vilniuje (Lietuvos sostinėje). Na, o interneto svetainių kūrimas Sherbrooke teikiamas daugiau nei dešimtmetį, todėl tiek vietinė ir tarptautinė mūsų patirtis gali padėti pasiekti puikius rezultatus kiekvienam verslui. Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (seo paslaugos), programavimas kaip ir interneto svetainių kūrimas Sherbrooke yra pagrindinės mūsų veiklos rūšys, kuriose mes puikiai nusimanome ir padedame savo klientams. Taip pat kiekvienam verslui galime padėti administruoti socialinių tinklų paskyras, kurti turinį, reklaminius banerius, skydelius, o dizaineriai puikius dizaino sprendinius tiek namų interjerui, tiek reikiamam įmonės firminiam stiliui sukurti.
Padedame taupyti brangų kiekvieno verslo laiką ir kurti šiuolaikiškus, pritraukiančius interneto svetainių sprendimus. Daugiau privalumų kodėl verta dirbti su mūsų komanda.

Internetinių puslapių kūrimas verslui

Nesvarbu ar pradedamas naujas verslas (startupas) ar turite savo internetinį puslapį mes galime Jums padėti. Žemiau galite susipažinti su pagrindinėmis mūsų paslaugomis. Dimax.lt svetainės puslapių programuotojai kuria aukštos kokybės web aplikacijas įvairiems verslų tikslams pasiekti. Prieš atliekant bet kokius programavimo darbus mums labai svarbu suprasti siekiamus tikslus, nes norime įsitikinti, kad būtų sėkmingai įgyvendintas projektas. Mes džiaugiamės galėdami padėti savo ilgamečiams partneriams siekti užsibrėžtus tikslus teikdami techninę pagalbą ir konsultacijas susijusias su web kūrimu ir dizainu.

Individualūs sprendimai

Individualus požiūris ir individualūs sprendimai pritaikomi kiekvienam verslui. Panaudodami savo patirtį ir šiuolaikinius technologinius sprendimus mes kuriame funkcionalias ir interaktyvias svetaines ar aplikacijas, kurios suteikia naujas galimybes kiekvienam verslui. Šiandien interneto svetainių kūrimas Sherbrooke yra lengvai pasiekiamas kiekvienam verslui. Dimax.lt web programuotojai padės ne tik suprogramuoti ką norite, bet ir patars kokie sprendimai yra geresni, kas veikia skirtingoje situacijoje geriau, o kas ne. Išsirinkite tinkamą partnerį savo svetainės kūrimui.

Vartotojo sąsajos ir vidinės sistemos pusės sprendimai

Vartotojo sąsaja (angl. front-end) ir vidinės (angl. back-end) sistemos dalies programavimas yra svetainės programavimo procesai, kurie yra pasiskirstę į dvi dalis vartotojo patirtį ir serverio dalies veikimą. Ši sąsaja yra būtina, kad kuriamas svetainės projektas sėkmingai funkcionuotų. Programuodami individualius internetinius projektus naudojame pažangiausias technologijas, kad sukurtumėme funkcionalius, lengvai administruojamus, pritaikytus būtent kliento poreikiams puslapius. Kuriant svetaines būtina investuoti į geresnę vartotojo patirtį (angl. UX).

Web dizainas ir vartotojo patirtis (UX)

Kiekvienas atvertas puslapis perduoda tam tikrą žinutę. Naujai sukurta, šiuolaikiško web dizaino sprendinio vartotojo patirtis padeda perduoti tinkamą žinutę vartotojui, bei skatina aktyviau rinktis tai kas reikalinga Jums. Informuokite puslapio lankytojus, padėkite Jumis patikėti, padėkite svetainės lankytojams apsispręsti ir lengviau priimti sprendimus. Dimax.lt interneto svetainių kūrimas Sherbrooke jau ne vienam verslui atvėrė naujas galimybes ir kasdien padeda greičiau judėti į priekį. Pradėkite naują projektą kartu ir džiaukitės puikia, patogiai valdoma ir atnaujinama svetaine.

Strategija ir analizė

Sėkminga marketinginė strategija suteikia daugiau pridėtinės vertės kiekvienam verslui ir jo svetainei, todėl ir pritraukia daugiau lankytojų. Tokios svetainės lengviau įtikina lankytojus priimti sprendimus, dėl kurių sulaukiama vis daugiau naujų klientų. Kaskart sėkmingas interneto svetainių kūrimas Sherbrooke suteikia Dimax.lt vis daugiau naujų idėjų ir puikių galimybių sukurti vis įdomesnius projektus. Dimax web programuotojų ir marketingo komandos tobulėja kartu su Jumis ir džiaugiasi galėdami padėti pasiekti puikius ilgalaikius rezultatus, kurie puikiai matomi visiems.

interneto svetainių kūrimas Sherbrooke

Su kiekvienu nauju klientu kasdien išmokstame ir sužinome vis daugiau, o kiekviena patirtis, kurią įgyjame su kiekvienu pradėtu nauju projektu mielai pasidaliname su naujaisiais klientais. Džiaugiamės galėdami padėti kurti naujus verslus ir kurti pridėtinę vertę kiekvienam naujam sėkmingam verslui. Pasirinkus Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Sherbrooke taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo puslapiu, programavimu, priežiūra, SEO optimizacija ir jo populiarinimu.

Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Tikriausiai kiekvienas paieškos sistemoje ieškodamas interneto svetainių kūrimas Halifax tikisi atrasti tai ko ieško. Bet ar tikrai radote išsamų ir tinkamą atsakymą? Pasidalinkite su mumis savo pastebėjimais ir idėjomis. Taigi interneto svetainių kūrimas Halifax susijęs ne tik su paprasto žiniatinklio sukūrimu. Šiandien praktiškai kiekvienos organizacijos ar įmonės egzistavimas gana reikšmingai priklauso nuo matomumo didžiausiose paieškos sistemose tokiose kaip Google, Bing, Yandex, Yahoo, Youtube, Vimeo, Baidu, DuckDuckGo ar kituose paieškos sistemų varikliuose. Todėl nuo pirmųjų minučių kuomet pradedamas verslas rekomenduotina sukurti savo vizitinę kortelę internete ir tapti gerai matomu. Nuo pirmųjų minučių kuomet Jūsų klientas ateina į Jūsų sukurtą tinklalapį svarbu, kad rastų tai ko ieško. Informacija būtų pateikta tinkamu formatu ir lengvai prieinama. Šiandien svarbu, kad kiekvienas sukurtas interneto puslapis būtų prisitaikantis skirtingiems išmaniesiems įrenginiams, bet nereikėtų pamiršti ir mobiliosios versijos, kuri turėtų būti kuriama atskirai. Tikriausiai ne vienam šis teiginys skamba keistai. Bet ar norite gauti daugiau?..

Nukreipimo puslapiai – paskatinkite savo klientus veikti

Skaitmeniniame marketinge nukreipimo puslapis (angl. Landing page) yra atskiras web puslapis, kuris yra sukurtas vienam numatytam tikslui atlikti vykdomos reklaminės kampanijos metu. Tai yra ta vieta, kur lankytojas atsiduria pasirinkęs google reklamos skelbimą, facebook interneto puslapio ar kokį kitą skelbimą. Geriausi nukreipimo puslapiai gali ypatingai sudominti svetainės lankytojus atlikti tam tikrus veiksmus Jūsų svetainėje. Nukreipimo puslapiai gali turėti keletą paskirčių, tokių kaip nukreipti klientą, užimti ir paskatinti įsigyti prekę ar paslaugą.

Padedame sukurti gražius nukreipimo puslapius, kurie suteikia galimybę paprasčiau įsigyti siūlomus produktus ar atlikti kitus numatytus veiksmus.

Gaukite puikių patarimų dabar+370 (611) 11371

interneto svetainių kūrimas Halifax

Interneto svetainių dizainas, programavimas ir interneto svetainių kūrimas Halifax Dimax.lt komandos atliekamas daugiau nei 10 metų. Mums ilgametis interneto svetainių kūrimas Halifax ir kitose pasaulio šalyse padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria esame pasiruošę pasidalinti su kiekvienu savo klientu. Gautos žinios suteikia galimybę mums greičiau pasiekti kliento užsibrėžtus tikslus ir padidinti investicijų grąžą.
Kiekvienas šiandien naujai kuriamas verslas prasideda nuo labai puikios idėjos ir išskirtinio įmonės pavadinimo kūrimo su puikiai sukurtu unikaliu logotipu, bei firminiu stiliumi. Tinkama verslo pradžia ateityje sutaupo daug netikėtų ir nenumatytų išlaidų. Na, o išskirtinis ir unikalus web dizaino sprendinys padeda geriau atkreipti lankytojų dėmesį į reikiamus objektus ir padeda lengviau priimti sprendimus. Tokia eiga atliekamas internetinių puslapių kūrimas greičiau pasiekia klientų užsibrėžtus tikslus. Ir būkite kūrybingi – drąsiai eksperimentuokite ir bandykite kas veikia, o kas ne, nes kiekvienas produktas ar siūloma paslauga skirtingai pritraukia dėmesį.

Kuo galime padėti?

Skaitmeniniame pasaulyje vartotojo elgsena greitai keičiasi. Mes padedame pasiekti greičiau ir daugiau.

Web Dizainas

Programavimas

SEO paslaugos

El. parduotuvės

Reklama internete

Duomenų analizė

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Visuomet nemokamai sukurti internetino svetainę galite patys savo jėgomis ir tai nėra taip sudėtinga šiandien atlikti kuomet yra tiek daug puikių grafinio dizaino įrankių (Adobe Photoshop, nemokama grafinio dizaino įranga GIMP, Sketch app online įrankis, Adobe Dreamweaver, Corel ir kt.) ir galimybių. Paties web programavimas taip pat nėra sudėtingas, bet reikia šiek tiek pasikaustyti HTML kodo rašymo įgūdžiais, bei pasinaudoti php programavimo kalbos galimybėmis. Šiems php programavimo darbams atlikti galite pasinaudoti Notepad++, Visual studio, ar kitomis svetainių kūrimo programomis nemokamai. Ir tuo labiau jeigu turite daug laisvo laiko ir pasitikite savo jėgomis galite pradėti kurti interneto svetainę šiandien. Jeigu negalite sau leisti įsigyti reikiamą programinę įrangą tuomet pasinaudokite internete nemokamai pasiekiama programine įranga, kurios pagalba galite sukurti savo svetainės dizainą ar interneto svetainę. Taigi žinau, kad pasikartosiu, bet svetainės kūrimas nemokamai tikrai įmanomas jeigu šį darbą pasidarysite patys savo jėgomis nuo pradžios iki galo.
Kokybišką interneto svetainės sprendinį galite užsisakyti jau dabar.
Šiuo metu neteikiame svetainių kūrimo pamokų. Bet galime rekomenduoti keletą šaltinių, kur galite rasti puikios informacijos. Nemokamos interneto svetainių kūrimo pamokos yra dažniausiai publikuojamos įvairiuose portaluose tokiuose kaip Youtube, Vimeo ar kt. Kur tikrai rasite puikių patarimų nuo ko pradėti kurti svetainę. Mes visada galime pasiūlyti savo kolegų paslaugas ir drąsiai galime teigti, kad mūsų teikiamas interneto svetainių kūrimas Halifax yra kokybiškas ir profesionalus. Taupykite savo laiką pasirinkdami tinkamą ir patikimą partnerį.

Žemiau galite rasti keletą puikių programų naudojamų web dizaino kūrimui ir interneto svetainių kūrimui.

Nemokami grafikos redaktoriai:

Vektorinės grafikos redaktoriai:

Inkscape, Gravit Designer, Vectr programos.

"Gravit" dizaineris yra pilnas, vektorinės grafikos dizaino sprendimas produktų kūrėjams, grafiniams dizaineriams ir interneto dizaineriams. Programa suteikia galingų įrankių rinkinį, kuris padeda vartotojui paleisti tikrą kūrybiškumą kuriant gražius ir išsamius vektorinius vaizdus. Įrankiai apima struktūrą, vektorių, maketą, tikslumą, stilių, tekstą, tekstą ir dar daugiau.

Naudodamiesi Gravit priemonėmis kaip vartotojo sąsajos dizainas, piktogramos dizainas, grafikos kūrimas rinkodaros įrankiams, puikių koncepcinių kūrybinių idėjų kūrimas, animacija ar pristatymas, Gravit Designer tikrai gali gali pakeisti jūsų darbą. Be to, ši programa yra visiškai nemokama. Ji gali veikti kaip "naršyklės" arba "desktop" programa ir sklandžiai veikia "Windows", "Chrome" OS, "Linux" ir "Mac" įrenginiuose.

Nemokami rasterinės grafikos redaktoriai

Gimp, Photo Pos Pro, Krita, Pixlr programos.

Krita yra profesionali kokybiška piešimo programa, kurią sukūrė menininkų komanda, turinti tikrai kilnius tikslus, kad visi galėtų gauti ir naudotis aukščiausio lygio kūrybinėmis priemonėmis.

Krita galima naudoti bet kokiam brėžiniui ir iliustracijoms, tai ypač tinka komiksams piešti. Be įprastų šepetėlių, užpildų ir rašiklių yra panelių šablonai, pustonių filtrai ir įvairūs perspektyvūs įrankiai. Kiekvienas šepetėliss yra visiškai individualiai pritaikomas, ir galima išsaugoti savo pasirinktinius šepečius vėlesniam panaudojimui. Meniu valdymas labai paprastas ir aiškus. Galima naudotis sluoksniais, perėjimais, tiesinėmis linijomis, HDR palaikymu ir kitas pažangias pasirinkimo ir žymėjimo funkcijas.

Nemokami 3D grafikos redaktoriai:

SketchUp Free, Daz Studio, Hexagon, Blender, Sculptris, Houdini Apprentice ir daugelis kitų programėlių.

Blender yra nemokamas 3D modeliavimo ir animacijos rinkinys. Tai atviro kodo nemokama programinė įranga. Ji gali būti naudojama animacijos kūrimui, 3D modelių spausdinimui, vaizdo žaidimams ar net nuostabiems meno kūriniams. Blender programa yra daugiau ar mažiau prieinama kiekvienai platformai, kuri yra šiandien naudojama ir veikia "Windows XP", "Windows 7", "Mac", "Linux" ir t.t.

Kiekvienas asmuo norintis pradėti verslą ir užsiimti elektronine komercija pirmiausia užduoda sau klausimą kaip sukurti elektroninę parduotuvę. Tai yra procesas, kuris reikalauja nemažai žinių ir laiko.
Nežinote nuo ko pradėti sukurti svetainę?

Taupykite savo brangų laiką – dirbkite su ilgametę patirtį turinčiais web programuotojais ir dizaino specialistais.

Ieškodami geriausios reklamos agentūros Lietuvoje rasite keletą skirtingas paslaugas siūlančių įmonių bet nė viena jų nepasiūlys tiek daug puikių unikalių kūrybinių idėjų, unikalaus dizaino sprendinių, ar marketingo sprendimų iš vienų rankų. Mes manome, kad ieškant google interneto svetainių kūrimas Halifax paslaugų visuomet patogu gauti visas reikiamas dizaino ir kūrimo paslaugas iš vienų lūpų. Tam ir yra įkurta Dimax.lt komanda, kad padėtumėme kiekvienam verslui išsiskirti ne tik originaliu dizaino sprendiniu, bet ir puikiomis idėjomis pristatant verslą internete. Pasirinkus profesionalias Dimax.lt programuotojų paslaugas interneto svetainių kūrimas Halifax bus paprastas ir sklandus, o pasiektas rezultatas sutartu laiku pradžiugins kiekvieną užsakovą. Daugiametę web programavimo patirtį turinti Dimax.lt komanda padės Jums atsakyti į dominančius klausimus ir lengvai išspręsti neįkandamas užduotis. Renkantis Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Halifax taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo populiarinimu, sukurs reklamos viziją, pasiūlys efektyvias reklamos priemones, pasiūlys geriausias reklamos rūšis ir įgyvendins sutartas reklamos kampanijas.

 

Skambinkite ir gaukite puikių patarimų +370 (611) 11371

Norint sukurti svetainę turite pasidomėti koks serverio hostingo tiekėjas teikia kokybiškas paslaugas ir yra geriausias svetainių talpinimas būtent pasirinktam projektui. Kad nuspręstumėte koks hostingas jums reikalingas pirmiausia turite atsakyti į daug klausimų tokių kaip:

 1. Koks interneto svetainės kūrimo tiklas? Ar tai pavyzdžiui drabužių elektroninės parduotuvės kūrimas, elektroninė prekyba. Ar tai reprezentacinis puslapis su pristatymu apie įmonės teikiamas paslaugas.
 2. Kuo išsiskiriate iš kitų konkurentų?
 3. Kodėl žmonės turėtų pirkti prekes ar paslaugas iš Jūsų internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės?
 4. Koks interneto svetainės dizainas yra geriausias ir patogiausias klientui?
 5. Koks reikalingas interneto svetainės funkcionalumas ir galimybės?
 6. Kokia reikalinga duombazė? Postgree, MySQL, Microsoft SQL ar kt.
 7. Kokia reikalinga serverio talpa (HDD) reikalinga talpa?
 8. Ar reikalinga turinio valdymo Sistema (TVS)? Jos gali būti labai įvairios nuo nemokamų sprendimų iki mokamų. Dažniausiai parenkama pagal projekto poreikį. TVS gali būti aprašyta PHP kalba arba sugeneruoti statiniai HTML failai. Jei Jūsų TVS parašyta Python, .NET, JAVA ar kitomis kalbomis tuomet teks rinktis dedikuotą serverį (brangesnis sprendimas) ir susikonfigūruoti reikiamą aplinką tokiai programavimo kalbai vystyti.
 9. Koks domeno vardas būtų tinkamiausias interneto svetainei? Tinkamo domeno registravimas kaip ir įmonės pavadinimo parinkimas labai svarbus. Todėl svarbu išsirinkti patikimą partnerį, kuris galėtų padėti išspręsti šiuos klausimus.
 10. ir dar daugybė klausimų, kurie susiję su elektroninių parduotuvių kūrimu.
 11. Dimax programuotojų komanda daugiau nei 10 metų užsiima web programavimu daugelyje pasaulio šalių. Jeigu klausiate ar atliekamas interneto svetainių kūrimas Halifax? Tikrai taip.
 12. Kiekvienos interneto svetainės programavimas yra individualus sprendimas ir kiekvienas web programavimas kaip ir html programavimas gali būti atliktas labai skirtingai. Todėl būtina žinoti ar pasirinktos programavimo paslaugos atitinka jūsų lūkesčius.

Rekomenduotina daugiau informacijos apie svetainės kūrimą paieškoti google paieškoje įvedant į paieškos laukelį “interneto svetainių kūrimas”, “tinklapių kūrimas”, “interneto svetainių kūrimas Halifax”, “internetinio puslapio kūrimas Šiauliuose”, “internetinių parduotuvių kūrimas”, “internetinės parduotuvė kūrimas nemokamai” anglų kalba. Arba pasikliauti patikimais interneto svetainių kūrėjais, kurie gali sukurti puikų sprendimą puikiam Jūsų verslo startui internete.

Kiekvienas tinklalapio projektas yra unikalus, todėl rekomenduojame pasitarti su mūsų projektų vadovais, kurie ne tik patars kokios sitemos Jums reikia, bet ir apskaičiuos interneto svetainės kainą. Reprezentacinių interneto svetainių kūrimas Halifax kainuoja nuo priklausomai nuo pasirinkto individualaus svetainės sprendinio, bei komponentų reikalingų svetainėje. Norėdami sužinoti tikslią internetinio puslapio kūrimo kainą parašykite užklausą mūsų kontaktinėje formoje dabar.
Norint sužinoti atsakymą dabar galima drąsiai skambinti interneto svetainių programuotojams tel.: +370 (611) 11371
Pats geriausias interneto svetainių dizainas kuriamas web dizainerio, kuris pagal iškeltus reikalavimus iš anksto numato būtinus interneto svetainėje elementus ir sukuria unikalų web dizainą pritraukiantį Jūsų akis ten kur reikia.
Kasdien bendraudami su klientais sukūrėme ne vieną įdomų ir išskirtinį projektą, todėl svetainių kūrimas, logotipo kūrimas, seo paslaugos ar reklamos internete paslaugos ir kitos dizaino paslaugos yra teikiamos visuose Lietuvos ir užsienio valstybių miestuose.
Džiaugiamės galėdami teikti web programavimo, dizaino, reklamos internete kaip ir seo paslaugas visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Alytuje (Dzūkijos sostinėje), Panevėžyje (Panevėžio rajono savivaldybės centras), Klaipėdoje (Uostamiestyje), Kaune (laikinojoje sostinėje), Vilniuje (Lietuvos sostinėje). Na, o interneto svetainių kūrimas Halifax teikiamas daugiau nei dešimtmetį, todėl tiek vietinė ir tarptautinė mūsų patirtis gali padėti pasiekti puikius rezultatus kiekvienam verslui. Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (seo paslaugos), programavimas kaip ir interneto svetainių kūrimas Halifax yra pagrindinės mūsų veiklos rūšys, kuriose mes puikiai nusimanome ir padedame savo klientams. Taip pat kiekvienam verslui galime padėti administruoti socialinių tinklų paskyras, kurti turinį, reklaminius banerius, skydelius, o dizaineriai puikius dizaino sprendinius tiek namų interjerui, tiek reikiamam įmonės firminiam stiliui sukurti.
Padedame taupyti brangų kiekvieno verslo laiką ir kurti šiuolaikiškus, pritraukiančius interneto svetainių sprendimus. Daugiau privalumų kodėl verta dirbti su mūsų komanda.

Internetinių puslapių kūrimas verslui

Nesvarbu ar pradedamas naujas verslas (startupas) ar turite savo internetinį puslapį mes galime Jums padėti. Žemiau galite susipažinti su pagrindinėmis mūsų paslaugomis. Dimax.lt svetainės puslapių programuotojai kuria aukštos kokybės web aplikacijas įvairiems verslų tikslams pasiekti. Prieš atliekant bet kokius programavimo darbus mums labai svarbu suprasti siekiamus tikslus, nes norime įsitikinti, kad būtų sėkmingai įgyvendintas projektas. Mes džiaugiamės galėdami padėti savo ilgamečiams partneriams siekti užsibrėžtus tikslus teikdami techninę pagalbą ir konsultacijas susijusias su web kūrimu ir dizainu.

Individualūs sprendimai

Individualus požiūris ir individualūs sprendimai pritaikomi kiekvienam verslui. Panaudodami savo patirtį ir šiuolaikinius technologinius sprendimus mes kuriame funkcionalias ir interaktyvias svetaines ar aplikacijas, kurios suteikia naujas galimybes kiekvienam verslui. Šiandien interneto svetainių kūrimas Halifax yra lengvai pasiekiamas kiekvienam verslui. Dimax.lt web programuotojai padės ne tik suprogramuoti ką norite, bet ir patars kokie sprendimai yra geresni, kas veikia skirtingoje situacijoje geriau, o kas ne. Išsirinkite tinkamą partnerį savo svetainės kūrimui.

Vartotojo sąsajos ir vidinės sistemos pusės sprendimai

Vartotojo sąsaja (angl. front-end) ir vidinės (angl. back-end) sistemos dalies programavimas yra svetainės programavimo procesai, kurie yra pasiskirstę į dvi dalis vartotojo patirtį ir serverio dalies veikimą. Ši sąsaja yra būtina, kad kuriamas svetainės projektas sėkmingai funkcionuotų. Programuodami individualius internetinius projektus naudojame pažangiausias technologijas, kad sukurtumėme funkcionalius, lengvai administruojamus, pritaikytus būtent kliento poreikiams puslapius. Kuriant svetaines būtina investuoti į geresnę vartotojo patirtį (angl. UX).

Web dizainas ir vartotojo patirtis (UX)

Kiekvienas atvertas puslapis perduoda tam tikrą žinutę. Naujai sukurta, šiuolaikiško web dizaino sprendinio vartotojo patirtis padeda perduoti tinkamą žinutę vartotojui, bei skatina aktyviau rinktis tai kas reikalinga Jums. Informuokite puslapio lankytojus, padėkite Jumis patikėti, padėkite svetainės lankytojams apsispręsti ir lengviau priimti sprendimus. Dimax.lt interneto svetainių kūrimas Halifax jau ne vienam verslui atvėrė naujas galimybes ir kasdien padeda greičiau judėti į priekį. Pradėkite naują projektą kartu ir džiaukitės puikia, patogiai valdoma ir atnaujinama svetaine.

Strategija ir analizė

Sėkminga marketinginė strategija suteikia daugiau pridėtinės vertės kiekvienam verslui ir jo svetainei, todėl ir pritraukia daugiau lankytojų. Tokios svetainės lengviau įtikina lankytojus priimti sprendimus, dėl kurių sulaukiama vis daugiau naujų klientų. Kaskart sėkmingas interneto svetainių kūrimas Halifax suteikia Dimax.lt vis daugiau naujų idėjų ir puikių galimybių sukurti vis įdomesnius projektus. Dimax web programuotojų ir marketingo komandos tobulėja kartu su Jumis ir džiaugiasi galėdami padėti pasiekti puikius ilgalaikius rezultatus, kurie puikiai matomi visiems.

interneto svetainių kūrimas Halifax

Su kiekvienu nauju klientu kasdien išmokstame ir sužinome vis daugiau, o kiekviena patirtis, kurią įgyjame su kiekvienu pradėtu nauju projektu mielai pasidaliname su naujaisiais klientais. Džiaugiamės galėdami padėti kurti naujus verslus ir kurti pridėtinę vertę kiekvienam naujam sėkmingam verslui. Pasirinkus Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Halifax taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo puslapiu, programavimu, priežiūra, SEO optimizacija ir jo populiarinimu.

Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Tikriausiai kiekvienas paieškos sistemoje ieškodamas interneto svetainių kūrimas Kernse tikisi atrasti tai ko ieško. Bet ar tikrai radote išsamų ir tinkamą atsakymą? Pasidalinkite su mumis savo pastebėjimais ir idėjomis. Taigi interneto svetainių kūrimas Kernse susijęs ne tik su paprasto žiniatinklio sukūrimu. Šiandien praktiškai kiekvienos organizacijos ar įmonės egzistavimas gana reikšmingai priklauso nuo matomumo didžiausiose paieškos sistemose tokiose kaip Google, Bing, Yandex, Yahoo, Youtube, Vimeo, Baidu, DuckDuckGo ar kituose paieškos sistemų varikliuose. Todėl nuo pirmųjų minučių kuomet pradedamas verslas rekomenduotina sukurti savo vizitinę kortelę internete ir tapti gerai matomu. Nuo pirmųjų minučių kuomet Jūsų klientas ateina į Jūsų sukurtą tinklalapį svarbu, kad rastų tai ko ieško. Informacija būtų pateikta tinkamu formatu ir lengvai prieinama. Šiandien svarbu, kad kiekvienas sukurtas interneto puslapis būtų prisitaikantis skirtingiems išmaniesiems įrenginiams, bet nereikėtų pamiršti ir mobiliosios versijos, kuri turėtų būti kuriama atskirai. Tikriausiai ne vienam šis teiginys skamba keistai. Bet ar norite gauti daugiau?..

Nukreipimo puslapiai – paskatinkite savo klientus veikti

Skaitmeniniame marketinge nukreipimo puslapis (angl. Landing page) yra atskiras web puslapis, kuris yra sukurtas vienam numatytam tikslui atlikti vykdomos reklaminės kampanijos metu. Tai yra ta vieta, kur lankytojas atsiduria pasirinkęs google reklamos skelbimą, facebook interneto puslapio ar kokį kitą skelbimą. Geriausi nukreipimo puslapiai gali ypatingai sudominti svetainės lankytojus atlikti tam tikrus veiksmus Jūsų svetainėje. Nukreipimo puslapiai gali turėti keletą paskirčių, tokių kaip nukreipti klientą, užimti ir paskatinti įsigyti prekę ar paslaugą.

Padedame sukurti gražius nukreipimo puslapius, kurie suteikia galimybę paprasčiau įsigyti siūlomus produktus ar atlikti kitus numatytus veiksmus.

Gaukite puikių patarimų dabar+370 (611) 11371

interneto svetainių kūrimas Kernse

Interneto svetainių dizainas, programavimas ir interneto svetainių kūrimas Kernse Dimax.lt komandos atliekamas daugiau nei 10 metų. Mums ilgametis interneto svetainių kūrimas Kernse ir kitose pasaulio šalyse padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria esame pasiruošę pasidalinti su kiekvienu savo klientu. Gautos žinios suteikia galimybę mums greičiau pasiekti kliento užsibrėžtus tikslus ir padidinti investicijų grąžą.
Kiekvienas šiandien naujai kuriamas verslas prasideda nuo labai puikios idėjos ir išskirtinio įmonės pavadinimo kūrimo su puikiai sukurtu unikaliu logotipu, bei firminiu stiliumi. Tinkama verslo pradžia ateityje sutaupo daug netikėtų ir nenumatytų išlaidų. Na, o išskirtinis ir unikalus web dizaino sprendinys padeda geriau atkreipti lankytojų dėmesį į reikiamus objektus ir padeda lengviau priimti sprendimus. Tokia eiga atliekamas internetinių puslapių kūrimas greičiau pasiekia klientų užsibrėžtus tikslus. Ir būkite kūrybingi – drąsiai eksperimentuokite ir bandykite kas veikia, o kas ne, nes kiekvienas produktas ar siūloma paslauga skirtingai pritraukia dėmesį.

Kuo galime padėti?

Skaitmeniniame pasaulyje vartotojo elgsena greitai keičiasi. Mes padedame pasiekti greičiau ir daugiau.

Web Dizainas

Programavimas

SEO paslaugos

El. parduotuvės

Reklama internete

Duomenų analizė

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Visuomet nemokamai sukurti internetino svetainę galite patys savo jėgomis ir tai nėra taip sudėtinga šiandien atlikti kuomet yra tiek daug puikių grafinio dizaino įrankių (Adobe Photoshop, nemokama grafinio dizaino įranga GIMP, Sketch app online įrankis, Adobe Dreamweaver, Corel ir kt.) ir galimybių. Paties web programavimas taip pat nėra sudėtingas, bet reikia šiek tiek pasikaustyti HTML kodo rašymo įgūdžiais, bei pasinaudoti php programavimo kalbos galimybėmis. Šiems php programavimo darbams atlikti galite pasinaudoti Notepad++, Visual studio, ar kitomis svetainių kūrimo programomis nemokamai. Ir tuo labiau jeigu turite daug laisvo laiko ir pasitikite savo jėgomis galite pradėti kurti interneto svetainę šiandien. Jeigu negalite sau leisti įsigyti reikiamą programinę įrangą tuomet pasinaudokite internete nemokamai pasiekiama programine įranga, kurios pagalba galite sukurti savo svetainės dizainą ar interneto svetainę. Taigi žinau, kad pasikartosiu, bet svetainės kūrimas nemokamai tikrai įmanomas jeigu šį darbą pasidarysite patys savo jėgomis nuo pradžios iki galo.
Kokybišką interneto svetainės sprendinį galite užsisakyti jau dabar.
Šiuo metu neteikiame svetainių kūrimo pamokų. Bet galime rekomenduoti keletą šaltinių, kur galite rasti puikios informacijos. Nemokamos interneto svetainių kūrimo pamokos yra dažniausiai publikuojamos įvairiuose portaluose tokiuose kaip Youtube, Vimeo ar kt. Kur tikrai rasite puikių patarimų nuo ko pradėti kurti svetainę. Mes visada galime pasiūlyti savo kolegų paslaugas ir drąsiai galime teigti, kad mūsų teikiamas interneto svetainių kūrimas Kernse yra kokybiškas ir profesionalus. Taupykite savo laiką pasirinkdami tinkamą ir patikimą partnerį.

Žemiau galite rasti keletą puikių programų naudojamų web dizaino kūrimui ir interneto svetainių kūrimui.

Nemokami grafikos redaktoriai:

Vektorinės grafikos redaktoriai:

Inkscape, Gravit Designer, Vectr programos.

"Gravit" dizaineris yra pilnas, vektorinės grafikos dizaino sprendimas produktų kūrėjams, grafiniams dizaineriams ir interneto dizaineriams. Programa suteikia galingų įrankių rinkinį, kuris padeda vartotojui paleisti tikrą kūrybiškumą kuriant gražius ir išsamius vektorinius vaizdus. Įrankiai apima struktūrą, vektorių, maketą, tikslumą, stilių, tekstą, tekstą ir dar daugiau.

Naudodamiesi Gravit priemonėmis kaip vartotojo sąsajos dizainas, piktogramos dizainas, grafikos kūrimas rinkodaros įrankiams, puikių koncepcinių kūrybinių idėjų kūrimas, animacija ar pristatymas, Gravit Designer tikrai gali gali pakeisti jūsų darbą. Be to, ši programa yra visiškai nemokama. Ji gali veikti kaip "naršyklės" arba "desktop" programa ir sklandžiai veikia "Windows", "Chrome" OS, "Linux" ir "Mac" įrenginiuose.

Nemokami rasterinės grafikos redaktoriai

Gimp, Photo Pos Pro, Krita, Pixlr programos.

Krita yra profesionali kokybiška piešimo programa, kurią sukūrė menininkų komanda, turinti tikrai kilnius tikslus, kad visi galėtų gauti ir naudotis aukščiausio lygio kūrybinėmis priemonėmis.

Krita galima naudoti bet kokiam brėžiniui ir iliustracijoms, tai ypač tinka komiksams piešti. Be įprastų šepetėlių, užpildų ir rašiklių yra panelių šablonai, pustonių filtrai ir įvairūs perspektyvūs įrankiai. Kiekvienas šepetėliss yra visiškai individualiai pritaikomas, ir galima išsaugoti savo pasirinktinius šepečius vėlesniam panaudojimui. Meniu valdymas labai paprastas ir aiškus. Galima naudotis sluoksniais, perėjimais, tiesinėmis linijomis, HDR palaikymu ir kitas pažangias pasirinkimo ir žymėjimo funkcijas.

Nemokami 3D grafikos redaktoriai:

SketchUp Free, Daz Studio, Hexagon, Blender, Sculptris, Houdini Apprentice ir daugelis kitų programėlių.

Blender yra nemokamas 3D modeliavimo ir animacijos rinkinys. Tai atviro kodo nemokama programinė įranga. Ji gali būti naudojama animacijos kūrimui, 3D modelių spausdinimui, vaizdo žaidimams ar net nuostabiems meno kūriniams. Blender programa yra daugiau ar mažiau prieinama kiekvienai platformai, kuri yra šiandien naudojama ir veikia "Windows XP", "Windows 7", "Mac", "Linux" ir t.t.

Kiekvienas asmuo norintis pradėti verslą ir užsiimti elektronine komercija pirmiausia užduoda sau klausimą kaip sukurti elektroninę parduotuvę. Tai yra procesas, kuris reikalauja nemažai žinių ir laiko.
Nežinote nuo ko pradėti sukurti svetainę?

Taupykite savo brangų laiką – dirbkite su ilgametę patirtį turinčiais web programuotojais ir dizaino specialistais.

Ieškodami geriausios reklamos agentūros Lietuvoje rasite keletą skirtingas paslaugas siūlančių įmonių bet nė viena jų nepasiūlys tiek daug puikių unikalių kūrybinių idėjų, unikalaus dizaino sprendinių, ar marketingo sprendimų iš vienų rankų. Mes manome, kad ieškant google interneto svetainių kūrimas Kernse paslaugų visuomet patogu gauti visas reikiamas dizaino ir kūrimo paslaugas iš vienų lūpų. Tam ir yra įkurta Dimax.lt komanda, kad padėtumėme kiekvienam verslui išsiskirti ne tik originaliu dizaino sprendiniu, bet ir puikiomis idėjomis pristatant verslą internete. Pasirinkus profesionalias Dimax.lt programuotojų paslaugas interneto svetainių kūrimas Kernse bus paprastas ir sklandus, o pasiektas rezultatas sutartu laiku pradžiugins kiekvieną užsakovą. Daugiametę web programavimo patirtį turinti Dimax.lt komanda padės Jums atsakyti į dominančius klausimus ir lengvai išspręsti neįkandamas užduotis. Renkantis Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Kernse taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo populiarinimu, sukurs reklamos viziją, pasiūlys efektyvias reklamos priemones, pasiūlys geriausias reklamos rūšis ir įgyvendins sutartas reklamos kampanijas.

 

Skambinkite ir gaukite puikių patarimų +370 (611) 11371

Norint sukurti svetainę turite pasidomėti koks serverio hostingo tiekėjas teikia kokybiškas paslaugas ir yra geriausias svetainių talpinimas būtent pasirinktam projektui. Kad nuspręstumėte koks hostingas jums reikalingas pirmiausia turite atsakyti į daug klausimų tokių kaip:

 1. Koks interneto svetainės kūrimo tiklas? Ar tai pavyzdžiui drabužių elektroninės parduotuvės kūrimas, elektroninė prekyba. Ar tai reprezentacinis puslapis su pristatymu apie įmonės teikiamas paslaugas.
 2. Kuo išsiskiriate iš kitų konkurentų?
 3. Kodėl žmonės turėtų pirkti prekes ar paslaugas iš Jūsų internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės?
 4. Koks interneto svetainės dizainas yra geriausias ir patogiausias klientui?
 5. Koks reikalingas interneto svetainės funkcionalumas ir galimybės?
 6. Kokia reikalinga duombazė? Postgree, MySQL, Microsoft SQL ar kt.
 7. Kokia reikalinga serverio talpa (HDD) reikalinga talpa?
 8. Ar reikalinga turinio valdymo Sistema (TVS)? Jos gali būti labai įvairios nuo nemokamų sprendimų iki mokamų. Dažniausiai parenkama pagal projekto poreikį. TVS gali būti aprašyta PHP kalba arba sugeneruoti statiniai HTML failai. Jei Jūsų TVS parašyta Python, .NET, JAVA ar kitomis kalbomis tuomet teks rinktis dedikuotą serverį (brangesnis sprendimas) ir susikonfigūruoti reikiamą aplinką tokiai programavimo kalbai vystyti.
 9. Koks domeno vardas būtų tinkamiausias interneto svetainei? Tinkamo domeno registravimas kaip ir įmonės pavadinimo parinkimas labai svarbus. Todėl svarbu išsirinkti patikimą partnerį, kuris galėtų padėti išspręsti šiuos klausimus.
 10. ir dar daugybė klausimų, kurie susiję su elektroninių parduotuvių kūrimu.
 11. Dimax programuotojų komanda daugiau nei 10 metų užsiima web programavimu daugelyje pasaulio šalių. Jeigu klausiate ar atliekamas interneto svetainių kūrimas Kernse? Tikrai taip.
 12. Kiekvienos interneto svetainės programavimas yra individualus sprendimas ir kiekvienas web programavimas kaip ir html programavimas gali būti atliktas labai skirtingai. Todėl būtina žinoti ar pasirinktos programavimo paslaugos atitinka jūsų lūkesčius.

Rekomenduotina daugiau informacijos apie svetainės kūrimą paieškoti google paieškoje įvedant į paieškos laukelį “interneto svetainių kūrimas”, “tinklapių kūrimas”, “interneto svetainių kūrimas Kernse”, “internetinio puslapio kūrimas Šiauliuose”, “internetinių parduotuvių kūrimas”, “internetinės parduotuvė kūrimas nemokamai” anglų kalba. Arba pasikliauti patikimais interneto svetainių kūrėjais, kurie gali sukurti puikų sprendimą puikiam Jūsų verslo startui internete.

Kiekvienas tinklalapio projektas yra unikalus, todėl rekomenduojame pasitarti su mūsų projektų vadovais, kurie ne tik patars kokios sitemos Jums reikia, bet ir apskaičiuos interneto svetainės kainą. Reprezentacinių interneto svetainių kūrimas Kernse kainuoja nuo priklausomai nuo pasirinkto individualaus svetainės sprendinio, bei komponentų reikalingų svetainėje. Norėdami sužinoti tikslią internetinio puslapio kūrimo kainą parašykite užklausą mūsų kontaktinėje formoje dabar.
Norint sužinoti atsakymą dabar galima drąsiai skambinti interneto svetainių programuotojams tel.: +370 (611) 11371
Pats geriausias interneto svetainių dizainas kuriamas web dizainerio, kuris pagal iškeltus reikalavimus iš anksto numato būtinus interneto svetainėje elementus ir sukuria unikalų web dizainą pritraukiantį Jūsų akis ten kur reikia.
Kasdien bendraudami su klientais sukūrėme ne vieną įdomų ir išskirtinį projektą, todėl svetainių kūrimas, logotipo kūrimas, seo paslaugos ar reklamos internete paslaugos ir kitos dizaino paslaugos yra teikiamos visuose Lietuvos ir užsienio valstybių miestuose.
Džiaugiamės galėdami teikti web programavimo, dizaino, reklamos internete kaip ir seo paslaugas visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Alytuje (Dzūkijos sostinėje), Panevėžyje (Panevėžio rajono savivaldybės centras), Klaipėdoje (Uostamiestyje), Kaune (laikinojoje sostinėje), Vilniuje (Lietuvos sostinėje). Na, o interneto svetainių kūrimas Kernse teikiamas daugiau nei dešimtmetį, todėl tiek vietinė ir tarptautinė mūsų patirtis gali padėti pasiekti puikius rezultatus kiekvienam verslui. Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (seo paslaugos), programavimas kaip ir interneto svetainių kūrimas Kernse yra pagrindinės mūsų veiklos rūšys, kuriose mes puikiai nusimanome ir padedame savo klientams. Taip pat kiekvienam verslui galime padėti administruoti socialinių tinklų paskyras, kurti turinį, reklaminius banerius, skydelius, o dizaineriai puikius dizaino sprendinius tiek namų interjerui, tiek reikiamam įmonės firminiam stiliui sukurti.
Padedame taupyti brangų kiekvieno verslo laiką ir kurti šiuolaikiškus, pritraukiančius interneto svetainių sprendimus. Daugiau privalumų kodėl verta dirbti su mūsų komanda.

Internetinių puslapių kūrimas verslui

Nesvarbu ar pradedamas naujas verslas (startupas) ar turite savo internetinį puslapį mes galime Jums padėti. Žemiau galite susipažinti su pagrindinėmis mūsų paslaugomis. Dimax.lt svetainės puslapių programuotojai kuria aukštos kokybės web aplikacijas įvairiems verslų tikslams pasiekti. Prieš atliekant bet kokius programavimo darbus mums labai svarbu suprasti siekiamus tikslus, nes norime įsitikinti, kad būtų sėkmingai įgyvendintas projektas. Mes džiaugiamės galėdami padėti savo ilgamečiams partneriams siekti užsibrėžtus tikslus teikdami techninę pagalbą ir konsultacijas susijusias su web kūrimu ir dizainu.

Individualūs sprendimai

Individualus požiūris ir individualūs sprendimai pritaikomi kiekvienam verslui. Panaudodami savo patirtį ir šiuolaikinius technologinius sprendimus mes kuriame funkcionalias ir interaktyvias svetaines ar aplikacijas, kurios suteikia naujas galimybes kiekvienam verslui. Šiandien interneto svetainių kūrimas Kernse yra lengvai pasiekiamas kiekvienam verslui. Dimax.lt web programuotojai padės ne tik suprogramuoti ką norite, bet ir patars kokie sprendimai yra geresni, kas veikia skirtingoje situacijoje geriau, o kas ne. Išsirinkite tinkamą partnerį savo svetainės kūrimui.

Vartotojo sąsajos ir vidinės sistemos pusės sprendimai

Vartotojo sąsaja (angl. front-end) ir vidinės (angl. back-end) sistemos dalies programavimas yra svetainės programavimo procesai, kurie yra pasiskirstę į dvi dalis vartotojo patirtį ir serverio dalies veikimą. Ši sąsaja yra būtina, kad kuriamas svetainės projektas sėkmingai funkcionuotų. Programuodami individualius internetinius projektus naudojame pažangiausias technologijas, kad sukurtumėme funkcionalius, lengvai administruojamus, pritaikytus būtent kliento poreikiams puslapius. Kuriant svetaines būtina investuoti į geresnę vartotojo patirtį (angl. UX).

Web dizainas ir vartotojo patirtis (UX)

Kiekvienas atvertas puslapis perduoda tam tikrą žinutę. Naujai sukurta, šiuolaikiško web dizaino sprendinio vartotojo patirtis padeda perduoti tinkamą žinutę vartotojui, bei skatina aktyviau rinktis tai kas reikalinga Jums. Informuokite puslapio lankytojus, padėkite Jumis patikėti, padėkite svetainės lankytojams apsispręsti ir lengviau priimti sprendimus. Dimax.lt interneto svetainių kūrimas Kernse jau ne vienam verslui atvėrė naujas galimybes ir kasdien padeda greičiau judėti į priekį. Pradėkite naują projektą kartu ir džiaukitės puikia, patogiai valdoma ir atnaujinama svetaine.

Strategija ir analizė

Sėkminga marketinginė strategija suteikia daugiau pridėtinės vertės kiekvienam verslui ir jo svetainei, todėl ir pritraukia daugiau lankytojų. Tokios svetainės lengviau įtikina lankytojus priimti sprendimus, dėl kurių sulaukiama vis daugiau naujų klientų. Kaskart sėkmingas interneto svetainių kūrimas Kernse suteikia Dimax.lt vis daugiau naujų idėjų ir puikių galimybių sukurti vis įdomesnius projektus. Dimax web programuotojų ir marketingo komandos tobulėja kartu su Jumis ir džiaugiasi galėdami padėti pasiekti puikius ilgalaikius rezultatus, kurie puikiai matomi visiems.

interneto svetainių kūrimas Kernse

Su kiekvienu nauju klientu kasdien išmokstame ir sužinome vis daugiau, o kiekviena patirtis, kurią įgyjame su kiekvienu pradėtu nauju projektu mielai pasidaliname su naujaisiais klientais. Džiaugiamės galėdami padėti kurti naujus verslus ir kurti pridėtinę vertę kiekvienam naujam sėkmingam verslui. Pasirinkus Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Kernse taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo puslapiu, programavimu, priežiūra, SEO optimizacija ir jo populiarinimu.

Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Tikriausiai kiekvienas paieškos sistemoje ieškodamas interneto svetainių kūrimas Brisbene tikisi atrasti tai ko ieško. Bet ar tikrai radote išsamų ir tinkamą atsakymą? Pasidalinkite su mumis savo pastebėjimais ir idėjomis. Taigi interneto svetainių kūrimas Brisbene susijęs ne tik su paprasto žiniatinklio sukūrimu. Šiandien praktiškai kiekvienos organizacijos ar įmonės egzistavimas gana reikšmingai priklauso nuo matomumo didžiausiose paieškos sistemose tokiose kaip Google, Bing, Yandex, Yahoo, Youtube, Vimeo, Baidu, DuckDuckGo ar kituose paieškos sistemų varikliuose. Todėl nuo pirmųjų minučių kuomet pradedamas verslas rekomenduotina sukurti savo vizitinę kortelę internete ir tapti gerai matomu. Nuo pirmųjų minučių kuomet Jūsų klientas ateina į Jūsų sukurtą tinklalapį svarbu, kad rastų tai ko ieško. Informacija būtų pateikta tinkamu formatu ir lengvai prieinama. Šiandien svarbu, kad kiekvienas sukurtas interneto puslapis būtų prisitaikantis skirtingiems išmaniesiems įrenginiams, bet nereikėtų pamiršti ir mobiliosios versijos, kuri turėtų būti kuriama atskirai. Tikriausiai ne vienam šis teiginys skamba keistai. Bet ar norite gauti daugiau?..

Nukreipimo puslapiai – paskatinkite savo klientus veikti

Skaitmeniniame marketinge nukreipimo puslapis (angl. Landing page) yra atskiras web puslapis, kuris yra sukurtas vienam numatytam tikslui atlikti vykdomos reklaminės kampanijos metu. Tai yra ta vieta, kur lankytojas atsiduria pasirinkęs google reklamos skelbimą, facebook interneto puslapio ar kokį kitą skelbimą. Geriausi nukreipimo puslapiai gali ypatingai sudominti svetainės lankytojus atlikti tam tikrus veiksmus Jūsų svetainėje. Nukreipimo puslapiai gali turėti keletą paskirčių, tokių kaip nukreipti klientą, užimti ir paskatinti įsigyti prekę ar paslaugą.

Padedame sukurti gražius nukreipimo puslapius, kurie suteikia galimybę paprasčiau įsigyti siūlomus produktus ar atlikti kitus numatytus veiksmus.

Gaukite puikių patarimų dabar+370 (611) 11371

interneto svetainių kūrimas Brisbene

Interneto svetainių dizainas, programavimas ir interneto svetainių kūrimas Brisbene Dimax.lt komandos atliekamas daugiau nei 10 metų. Mums ilgametis interneto svetainių kūrimas Brisbene ir kitose pasaulio šalyse padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria esame pasiruošę pasidalinti su kiekvienu savo klientu. Gautos žinios suteikia galimybę mums greičiau pasiekti kliento užsibrėžtus tikslus ir padidinti investicijų grąžą.
Kiekvienas šiandien naujai kuriamas verslas prasideda nuo labai puikios idėjos ir išskirtinio įmonės pavadinimo kūrimo su puikiai sukurtu unikaliu logotipu, bei firminiu stiliumi. Tinkama verslo pradžia ateityje sutaupo daug netikėtų ir nenumatytų išlaidų. Na, o išskirtinis ir unikalus web dizaino sprendinys padeda geriau atkreipti lankytojų dėmesį į reikiamus objektus ir padeda lengviau priimti sprendimus. Tokia eiga atliekamas internetinių puslapių kūrimas greičiau pasiekia klientų užsibrėžtus tikslus. Ir būkite kūrybingi – drąsiai eksperimentuokite ir bandykite kas veikia, o kas ne, nes kiekvienas produktas ar siūloma paslauga skirtingai pritraukia dėmesį.

Kuo galime padėti?

Skaitmeniniame pasaulyje vartotojo elgsena greitai keičiasi. Mes padedame pasiekti greičiau ir daugiau.

Web Dizainas

Programavimas

SEO paslaugos

El. parduotuvės

Reklama internete

Duomenų analizė

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Visuomet nemokamai sukurti internetino svetainę galite patys savo jėgomis ir tai nėra taip sudėtinga šiandien atlikti kuomet yra tiek daug puikių grafinio dizaino įrankių (Adobe Photoshop, nemokama grafinio dizaino įranga GIMP, Sketch app online įrankis, Adobe Dreamweaver, Corel ir kt.) ir galimybių. Paties web programavimas taip pat nėra sudėtingas, bet reikia šiek tiek pasikaustyti HTML kodo rašymo įgūdžiais, bei pasinaudoti php programavimo kalbos galimybėmis. Šiems php programavimo darbams atlikti galite pasinaudoti Notepad++, Visual studio, ar kitomis svetainių kūrimo programomis nemokamai. Ir tuo labiau jeigu turite daug laisvo laiko ir pasitikite savo jėgomis galite pradėti kurti interneto svetainę šiandien. Jeigu negalite sau leisti įsigyti reikiamą programinę įrangą tuomet pasinaudokite internete nemokamai pasiekiama programine įranga, kurios pagalba galite sukurti savo svetainės dizainą ar interneto svetainę. Taigi žinau, kad pasikartosiu, bet svetainės kūrimas nemokamai tikrai įmanomas jeigu šį darbą pasidarysite patys savo jėgomis nuo pradžios iki galo.
Kokybišką interneto svetainės sprendinį galite užsisakyti jau dabar.
Šiuo metu neteikiame svetainių kūrimo pamokų. Bet galime rekomenduoti keletą šaltinių, kur galite rasti puikios informacijos. Nemokamos interneto svetainių kūrimo pamokos yra dažniausiai publikuojamos įvairiuose portaluose tokiuose kaip Youtube, Vimeo ar kt. Kur tikrai rasite puikių patarimų nuo ko pradėti kurti svetainę. Mes visada galime pasiūlyti savo kolegų paslaugas ir drąsiai galime teigti, kad mūsų teikiamas interneto svetainių kūrimas Brisbene yra kokybiškas ir profesionalus. Taupykite savo laiką pasirinkdami tinkamą ir patikimą partnerį.

Žemiau galite rasti keletą puikių programų naudojamų web dizaino kūrimui ir interneto svetainių kūrimui.

Nemokami grafikos redaktoriai:

Vektorinės grafikos redaktoriai:

Inkscape, Gravit Designer, Vectr programos.

"Gravit" dizaineris yra pilnas, vektorinės grafikos dizaino sprendimas produktų kūrėjams, grafiniams dizaineriams ir interneto dizaineriams. Programa suteikia galingų įrankių rinkinį, kuris padeda vartotojui paleisti tikrą kūrybiškumą kuriant gražius ir išsamius vektorinius vaizdus. Įrankiai apima struktūrą, vektorių, maketą, tikslumą, stilių, tekstą, tekstą ir dar daugiau.

Naudodamiesi Gravit priemonėmis kaip vartotojo sąsajos dizainas, piktogramos dizainas, grafikos kūrimas rinkodaros įrankiams, puikių koncepcinių kūrybinių idėjų kūrimas, animacija ar pristatymas, Gravit Designer tikrai gali gali pakeisti jūsų darbą. Be to, ši programa yra visiškai nemokama. Ji gali veikti kaip "naršyklės" arba "desktop" programa ir sklandžiai veikia "Windows", "Chrome" OS, "Linux" ir "Mac" įrenginiuose.

Nemokami rasterinės grafikos redaktoriai

Gimp, Photo Pos Pro, Krita, Pixlr programos.

Krita yra profesionali kokybiška piešimo programa, kurią sukūrė menininkų komanda, turinti tikrai kilnius tikslus, kad visi galėtų gauti ir naudotis aukščiausio lygio kūrybinėmis priemonėmis.

Krita galima naudoti bet kokiam brėžiniui ir iliustracijoms, tai ypač tinka komiksams piešti. Be įprastų šepetėlių, užpildų ir rašiklių yra panelių šablonai, pustonių filtrai ir įvairūs perspektyvūs įrankiai. Kiekvienas šepetėliss yra visiškai individualiai pritaikomas, ir galima išsaugoti savo pasirinktinius šepečius vėlesniam panaudojimui. Meniu valdymas labai paprastas ir aiškus. Galima naudotis sluoksniais, perėjimais, tiesinėmis linijomis, HDR palaikymu ir kitas pažangias pasirinkimo ir žymėjimo funkcijas.

Nemokami 3D grafikos redaktoriai:

SketchUp Free, Daz Studio, Hexagon, Blender, Sculptris, Houdini Apprentice ir daugelis kitų programėlių.

Blender yra nemokamas 3D modeliavimo ir animacijos rinkinys. Tai atviro kodo nemokama programinė įranga. Ji gali būti naudojama animacijos kūrimui, 3D modelių spausdinimui, vaizdo žaidimams ar net nuostabiems meno kūriniams. Blender programa yra daugiau ar mažiau prieinama kiekvienai platformai, kuri yra šiandien naudojama ir veikia "Windows XP", "Windows 7", "Mac", "Linux" ir t.t.

Kiekvienas asmuo norintis pradėti verslą ir užsiimti elektronine komercija pirmiausia užduoda sau klausimą kaip sukurti elektroninę parduotuvę. Tai yra procesas, kuris reikalauja nemažai žinių ir laiko.
Nežinote nuo ko pradėti sukurti svetainę?

Taupykite savo brangų laiką – dirbkite su ilgametę patirtį turinčiais web programuotojais ir dizaino specialistais.

Ieškodami geriausios reklamos agentūros Lietuvoje rasite keletą skirtingas paslaugas siūlančių įmonių bet nė viena jų nepasiūlys tiek daug puikių unikalių kūrybinių idėjų, unikalaus dizaino sprendinių, ar marketingo sprendimų iš vienų rankų. Mes manome, kad ieškant google interneto svetainių kūrimas Brisbene paslaugų visuomet patogu gauti visas reikiamas dizaino ir kūrimo paslaugas iš vienų lūpų. Tam ir yra įkurta Dimax.lt komanda, kad padėtumėme kiekvienam verslui išsiskirti ne tik originaliu dizaino sprendiniu, bet ir puikiomis idėjomis pristatant verslą internete. Pasirinkus profesionalias Dimax.lt programuotojų paslaugas interneto svetainių kūrimas Brisbene bus paprastas ir sklandus, o pasiektas rezultatas sutartu laiku pradžiugins kiekvieną užsakovą. Daugiametę web programavimo patirtį turinti Dimax.lt komanda padės Jums atsakyti į dominančius klausimus ir lengvai išspręsti neįkandamas užduotis. Renkantis Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Brisbene taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo populiarinimu, sukurs reklamos viziją, pasiūlys efektyvias reklamos priemones, pasiūlys geriausias reklamos rūšis ir įgyvendins sutartas reklamos kampanijas.

 

Skambinkite ir gaukite puikių patarimų +370 (611) 11371

Norint sukurti svetainę turite pasidomėti koks serverio hostingo tiekėjas teikia kokybiškas paslaugas ir yra geriausias svetainių talpinimas būtent pasirinktam projektui. Kad nuspręstumėte koks hostingas jums reikalingas pirmiausia turite atsakyti į daug klausimų tokių kaip:

 1. Koks interneto svetainės kūrimo tiklas? Ar tai pavyzdžiui drabužių elektroninės parduotuvės kūrimas, elektroninė prekyba. Ar tai reprezentacinis puslapis su pristatymu apie įmonės teikiamas paslaugas.
 2. Kuo išsiskiriate iš kitų konkurentų?
 3. Kodėl žmonės turėtų pirkti prekes ar paslaugas iš Jūsų internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės?
 4. Koks interneto svetainės dizainas yra geriausias ir patogiausias klientui?
 5. Koks reikalingas interneto svetainės funkcionalumas ir galimybės?
 6. Kokia reikalinga duombazė? Postgree, MySQL, Microsoft SQL ar kt.
 7. Kokia reikalinga serverio talpa (HDD) reikalinga talpa?
 8. Ar reikalinga turinio valdymo Sistema (TVS)? Jos gali būti labai įvairios nuo nemokamų sprendimų iki mokamų. Dažniausiai parenkama pagal projekto poreikį. TVS gali būti aprašyta PHP kalba arba sugeneruoti statiniai HTML failai. Jei Jūsų TVS parašyta Python, .NET, JAVA ar kitomis kalbomis tuomet teks rinktis dedikuotą serverį (brangesnis sprendimas) ir susikonfigūruoti reikiamą aplinką tokiai programavimo kalbai vystyti.
 9. Koks domeno vardas būtų tinkamiausias interneto svetainei? Tinkamo domeno registravimas kaip ir įmonės pavadinimo parinkimas labai svarbus. Todėl svarbu išsirinkti patikimą partnerį, kuris galėtų padėti išspręsti šiuos klausimus.
 10. ir dar daugybė klausimų, kurie susiję su elektroninių parduotuvių kūrimu.
 11. Dimax programuotojų komanda daugiau nei 10 metų užsiima web programavimu daugelyje pasaulio šalių. Jeigu klausiate ar atliekamas interneto svetainių kūrimas Brisbene? Tikrai taip.
 12. Kiekvienos interneto svetainės programavimas yra individualus sprendimas ir kiekvienas web programavimas kaip ir html programavimas gali būti atliktas labai skirtingai. Todėl būtina žinoti ar pasirinktos programavimo paslaugos atitinka jūsų lūkesčius.

Rekomenduotina daugiau informacijos apie svetainės kūrimą paieškoti google paieškoje įvedant į paieškos laukelį “interneto svetainių kūrimas”, “tinklapių kūrimas”, “interneto svetainių kūrimas Brisbene”, “internetinio puslapio kūrimas Šiauliuose”, “internetinių parduotuvių kūrimas”, “internetinės parduotuvė kūrimas nemokamai” anglų kalba. Arba pasikliauti patikimais interneto svetainių kūrėjais, kurie gali sukurti puikų sprendimą puikiam Jūsų verslo startui internete.

Kiekvienas tinklalapio projektas yra unikalus, todėl rekomenduojame pasitarti su mūsų projektų vadovais, kurie ne tik patars kokios sitemos Jums reikia, bet ir apskaičiuos interneto svetainės kainą. Reprezentacinių interneto svetainių kūrimas Brisbene kainuoja nuo priklausomai nuo pasirinkto individualaus svetainės sprendinio, bei komponentų reikalingų svetainėje. Norėdami sužinoti tikslią internetinio puslapio kūrimo kainą parašykite užklausą mūsų kontaktinėje formoje dabar.
Norint sužinoti atsakymą dabar galima drąsiai skambinti interneto svetainių programuotojams tel.: +370 (611) 11371
Pats geriausias interneto svetainių dizainas kuriamas web dizainerio, kuris pagal iškeltus reikalavimus iš anksto numato būtinus interneto svetainėje elementus ir sukuria unikalų web dizainą pritraukiantį Jūsų akis ten kur reikia.
Kasdien bendraudami su klientais sukūrėme ne vieną įdomų ir išskirtinį projektą, todėl svetainių kūrimas, logotipo kūrimas, seo paslaugos ar reklamos internete paslaugos ir kitos dizaino paslaugos yra teikiamos visuose Lietuvos ir užsienio valstybių miestuose.
Džiaugiamės galėdami teikti web programavimo, dizaino, reklamos internete kaip ir seo paslaugas visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Alytuje (Dzūkijos sostinėje), Panevėžyje (Panevėžio rajono savivaldybės centras), Klaipėdoje (Uostamiestyje), Kaune (laikinojoje sostinėje), Vilniuje (Lietuvos sostinėje). Na, o interneto svetainių kūrimas Brisbene teikiamas daugiau nei dešimtmetį, todėl tiek vietinė ir tarptautinė mūsų patirtis gali padėti pasiekti puikius rezultatus kiekvienam verslui. Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (seo paslaugos), programavimas kaip ir interneto svetainių kūrimas Brisbene yra pagrindinės mūsų veiklos rūšys, kuriose mes puikiai nusimanome ir padedame savo klientams. Taip pat kiekvienam verslui galime padėti administruoti socialinių tinklų paskyras, kurti turinį, reklaminius banerius, skydelius, o dizaineriai puikius dizaino sprendinius tiek namų interjerui, tiek reikiamam įmonės firminiam stiliui sukurti.
Padedame taupyti brangų kiekvieno verslo laiką ir kurti šiuolaikiškus, pritraukiančius interneto svetainių sprendimus. Daugiau privalumų kodėl verta dirbti su mūsų komanda.

Internetinių puslapių kūrimas verslui

Nesvarbu ar pradedamas naujas verslas (startupas) ar turite savo internetinį puslapį mes galime Jums padėti. Žemiau galite susipažinti su pagrindinėmis mūsų paslaugomis. Dimax.lt svetainės puslapių programuotojai kuria aukštos kokybės web aplikacijas įvairiems verslų tikslams pasiekti. Prieš atliekant bet kokius programavimo darbus mums labai svarbu suprasti siekiamus tikslus, nes norime įsitikinti, kad būtų sėkmingai įgyvendintas projektas. Mes džiaugiamės galėdami padėti savo ilgamečiams partneriams siekti užsibrėžtus tikslus teikdami techninę pagalbą ir konsultacijas susijusias su web kūrimu ir dizainu.

Individualūs sprendimai

Individualus požiūris ir individualūs sprendimai pritaikomi kiekvienam verslui. Panaudodami savo patirtį ir šiuolaikinius technologinius sprendimus mes kuriame funkcionalias ir interaktyvias svetaines ar aplikacijas, kurios suteikia naujas galimybes kiekvienam verslui. Šiandien interneto svetainių kūrimas Brisbene yra lengvai pasiekiamas kiekvienam verslui. Dimax.lt web programuotojai padės ne tik suprogramuoti ką norite, bet ir patars kokie sprendimai yra geresni, kas veikia skirtingoje situacijoje geriau, o kas ne. Išsirinkite tinkamą partnerį savo svetainės kūrimui.

Vartotojo sąsajos ir vidinės sistemos pusės sprendimai

Vartotojo sąsaja (angl. front-end) ir vidinės (angl. back-end) sistemos dalies programavimas yra svetainės programavimo procesai, kurie yra pasiskirstę į dvi dalis vartotojo patirtį ir serverio dalies veikimą. Ši sąsaja yra būtina, kad kuriamas svetainės projektas sėkmingai funkcionuotų. Programuodami individualius internetinius projektus naudojame pažangiausias technologijas, kad sukurtumėme funkcionalius, lengvai administruojamus, pritaikytus būtent kliento poreikiams puslapius. Kuriant svetaines būtina investuoti į geresnę vartotojo patirtį (angl. UX).

Web dizainas ir vartotojo patirtis (UX)

Kiekvienas atvertas puslapis perduoda tam tikrą žinutę. Naujai sukurta, šiuolaikiško web dizaino sprendinio vartotojo patirtis padeda perduoti tinkamą žinutę vartotojui, bei skatina aktyviau rinktis tai kas reikalinga Jums. Informuokite puslapio lankytojus, padėkite Jumis patikėti, padėkite svetainės lankytojams apsispręsti ir lengviau priimti sprendimus. Dimax.lt interneto svetainių kūrimas Brisbene jau ne vienam verslui atvėrė naujas galimybes ir kasdien padeda greičiau judėti į priekį. Pradėkite naują projektą kartu ir džiaukitės puikia, patogiai valdoma ir atnaujinama svetaine.

Strategija ir analizė

Sėkminga marketinginė strategija suteikia daugiau pridėtinės vertės kiekvienam verslui ir jo svetainei, todėl ir pritraukia daugiau lankytojų. Tokios svetainės lengviau įtikina lankytojus priimti sprendimus, dėl kurių sulaukiama vis daugiau naujų klientų. Kaskart sėkmingas interneto svetainių kūrimas Brisbene suteikia Dimax.lt vis daugiau naujų idėjų ir puikių galimybių sukurti vis įdomesnius projektus. Dimax web programuotojų ir marketingo komandos tobulėja kartu su Jumis ir džiaugiasi galėdami padėti pasiekti puikius ilgalaikius rezultatus, kurie puikiai matomi visiems.

interneto svetainių kūrimas Brisbene

Su kiekvienu nauju klientu kasdien išmokstame ir sužinome vis daugiau, o kiekviena patirtis, kurią įgyjame su kiekvienu pradėtu nauju projektu mielai pasidaliname su naujaisiais klientais. Džiaugiamės galėdami padėti kurti naujus verslus ir kurti pridėtinę vertę kiekvienam naujam sėkmingam verslui. Pasirinkus Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Brisbene taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo puslapiu, programavimu, priežiūra, SEO optimizacija ir jo populiarinimu.

Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Tikriausiai kiekvienas paieškos sistemoje ieškodamas interneto svetainių kūrimas Saskatoon tikisi atrasti tai ko ieško. Bet ar tikrai radote išsamų ir tinkamą atsakymą? Pasidalinkite su mumis savo pastebėjimais ir idėjomis. Taigi interneto svetainių kūrimas Saskatoon susijęs ne tik su paprasto žiniatinklio sukūrimu. Šiandien praktiškai kiekvienos organizacijos ar įmonės egzistavimas gana reikšmingai priklauso nuo matomumo didžiausiose paieškos sistemose tokiose kaip Google, Bing, Yandex, Yahoo, Youtube, Vimeo, Baidu, DuckDuckGo ar kituose paieškos sistemų varikliuose. Todėl nuo pirmųjų minučių kuomet pradedamas verslas rekomenduotina sukurti savo vizitinę kortelę internete ir tapti gerai matomu. Nuo pirmųjų minučių kuomet Jūsų klientas ateina į Jūsų sukurtą tinklalapį svarbu, kad rastų tai ko ieško. Informacija būtų pateikta tinkamu formatu ir lengvai prieinama. Šiandien svarbu, kad kiekvienas sukurtas interneto puslapis būtų prisitaikantis skirtingiems išmaniesiems įrenginiams, bet nereikėtų pamiršti ir mobiliosios versijos, kuri turėtų būti kuriama atskirai. Tikriausiai ne vienam šis teiginys skamba keistai. Bet ar norite gauti daugiau?..

Nukreipimo puslapiai – paskatinkite savo klientus veikti

Skaitmeniniame marketinge nukreipimo puslapis (angl. Landing page) yra atskiras web puslapis, kuris yra sukurtas vienam numatytam tikslui atlikti vykdomos reklaminės kampanijos metu. Tai yra ta vieta, kur lankytojas atsiduria pasirinkęs google reklamos skelbimą, facebook interneto puslapio ar kokį kitą skelbimą. Geriausi nukreipimo puslapiai gali ypatingai sudominti svetainės lankytojus atlikti tam tikrus veiksmus Jūsų svetainėje. Nukreipimo puslapiai gali turėti keletą paskirčių, tokių kaip nukreipti klientą, užimti ir paskatinti įsigyti prekę ar paslaugą.

Padedame sukurti gražius nukreipimo puslapius, kurie suteikia galimybę paprasčiau įsigyti siūlomus produktus ar atlikti kitus numatytus veiksmus.

Gaukite puikių patarimų dabar+370 (611) 11371

interneto svetainių kūrimas Saskatoon

Interneto svetainių dizainas, programavimas ir interneto svetainių kūrimas Saskatoon Dimax.lt komandos atliekamas daugiau nei 10 metų. Mums ilgametis interneto svetainių kūrimas Saskatoon ir kitose pasaulio šalyse padėjo sukaupti didelę patirtį, kuria esame pasiruošę pasidalinti su kiekvienu savo klientu. Gautos žinios suteikia galimybę mums greičiau pasiekti kliento užsibrėžtus tikslus ir padidinti investicijų grąžą.
Kiekvienas šiandien naujai kuriamas verslas prasideda nuo labai puikios idėjos ir išskirtinio įmonės pavadinimo kūrimo su puikiai sukurtu unikaliu logotipu, bei firminiu stiliumi. Tinkama verslo pradžia ateityje sutaupo daug netikėtų ir nenumatytų išlaidų. Na, o išskirtinis ir unikalus web dizaino sprendinys padeda geriau atkreipti lankytojų dėmesį į reikiamus objektus ir padeda lengviau priimti sprendimus. Tokia eiga atliekamas internetinių puslapių kūrimas greičiau pasiekia klientų užsibrėžtus tikslus. Ir būkite kūrybingi – drąsiai eksperimentuokite ir bandykite kas veikia, o kas ne, nes kiekvienas produktas ar siūloma paslauga skirtingai pritraukia dėmesį.

Kuo galime padėti?

Skaitmeniniame pasaulyje vartotojo elgsena greitai keičiasi. Mes padedame pasiekti greičiau ir daugiau.

Web Dizainas

Programavimas

SEO paslaugos

El. parduotuvės

Reklama internete

Duomenų analizė

Dažnai užduodami klausimai (D.U.K.)

Visuomet nemokamai sukurti internetino svetainę galite patys savo jėgomis ir tai nėra taip sudėtinga šiandien atlikti kuomet yra tiek daug puikių grafinio dizaino įrankių (Adobe Photoshop, nemokama grafinio dizaino įranga GIMP, Sketch app online įrankis, Adobe Dreamweaver, Corel ir kt.) ir galimybių. Paties web programavimas taip pat nėra sudėtingas, bet reikia šiek tiek pasikaustyti HTML kodo rašymo įgūdžiais, bei pasinaudoti php programavimo kalbos galimybėmis. Šiems php programavimo darbams atlikti galite pasinaudoti Notepad++, Visual studio, ar kitomis svetainių kūrimo programomis nemokamai. Ir tuo labiau jeigu turite daug laisvo laiko ir pasitikite savo jėgomis galite pradėti kurti interneto svetainę šiandien. Jeigu negalite sau leisti įsigyti reikiamą programinę įrangą tuomet pasinaudokite internete nemokamai pasiekiama programine įranga, kurios pagalba galite sukurti savo svetainės dizainą ar interneto svetainę. Taigi žinau, kad pasikartosiu, bet svetainės kūrimas nemokamai tikrai įmanomas jeigu šį darbą pasidarysite patys savo jėgomis nuo pradžios iki galo.
Kokybišką interneto svetainės sprendinį galite užsisakyti jau dabar.
Šiuo metu neteikiame svetainių kūrimo pamokų. Bet galime rekomenduoti keletą šaltinių, kur galite rasti puikios informacijos. Nemokamos interneto svetainių kūrimo pamokos yra dažniausiai publikuojamos įvairiuose portaluose tokiuose kaip Youtube, Vimeo ar kt. Kur tikrai rasite puikių patarimų nuo ko pradėti kurti svetainę. Mes visada galime pasiūlyti savo kolegų paslaugas ir drąsiai galime teigti, kad mūsų teikiamas interneto svetainių kūrimas Saskatoon yra kokybiškas ir profesionalus. Taupykite savo laiką pasirinkdami tinkamą ir patikimą partnerį.

Žemiau galite rasti keletą puikių programų naudojamų web dizaino kūrimui ir interneto svetainių kūrimui.

Nemokami grafikos redaktoriai:

Vektorinės grafikos redaktoriai:

Inkscape, Gravit Designer, Vectr programos.

"Gravit" dizaineris yra pilnas, vektorinės grafikos dizaino sprendimas produktų kūrėjams, grafiniams dizaineriams ir interneto dizaineriams. Programa suteikia galingų įrankių rinkinį, kuris padeda vartotojui paleisti tikrą kūrybiškumą kuriant gražius ir išsamius vektorinius vaizdus. Įrankiai apima struktūrą, vektorių, maketą, tikslumą, stilių, tekstą, tekstą ir dar daugiau.

Naudodamiesi Gravit priemonėmis kaip vartotojo sąsajos dizainas, piktogramos dizainas, grafikos kūrimas rinkodaros įrankiams, puikių koncepcinių kūrybinių idėjų kūrimas, animacija ar pristatymas, Gravit Designer tikrai gali gali pakeisti jūsų darbą. Be to, ši programa yra visiškai nemokama. Ji gali veikti kaip "naršyklės" arba "desktop" programa ir sklandžiai veikia "Windows", "Chrome" OS, "Linux" ir "Mac" įrenginiuose.

Nemokami rasterinės grafikos redaktoriai

Gimp, Photo Pos Pro, Krita, Pixlr programos.

Krita yra profesionali kokybiška piešimo programa, kurią sukūrė menininkų komanda, turinti tikrai kilnius tikslus, kad visi galėtų gauti ir naudotis aukščiausio lygio kūrybinėmis priemonėmis.

Krita galima naudoti bet kokiam brėžiniui ir iliustracijoms, tai ypač tinka komiksams piešti. Be įprastų šepetėlių, užpildų ir rašiklių yra panelių šablonai, pustonių filtrai ir įvairūs perspektyvūs įrankiai. Kiekvienas šepetėliss yra visiškai individualiai pritaikomas, ir galima išsaugoti savo pasirinktinius šepečius vėlesniam panaudojimui. Meniu valdymas labai paprastas ir aiškus. Galima naudotis sluoksniais, perėjimais, tiesinėmis linijomis, HDR palaikymu ir kitas pažangias pasirinkimo ir žymėjimo funkcijas.

Nemokami 3D grafikos redaktoriai:

SketchUp Free, Daz Studio, Hexagon, Blender, Sculptris, Houdini Apprentice ir daugelis kitų programėlių.

Blender yra nemokamas 3D modeliavimo ir animacijos rinkinys. Tai atviro kodo nemokama programinė įranga. Ji gali būti naudojama animacijos kūrimui, 3D modelių spausdinimui, vaizdo žaidimams ar net nuostabiems meno kūriniams. Blender programa yra daugiau ar mažiau prieinama kiekvienai platformai, kuri yra šiandien naudojama ir veikia "Windows XP", "Windows 7", "Mac", "Linux" ir t.t.

Kiekvienas asmuo norintis pradėti verslą ir užsiimti elektronine komercija pirmiausia užduoda sau klausimą kaip sukurti elektroninę parduotuvę. Tai yra procesas, kuris reikalauja nemažai žinių ir laiko.
Nežinote nuo ko pradėti sukurti svetainę?

Taupykite savo brangų laiką – dirbkite su ilgametę patirtį turinčiais web programuotojais ir dizaino specialistais.

Ieškodami geriausios reklamos agentūros Lietuvoje rasite keletą skirtingas paslaugas siūlančių įmonių bet nė viena jų nepasiūlys tiek daug puikių unikalių kūrybinių idėjų, unikalaus dizaino sprendinių, ar marketingo sprendimų iš vienų rankų. Mes manome, kad ieškant google interneto svetainių kūrimas Saskatoon paslaugų visuomet patogu gauti visas reikiamas dizaino ir kūrimo paslaugas iš vienų lūpų. Tam ir yra įkurta Dimax.lt komanda, kad padėtumėme kiekvienam verslui išsiskirti ne tik originaliu dizaino sprendiniu, bet ir puikiomis idėjomis pristatant verslą internete. Pasirinkus profesionalias Dimax.lt programuotojų paslaugas interneto svetainių kūrimas Saskatoon bus paprastas ir sklandus, o pasiektas rezultatas sutartu laiku pradžiugins kiekvieną užsakovą. Daugiametę web programavimo patirtį turinti Dimax.lt komanda padės Jums atsakyti į dominančius klausimus ir lengvai išspręsti neįkandamas užduotis. Renkantis Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Saskatoon taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo populiarinimu, sukurs reklamos viziją, pasiūlys efektyvias reklamos priemones, pasiūlys geriausias reklamos rūšis ir įgyvendins sutartas reklamos kampanijas.

 

Skambinkite ir gaukite puikių patarimų +370 (611) 11371

Norint sukurti svetainę turite pasidomėti koks serverio hostingo tiekėjas teikia kokybiškas paslaugas ir yra geriausias svetainių talpinimas būtent pasirinktam projektui. Kad nuspręstumėte koks hostingas jums reikalingas pirmiausia turite atsakyti į daug klausimų tokių kaip:

 1. Koks interneto svetainės kūrimo tiklas? Ar tai pavyzdžiui drabužių elektroninės parduotuvės kūrimas, elektroninė prekyba. Ar tai reprezentacinis puslapis su pristatymu apie įmonės teikiamas paslaugas.
 2. Kuo išsiskiriate iš kitų konkurentų?
 3. Kodėl žmonės turėtų pirkti prekes ar paslaugas iš Jūsų internetinės svetainės arba elektroninės parduotuvės?
 4. Koks interneto svetainės dizainas yra geriausias ir patogiausias klientui?
 5. Koks reikalingas interneto svetainės funkcionalumas ir galimybės?
 6. Kokia reikalinga duombazė? Postgree, MySQL, Microsoft SQL ar kt.
 7. Kokia reikalinga serverio talpa (HDD) reikalinga talpa?
 8. Ar reikalinga turinio valdymo Sistema (TVS)? Jos gali būti labai įvairios nuo nemokamų sprendimų iki mokamų. Dažniausiai parenkama pagal projekto poreikį. TVS gali būti aprašyta PHP kalba arba sugeneruoti statiniai HTML failai. Jei Jūsų TVS parašyta Python, .NET, JAVA ar kitomis kalbomis tuomet teks rinktis dedikuotą serverį (brangesnis sprendimas) ir susikonfigūruoti reikiamą aplinką tokiai programavimo kalbai vystyti.
 9. Koks domeno vardas būtų tinkamiausias interneto svetainei? Tinkamo domeno registravimas kaip ir įmonės pavadinimo parinkimas labai svarbus. Todėl svarbu išsirinkti patikimą partnerį, kuris galėtų padėti išspręsti šiuos klausimus.
 10. ir dar daugybė klausimų, kurie susiję su elektroninių parduotuvių kūrimu.
 11. Dimax programuotojų komanda daugiau nei 10 metų užsiima web programavimu daugelyje pasaulio šalių. Jeigu klausiate ar atliekamas interneto svetainių kūrimas Saskatoon? Tikrai taip.
 12. Kiekvienos interneto svetainės programavimas yra individualus sprendimas ir kiekvienas web programavimas kaip ir html programavimas gali būti atliktas labai skirtingai. Todėl būtina žinoti ar pasirinktos programavimo paslaugos atitinka jūsų lūkesčius.

Rekomenduotina daugiau informacijos apie svetainės kūrimą paieškoti google paieškoje įvedant į paieškos laukelį “interneto svetainių kūrimas”, “tinklapių kūrimas”, “interneto svetainių kūrimas Saskatoon”, “internetinio puslapio kūrimas Šiauliuose”, “internetinių parduotuvių kūrimas”, “internetinės parduotuvė kūrimas nemokamai” anglų kalba. Arba pasikliauti patikimais interneto svetainių kūrėjais, kurie gali sukurti puikų sprendimą puikiam Jūsų verslo startui internete.

Kiekvienas tinklalapio projektas yra unikalus, todėl rekomenduojame pasitarti su mūsų projektų vadovais, kurie ne tik patars kokios sitemos Jums reikia, bet ir apskaičiuos interneto svetainės kainą. Reprezentacinių interneto svetainių kūrimas Saskatoon kainuoja nuo priklausomai nuo pasirinkto individualaus svetainės sprendinio, bei komponentų reikalingų svetainėje. Norėdami sužinoti tikslią internetinio puslapio kūrimo kainą parašykite užklausą mūsų kontaktinėje formoje dabar.
Norint sužinoti atsakymą dabar galima drąsiai skambinti interneto svetainių programuotojams tel.: +370 (611) 11371
Pats geriausias interneto svetainių dizainas kuriamas web dizainerio, kuris pagal iškeltus reikalavimus iš anksto numato būtinus interneto svetainėje elementus ir sukuria unikalų web dizainą pritraukiantį Jūsų akis ten kur reikia.
Kasdien bendraudami su klientais sukūrėme ne vieną įdomų ir išskirtinį projektą, todėl svetainių kūrimas, logotipo kūrimas, seo paslaugos ar reklamos internete paslaugos ir kitos dizaino paslaugos yra teikiamos visuose Lietuvos ir užsienio valstybių miestuose.
Džiaugiamės galėdami teikti web programavimo, dizaino, reklamos internete kaip ir seo paslaugas visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose: Alytuje (Dzūkijos sostinėje), Panevėžyje (Panevėžio rajono savivaldybės centras), Klaipėdoje (Uostamiestyje), Kaune (laikinojoje sostinėje), Vilniuje (Lietuvos sostinėje). Na, o interneto svetainių kūrimas Saskatoon teikiamas daugiau nei dešimtmetį, todėl tiek vietinė ir tarptautinė mūsų patirtis gali padėti pasiekti puikius rezultatus kiekvienam verslui. Svetainių optimizavimas paieškos sistemoms (seo paslaugos), programavimas kaip ir interneto svetainių kūrimas Saskatoon yra pagrindinės mūsų veiklos rūšys, kuriose mes puikiai nusimanome ir padedame savo klientams. Taip pat kiekvienam verslui galime padėti administruoti socialinių tinklų paskyras, kurti turinį, reklaminius banerius, skydelius, o dizaineriai puikius dizaino sprendinius tiek namų interjerui, tiek reikiamam įmonės firminiam stiliui sukurti.
Padedame taupyti brangų kiekvieno verslo laiką ir kurti šiuolaikiškus, pritraukiančius interneto svetainių sprendimus. Daugiau privalumų kodėl verta dirbti su mūsų komanda.

Internetinių puslapių kūrimas verslui

Nesvarbu ar pradedamas naujas verslas (startupas) ar turite savo internetinį puslapį mes galime Jums padėti. Žemiau galite susipažinti su pagrindinėmis mūsų paslaugomis. Dimax.lt svetainės puslapių programuotojai kuria aukštos kokybės web aplikacijas įvairiems verslų tikslams pasiekti. Prieš atliekant bet kokius programavimo darbus mums labai svarbu suprasti siekiamus tikslus, nes norime įsitikinti, kad būtų sėkmingai įgyvendintas projektas. Mes džiaugiamės galėdami padėti savo ilgamečiams partneriams siekti užsibrėžtus tikslus teikdami techninę pagalbą ir konsultacijas susijusias su web kūrimu ir dizainu.

Individualūs sprendimai

Individualus požiūris ir individualūs sprendimai pritaikomi kiekvienam verslui. Panaudodami savo patirtį ir šiuolaikinius technologinius sprendimus mes kuriame funkcionalias ir interaktyvias svetaines ar aplikacijas, kurios suteikia naujas galimybes kiekvienam verslui. Šiandien interneto svetainių kūrimas Saskatoon yra lengvai pasiekiamas kiekvienam verslui. Dimax.lt web programuotojai padės ne tik suprogramuoti ką norite, bet ir patars kokie sprendimai yra geresni, kas veikia skirtingoje situacijoje geriau, o kas ne. Išsirinkite tinkamą partnerį savo svetainės kūrimui.

Vartotojo sąsajos ir vidinės sistemos pusės sprendimai

Vartotojo sąsaja (angl. front-end) ir vidinės (angl. back-end) sistemos dalies programavimas yra svetainės programavimo procesai, kurie yra pasiskirstę į dvi dalis vartotojo patirtį ir serverio dalies veikimą. Ši sąsaja yra būtina, kad kuriamas svetainės projektas sėkmingai funkcionuotų. Programuodami individualius internetinius projektus naudojame pažangiausias technologijas, kad sukurtumėme funkcionalius, lengvai administruojamus, pritaikytus būtent kliento poreikiams puslapius. Kuriant svetaines būtina investuoti į geresnę vartotojo patirtį (angl. UX).

Web dizainas ir vartotojo patirtis (UX)

Kiekvienas atvertas puslapis perduoda tam tikrą žinutę. Naujai sukurta, šiuolaikiško web dizaino sprendinio vartotojo patirtis padeda perduoti tinkamą žinutę vartotojui, bei skatina aktyviau rinktis tai kas reikalinga Jums. Informuokite puslapio lankytojus, padėkite Jumis patikėti, padėkite svetainės lankytojams apsispręsti ir lengviau priimti sprendimus. Dimax.lt interneto svetainių kūrimas Saskatoon jau ne vienam verslui atvėrė naujas galimybes ir kasdien padeda greičiau judėti į priekį. Pradėkite naują projektą kartu ir džiaukitės puikia, patogiai valdoma ir atnaujinama svetaine.

Strategija ir analizė

Sėkminga marketinginė strategija suteikia daugiau pridėtinės vertės kiekvienam verslui ir jo svetainei, todėl ir pritraukia daugiau lankytojų. Tokios svetainės lengviau įtikina lankytojus priimti sprendimus, dėl kurių sulaukiama vis daugiau naujų klientų. Kaskart sėkmingas interneto svetainių kūrimas Saskatoon suteikia Dimax.lt vis daugiau naujų idėjų ir puikių galimybių sukurti vis įdomesnius projektus. Dimax web programuotojų ir marketingo komandos tobulėja kartu su Jumis ir džiaugiasi galėdami padėti pasiekti puikius ilgalaikius rezultatus, kurie puikiai matomi visiems.

interneto svetainių kūrimas Saskatoon

Su kiekvienu nauju klientu kasdien išmokstame ir sužinome vis daugiau, o kiekviena patirtis, kurią įgyjame su kiekvienu pradėtu nauju projektu mielai pasidaliname su naujaisiais klientais. Džiaugiamės galėdami padėti kurti naujus verslus ir kurti pridėtinę vertę kiekvienam naujam sėkmingam verslui. Pasirinkus Dimax.lt reklamos agentūros paslaugas interneto svetainių kūrimas Saskatoon taps maloniu procesu, suteikiančiu galimybę kiekvienam verslui koncentruotis į tai ką jis moka geriausiai, o Dimax.lt pasirūpins Jūsų verslo puslapiu, programavimu, priežiūra, SEO optimizacija ir jo populiarinimu.

Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Kaip mes dirbame

Kadangi ne tik kiekvienas klientas yra unikalus bet ir jo teikiamos paslaugos visuomet turime atsistoti į kliento vietą ir suprasti ką galime atlikti geriau, kad padėtumėme išspręsti suformuotus iššūkius.

ANALIZUOJAME
KURIAME
TOBULINAME
PUBLIKUOJAME
Mes klausiame daug įvairių klausimų apie jus, jūsų idėjas ir jūsų poreikius, kad galėtumėme suprasti kas Jūs tokie ir kuo užsiimate ir kiek įmanoma bandome detaliau išsiaiškinti kas, kur, kada, kaip ir kodėl. Tuomet “brainstorminame” ir siunčiame jums savo sugeneruotas idėjas.
Išsirinkę keletą Jums patikusių idėjų gaunate pasiūlymą su keletu darbų pavyzdžių, atliekame pakeitimus, kad galutinis rezultatas būtų tiesiog puikus ir publikuojame sėkmingai atliktus darbus.
Naujausi atlikti darbai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Vieninteliam Lietuvoje ,unikaliam rankų darbo šviestuvų gaubtelių, gamintojui sukurta interneto svetainė, interneto svetainės dizaino sprendinys ir sukurtos reklaminės kampanijos projekto viešinimui internete. Projekto įgyvendinimo metu atlikti šie darbai:
Interneto svetainė advokatams
Interneto svetainė advokatams
Advokatų profesinei bendrijai "Onaitis ir partneriai" sukurtas naujas įvaizdis internete. Darbų metu ne tik atnaujinta interneto svetainė, bet sukurtas turinys, naujas vardas, apipavidalintas paprastas logotipas, bei atnaujinta svetainė. Gauti rezultatai iš tiesų įspūdingi lyginant senąją svetainę su nauja.
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Kanados rinkoje daugiau nei 10 metų veikiančiai HMC įmonei sukurta interneto svetainė ir aktyvios reklamos internete dėka padidintas ne tik žinomumas, bet ir svetainės lankomumas. Dirbant su šiuo unikaliu projektu pasiekti puikūs rezultatai. Suteiktos šios skaitmeninio marketingo paslaugos:
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Šiaulių regione puikiai įsitvirtinusi naudotus ir naujus automobilius parduodanti įmonė atsinaujino interneto svetainę ir pasitelkė į pagalbą aktyvią reklamą internete, kad padidintų savo pardavimus iš internetinės svetainės. O pasiekti rezultatai nekuklūs. Pagelbėjome šiose srityse:
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
Daugiau nei 25 metų patirtį su natūralios medienos dirbiniais (lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas) turinti įmonė pageidavo sukurti naują internet svetainės dizainą ir tapti geriau matomais internete pasitelkiant SEO paslaugas ir aktyvią reklamą internete. Mes padėjome pasiekti puikius rezultatus:
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Kasdien reikalingos kokybiškos paslaugos teikiamos ir šios išskirtinės įmonės įsikūrusios JAV. Energinga komanda ne tik siūlo puikias, kokybiškas transporto paslaugas, bet ir nusprendė padidinti savo patrauklumą internete, bei padidinti matomumą reklamos internete pagalba. Padėjome pasiekti puikius rezultatus suteikus šias skaitmeninio marketingo paslaugas:

Rekkverkeksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t.
Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti
ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

Rekkverk Eksperten

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2019-05-04T10:29:28+03:00

Rekkverk Eksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t. Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

CEO Marius Stakionis

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys.
Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax. Man labai patiko
sukurtas MS CRAFT logotipas ir web dizainas. Visiems rekomenduoju!

MsCraft.lt

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2018-02-21T11:25:34+02:00

MsCraft.lt

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys. Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax. Man labai patiko sukurtas MS CRAFT logotipas ir web dizainas. Visiems rekomenduoju!

CEO Yorkie’s Limo

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti.
Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę.
Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!

Yorkies limos

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5
2018-05-02T09:35:51+03:00

Yorkies limos

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti. Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę. Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!
5
3
Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą