Profesionalus internetinės parduotuvės kūrimasProfesionalus el.parduotuvės kūrimas
Paseno internetinė parduotuvė? Tuomet pats laikas dimax.lt specialistams ją atnaujinti arba sukurti iš naujo. Nuo 2007 m. kuriame internetines parduotuves, atliekame seo optimizacijos paslaugas, ir kuriame reklamą internete. Todėl gerai žinome ko reikia kiekvienam verslui, kad pasiektumėte tikslinius klientus internete. Dimax.lt gali padėti atnaujinti ar sukurti naują svetainės dizainą, kuris geriau pritrauks klientus ir skatins atlikti užsibrėžtus tikslus.
PRADĖKIME naują sėkmingą projektą kartu DABAR!
Padedame verslams tapti geriau matomais internete

Atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje. Pradėkite atradimų kelionę dabar!

Internetinės parduotuvės kūrimas
Internetinės parduotuvės kūrimas nėra labai paprastas užsiėmimas. Puiki internetinė parduotuvė nėra matuojama pagal tai kaip ji tik atrodo, bet labai svarbu atkreipti dėmesį į daugelį smulkmenų, kurios suteikia vartotojui patogią ir pritraukiančią veikti navigaciją naršymui tinklalapyje, saugumo jausmą. Mes kuriame internetines parduotuves, kurios atspindi Jūsų verslą.
Galime sukurti ne tik paprastą reprezentacinę Jūsų įmonės internetinę svetainę, bet ir elektroninę parduotuvę su šimtais produktų, su išskirtiniu ir unikaliu dizaino sprendiniu.
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371
Turinio valdymo sistemos
Mūsų internetinės parduotuvės kuriamos su turinio valdymo sistemomis (toliau - TVS). Priklausomai nuo Jūsų poreikio ir tikslų parenkame tinkamiausią internetinės parduotuvės platformą, kurią panaudosime el parduotuvės kūrimui.
Kuomet norisi pardavinėti internete vienas svarbiausių pradinių žingsnių yra tinkamos elektroninės parduotuvės platformos parinkimas. O tai ne lengva užduotis, kai žinai, kad internetinės parduotuvės gali būti valdomos labai skirtingomis platformomis. Ir kaip gi tinkamai pasirinkti internetinės parduotuvės platformą kuomet jų yra daugiau nei 10 pirštų ant rankos? Šiandien internetinės parduotuvės yra valdomos tokiomis elektroninių parduotuvių platformomis kaip 3D cart, Big Cartel, Shopify, SquareSpace Ecommerce, BigCommerce, UltraCart, Yahoo!/Aabaco, Lemon Stand, SparkPay, epages/1&1, CoreCommerce, Pinnacle Cart, Volusion, Prestashop, Open Cart, X-cart, JigoShop, Cart66, Magento, Woo Commerce, WP Ecommerce ir tai dar ne baigtinis sąrašas. Kodėl tai yra taip svarbu tinkamai pasirinkti iš pat pradžių? Nes tai įtakoja tolimesnį sistemos kūrimą, vystymą, priežiūrą, bei pačios internetinės parduotuvės kūrimo kainą. Bet kokiu atveju daug nenukrypstant nuo esmės puikiai žinoma, kad šiandien daugiau nei 60% vartotojų apsipirkdami internete naudojasi mobiliaisiais telefonais. Internetinės parduotuvės greitis labai svarbus. Čia kiekviena sekundė, per kurią užsikrauna internetinis puslapis yra svarbi ir kainuoja verslams pinigus. O tai kainuoja ir dažniausiai tai kainuoja nemažai. Pagal atliktus tyrimus internetinės svetainės lankytojas tikisi, kad svetainė užsikraus per 3 sekundes arba net greičiau. Geriausias pasiekiamas rezultatas kuomet elektroninė parduotuvė atsidaro per mažiau nei 2 sekundes. O norint parduoti daugiau, išsiskirti iš kitų internetinių verslų ar netgi tapti geriausia, populiariausia internete parduotuve kaip ir kitos pasaulyje puikiai žinomos internetinės parduotuvės reikia gerokai persistengti.
Standartinėje internetinės parduotuvės turinio valdymo sistemoje dažnai galima rasti šį funkcionalumą:
  • Produkto sukūrimas, redagavimas, ištrynimas, produkto kainos nustatymas. Produkto ypatybių nustatymas, aprašymo pridėjimas, nuotraukų pridėjimo funkcija, galimybė įsidėti produktą į krepšelį.
  • Produktus visuomet galima pridėti ir suskirstyti į kategorijas, bei jas pašalinti.
  • Keisti internetinės parduotuvės produktų ar kategorijų struktūrą.
  • Įkelti nedidelius dokumentus.
  • Valdyti sistemos naudotojus ir vartotojus.
Esant poreikiui internetinę parduotuvę visada galima papildyti reikiamu funkcionalumu, atliekant papildomus programavimo darbus.
Visada patarsime priimti geresnį sprendimą, kad mūsų bendrą projektą lydėtų kuo greitesnė ir didesnė sėkmė.
Galime sukurti Jums išskirtinį internetinės parduotuvės dizainą, naujam verslui logotipą bei tinkamai suformuoti firminį stilių.
Tiems verslams, kuriems reikia tik paprastos internetinės svetainės galima sukurti ir reprezentacinį puslapį ar net visą portalą su pageidaujama atviro kodo turinio valdymo sistema. Kuriant naujus tinklalapius visada skatiname naudoti tik naujausią programinę įrangą ir naujausias technologijas.
Dimax.lt kuriamos internetinės parduotuvės yra pritaikomos mobiliesiems įrenginiams (išmaniesiems telefonams, planšetėms, plačiaekraniams monitoriams).
Skambinkite ir gaukite puikių patarimų+370 611 11 371

Koks internetinių parduotuvių kūrimas be kokybiškų produktų ir informatyvaus aprašymo?

Atsitinka ir taip, kad klientas negali skirti daug laiko tinkamam internetinės parduotuvės turiniui paruošti tuomet galime padėti ne tik sukurti pačią internetinę parduotuvę, bet ir naują tinkamai SEO optimizuotą turinį. Tuo metu kol dirbame su SEO galime padidinti Jūsų klientų srautą į el parduotuvę iš įvairių aktyvių reklamos kanalų. Priklausomai nuo kliento poreikio galime sukurti Google reklamos kampanijas ir teikti internetinių parduotuvių optimizacijos paslaugas, bei internetinės parduotuvės priežiūros paslaugas, ar jau sukurtų internetinių svetainių priežiūros paslaugas. Papildomam klientų srautui generuoti nereikėtų pamiršti ir socialinių tinklų tokių kaip Facebook, Instagram, Pinterest, Snapchat, Linkedin, Twitter, žinomumui didinti galime pasitelkti net turinio kūrimą socialiniams kanalams ir šių kanalų priežiūros paslaugas.
Vos tik pradėjus kurti internetinę parduotuvę rekomenduojame iš anksto planuoti atlikti SEO optimizaciją - tai procesas, kuomet interneto svetainės puslapiai optimizuojami paieškos sistemoms, tai nėra greitas procesas, bet ilgalaikėje perspektyvoje atneša didžiausią naudą elektroninių parduotuvių verslui. Tapus geriau matomu internete galima pritraukti daugiau naujų klientų iš natūralaus paieškos sistemos srauto. Kuo daugiau skirtingo, įdomaus ir unikalaus turinio sukursime, tuo daugiau pritrauksite naujų klientų iš paieškos sistemų ir taip padidinsi ne tik savo verslo žinomumą, bet ir pardavimus. Kaip ir minėjome šiandien internetinės parduotuvės kūrimas nėra paprastas užsiėmimas, bet įdomus ir kūrybiškas procesas vedantis verslus į sėkmę. Visuomet skatiname el parduotuvės verslus būti originaliais ir kažkuo išsiskirti iš kitų.

Kaip mes dirbame

Kadangi ne tik kiekvienas klientas yra unikalus bet ir jo teikiamos paslaugos visuomet turime atsistoti į kliento vietą ir suprasti ką galime atlikti geriau, kad padėtumėme išspręsti suformuotus iššūkius.

ANALIZUOJAME
KURIAME
TOBULINAME
PUBLIKUOJAME
Mes klausiame daug įvairių klausimų apie jus, jūsų idėjas ir jūsų poreikius, kad galėtumėme suprasti kas Jūs tokie ir kuo užsiimate ir kiek įmanoma bandome detaliau išsiaiškinti kas, kur, kada, kaip ir kodėl. Tuomet “brainstorminame” ir siunčiame jums savo sugeneruotas idėjas.
Išsirinkę keletą Jums patikusių idėjų gaunate pasiūlymą su keletu darbų pavyzdžių, atliekame pakeitimus, kad galutinis rezultatas būtų tiesiog puikus ir publikuojame sėkmingai atliktus darbus.
Naujausi atlikti darbai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Unikalūs šviestuvų gaubteliai
Vieninteliam Lietuvoje ,unikaliam rankų darbo šviestuvų gaubtelių, gamintojui sukurta interneto svetainė, interneto svetainės dizaino sprendinys ir sukurtos reklaminės kampanijos projekto viešinimui internete. Projekto įgyvendinimo metu atlikti šie darbai:
Interneto svetainė advokatams
Interneto svetainė advokatams
Advokatų profesinei bendrijai "Onaitis ir partneriai" sukurtas naujas įvaizdis internete. Darbų metu ne tik atnaujinta interneto svetainė, bet sukurtas turinys, naujas vardas, apipavidalintas paprastas logotipas, bei atnaujinta svetainė. Gauti rezultatai iš tiesų įspūdingi lyginant senąją svetainę su nauja.
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Perkraustymo kompanijos interneto svetainė
Kanados rinkoje daugiau nei 10 metų veikiančiai HMC įmonei sukurta interneto svetainė ir aktyvios reklamos internete dėka padidintas ne tik žinomumas, bet ir svetainės lankomumas. Dirbant su šiuo unikaliu projektu pasiekti puikūs rezultatai. Suteiktos šios skaitmeninio marketingo paslaugos:
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Naujų automobilių pardavimo interneto svetainė
Šiaulių regione puikiai įsitvirtinusi naudotus ir naujus automobilius parduodanti įmonė atsinaujino interneto svetainę ir pasitelkė į pagalbą aktyvią reklamą internete, kad padidintų savo pardavimus iš internetinės svetainės. O pasiekti rezultatai nekuklūs. Pagelbėjome šiose srityse:
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
MS CRAFT sukurta interneto svetainė
Daugiau nei 25 metų patirtį su natūralios medienos dirbiniais (lauko ir vidaus durų, baldų, palangių, laiptų pakopų iš medžio masyvo gamyba bei montavimas) turinti įmonė pageidavo sukurti naują internet svetainės dizainą ir tapti geriau matomais internete pasitelkiant SEO paslaugas ir aktyvią reklamą internete. Mes padėjome pasiekti puikius rezultatus:
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Yorkies Limo sukurta interneto svetainė
Kasdien reikalingos kokybiškos paslaugos teikiamos ir šios išskirtinės įmonės įsikūrusios JAV. Energinga komanda ne tik siūlo puikias, kokybiškas transporto paslaugas, bet ir nusprendė padidinti savo patrauklumą internete, bei padidinti matomumą reklamos internete pagalba. Padėjome pasiekti puikius rezultatus suteikus šias skaitmeninio marketingo paslaugas:
[envira-gallery id="493"]
[testimonial_rotator id="254"]
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą