Reikalinga Autodesk Autocad specialisto pagalba?
Reikia pagalbos braižant brėžinius su Autodesk programine įranga? O gal reikalingas daugiametę patirtį turintis brėžinių braižytojas su Autocad 2D ar 3D? Tuomet pats laikas kreiptis į Dimax.lt Autodesk specialistus. Ilgametė patirtis dirbant su Autodesk programomis padės Jūsų verslui greitai išspręsti trūkstamų žmogiškųjų resursų klausimus ir darbai sėkmingai judės greičiau į priekį. PRADĖKIME naują sėkmingą bendradarbiavimą kartu DABAR!

Autodesk Autocad projektuotojas, braižytojas verslų projektams įgyvendinti

Nubražyti galima viską ką tik galima materialiai apčiuopti ir išmatuoti. O kuriant ir vykdant naujus įdomius projektus visada reikalingas patyręs pagalbininkas. Pradėkime naują projektą kartu!

Svajok, Kurk ir projektuok į valias kiek širdis geidžia su savo Autodesk

Architektūrinių projektų ar nesudėtingų brėžinių braižymo ypatybės yra gana specifinės ir pirmą kartą prisėdus prie kompiuterio nelabai pavyks tiksliai nubraižyti tai ko reikia. Jeigu esate pradedantysis arba pirmą kartą atsidarėte Autodesk produktų bandomąsias programas ir nusprendėte, kad pavyks be jokių klausimų braižyti brėžinius klystate. Reikės išprakaituoti ne vieną sudėtingą kantrybės prakaito lašą. Norintiems pradėti mokytis braižyti brėžinius rekomenduojame Autodesk produktų ar autocad mokymus. Autodesk autocad kursai gali būti organizuojami pagal poreikį individualiems asmenims arba žmonių grupėms. Kaip visada – žmonių grupėms Autodesk autocad kursai kainuoja mažiau.

Pasiek geresnius verslo rezultatus

Išsirink sau tinkamiausią partnerį verslo plėtrai. Prisijunk prie mūsų augančio verslo paslaugų vystymo ir tuo pačiu padėk sau ir savo klientams pasiekti geresnius verslo projektų vykdymo rezultatus.

Brėžinių braižymo kaina su Autodesk

Kai tik smulkiems darbams atlikti reikalingas Autocad braižytojas – skambinkite dimax.lt ir padėsime nubraižyti kokio tik reikia sudėtingumo brėžinį. Brėžinių braižymo kaina priklauso nuo užtrukto laiko reikalingam brėžiniui nubraižyti, todėl brėžinio galutinė kaina turi būti derinama su braižytoju. Su Autocad brėžinių braižymas vienas malonumas visiems mokantiems brėžinių braižymo taisykles su šia puikia Autodesk programine įranga.

Brėžinių braižymo taisyklės

Ne visi klientai yra susidūrę su brėžinių braižymo taisyklėmis, todėl jeigu domina daugiau sužinoti apie tai ieškokite paieškos varikliuose “brėžinių braižymo taisyklės ir grafiniai žymėjimai”. Iš tiesų, tai brėžinių braižymo taisyklės ir grafiniai žymėjimai yra standartizuoti ir reglamentuoti „Statinio projekto architektūrinės ir konstrukcinės dalių brėžinių braižymo taisyklės ir grafiniai žymėjimai“ dokumente.

Brėžinių braižymo programos

Įvairių detalių braižymas labai svarbus kai projektų dydžiai dideli, o bendras geras rezultatas gali būti pasiektas tik iš smulkių detalių konstrukcijų visumos. Todėl čia priklausomai nuo projekto sudėtingumo projektuotojai ir architektai pasitelkia puikius pagalbininkus – braižymo programas. Šiandien braižymo programos yra kuriamos daugelio skirtingų įmonių, bet ne visos programos tokios patikimos kaip Autodesk sukurti produktai. Populiariausios Autodesk braižymo programos yra: 3DS max, Civil 3D, Autocad, Autocad LT, Autodesk Revit. Autocad suteikia puikius BIM įrankius architektūros, inžineriniuose bei konstrukciniuose projektuose. Yra ir kitų analogiškų gamintojų kuriama programinė įranga brėžinių braižymui. Štai keletas Autocad alternatyvių programų: CorelCad, Catia (Dassault Systemes), TurboCad, GstarCad soft. Kokia brėžinių braižymo programa nori išmokti braižyti tu?

Autocad dwg dokumentų atidarymas ir peržiūra

Autocad brėžinius galima atidaryti su specializuota programine įranga, tokia kaip Autodesk viewer, dwg trueview ar design review. Šias Autodesk peržiūros programas galima atsisiųsti nemokamai iš Autodesk svetainės. Taip pat dwg brėžinius galima peržiūrėti internetine patalpinta nemokama Autodesk peržiūros programa. https://viewer.autodesk.com/

Patikimas partneris projektų vykdymui
Gaukite reikiamus projektuotojo - braižytojo resursus tada kada Jums to reikia ir kiek reikia.

Autocad mokymai

Autodesk Autocad – puiki detalių braižymo programa. Norint braižyti brėžinius reikalingi braižybos pagrindai, kuriuos gali užtikrinti daugiametę patirtį turintys autocad specialistai. Šiuo metu nemokami autocad kursai kolkas nėra organizuojami, bet niekada neatsisakome galimybės suorganizuoti įvadinius glaustus kursus pradžiamoksliams. Ateityje, esant poreikiui, galėtumėme paruošti mokymų programas. O surinkus atitinkamo dydžio grupes žmonių galėtumėme atlikti ir specializuotus mokymus kad būsimiems projektuotojams ar braižytojams būtų įdiegti tvirti baziniai gebėjimai kaip teisingai naudotis Autodesk programomis. Artimiausiu metu galimi šios programinės įrangos mokymai: Autocad mokymai, 3DS max mokymai. Autodesk Autocad mokymai pradedantiesiems.
Nežinote kaip braižyti brėžinius ar kaip juos skaityti?

Dimax.lt komanda visada pasiruošusi padėti. Pradėkime naują projektą kartu!

Brėžinių braižymas Autodesk autocad programa ir sukurtų pastatų projektų vizualizavimas 3ds max programa

Projektuotojas – braižytojas gali:

 1. Kiekvienas patyręs braižytojas gali padėti perbraižyti, nukopijuoti brėžinius ar piešinius, iliustracijas ir perkelti jas į kito formato bylas.
 2. Braižytojas gali paruošti darbinius brėžinius, kurie vėliau gali būti naudojami reikiamų vizualizacijų kūrimui, dalių gamybai, įrenginių, įrengimų gaminimui ar architektūrinių, statybos projektų vykdymui.
 3. Braižyti brėžinius milimetrų tikslumu. Nesvarbu kokia braižomo objekto forma ar gabaritai.
 4. Visas braižytojo projektuotojo darbas yra kurti, keisti, pateikti įvairius vizijų variantus.
 5. Gali būti atkurti galutiniai darbiniai brėžiniai, žemėlapiai ir kiti piešiniai pateikti skaitmeniniu pavidalu;
 6. Braižytojas braižo brėžinius detalių spausdinimui ant akmens ar metalo formų ruošimui.
 7. Braižyti brėžinius 2D ir 3D detalėms spausdinti su 3D spausdintuvais.
 8. Braižytojas gali nubraižyti laidų ir elektros laidų išvedžiojimo diagramas, montavimo diagramas ir elementų išdėstymo brėžinius.
 9. Braižytojas braižo struktūrines schemas skirtingoms sistemoms, tokioms kaip: audio sistema, kompiuterinio tinklo jungimo struktūrinė schema, silpnųjų srovių schemos (vaizdo stebėjimo sistemos, apsauginės signalizacijos sistemos schemos, praėjimo kontrolės sistemos) ir t.t.
 10. Galutinių techninių projektų ir darbo projektų ir kitų tipų brėžinių braižymas ir apiforminimas projektams vykdyti.
 11. Taip pat Autocad programos pagalba projektuotojas / braižytojas gali išmatuoti atstumus, patalpų tūrius, patalpų plotus ir net planuojamus objekte nutiesti laidų ilgius. Galima viską išmatuoti kas yra nubraižyta brėžinyje.

Kiekvienas nors kiek patyręs braižytojas taiko bendrąsias braižybos taisykles, gali išsamiai detalizuoti surinkimo brėžinius, skaiti statybinius brėžinius, braižyti pastatų dalis ar statinių konstrukcijas, braižyti transporto ar kitas sudėtingas mašinų detales, gali įforminti grafinę dokumentaciją. Braižytojas su Autodesk programomis gali nubraižyti geometrinius elementus, kurti elementų blokus ir juos taikyti projektuojant tam tikrus individualius objektus, formuoti ne tik statybinius brėžinius, bet ir mechanikos brėžinius, galima nubraižyti elektros schemas ir medinių konstrukcijų brėžinius, individualių natūralių medinių baldų surinkimo brėžinius. Nieko nėra neįmanomo dirbant su Autodesk programomis, todėl galutinis projekto įgyvendinimo rezultatas būna puikus. Braižant brėžinius galima nurodyti braižomų objektų formas, spalvas, medžiagiškumą, bei atvaizduoti norimus objektus pagal sutartus reikalavimus.

Patarimai ieškantiems braižytojo

Žemiau rasite keletą puikių patarimų kaip reikėtų pateikti informaciją, kad braižytojas greitai ir tiksliai nubraižytų reikiamus brėžinius.
Dimax brėžinių braižytojas ne tik padės nubraižyti techninius brėžinius, bet ir žemėlapius ar net reikalingas iliustracijas pagal jūsų pateiktus eskizus. Visada lengviau braižyti brėžinius naudojantis žinomais išmatavimais, todėl gerai būtų, kad pateiktumėte pradinę tvarkingai paruoštą įvadinę informaciją. Tokiais atvejais, kai nepateikiama pakankamai detali informacija yra sugaištama daugiau laiko darbams atlikti. O kai pateikiama detali brėžiniui nubraižyti informacija sugaištama mažiau laiko ir mažiau būna padaroma interpretacijų, spėjimų ar nukrypimų nuo reikiamo nubraižyti objekto dydžio. Todėl sutaupysite laiko jeigu bent ranka nurodysite braižomų objektų gabaritus.

Pradėkime atradimų kelionę kartu dabar!

Kuriant naujus projektus atraskite daugiau puikių idėjų ir spalvų kiekviename sprendinyje kartu su Dimax.lt

Ieškai darbo ir nori tapti puikiu projektuotoju – braižytoju?

Norint tapti geru projektuotoju reikia išmanyti daug smulkių dalykų, tokių kaip:

 • braižymui skirtos kompiuterinės ir programinės įrangos išmanymas
 • geometrinės, projekcinės, mašinų ir statybinės braižybos taisyklių žinojimas ir jų taikymas
 • įvairių brėžinių skaitymas
 • surinkimo brėžinių detalizavimas ir jų įforminimas
 • dvimačių ir erdvinių detalių modelių, statybinių brėžinių braižymas kompiuterine AutoCAD programa
 • trimačių objektų braižymas spaudinimui su 3D spausdintuvais
 • brėžinių atkūrimas
 • brėžinių redagavimas ir spausdinimas

Taigi jeigu jauti, kad brėžinių braižymas yra tavo mėgstamiausias darbas, tuomet drąsiai gali prisijungti prie Dimax.lt komandos.
Patyręs braižytojas yra itin naudingas kiekvieno projektuotojo ir architekto biure Lietuvoje, Anglijoje, Londone ir kituose pasaulio kraštuose. Todėl mokytis projektuoti ir tiksliai braižyti brėžinius verta. Dimax komanda verslams gali padėti su reikiamais projektuotojo resursais, kai reikalingas specifinės srities Autodesk Autocad brėžinių braižytojas: architektūrinių brėžinių braižytojas, techninių brėžinių braižytojas, statybos inžinerijos objektų braižytojas, šildymo ir vėdinimo sistemų braižytojas, kompiuterinių tinklų sistemų braižytojas, statybos technikos braižytojas, konstruktorius projektuotojas, techninis brėžinių braižytojas, žemėlapių ir jūrlapių brėžinių braižytojas, štampų ir matricų braižytojas, jūrų inžinerijos braižytojas, aviacijos technikos brėžinių braižytojas, geologinių žemėlapių braižytojas, topografinių žemėlapių braižytojas, techninis iliustruotojas, projektuotojas konstruktorius, baldų projektuotojas, inžinierius projektuotojas,

Taigi kuomet dėl didelės darbų apimties jūsų braižytojas ar baldų projektuotojas nespėja laiku atlikti skirtas užduotis visada galite tikėtis pagalbos iš Dimax.lt komandos. Darbas baldų projektuotojui neturi būti varginantis. Visada žinokite, kad papildoma pagalbos ranka yra lengvai pasiekiama, kad darbas projektuotojui vyktų sparčiau, o darbų vykdymas vyktų efektyviau ir sklandžiau.

Rekkverkeksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t.
Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti
ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

Rekkverk Eksperten

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5.0
2019-05-04T10:29:28+00:00

Rekkverk Eksperten

Labai paprasta dirbti ir susitarti. Kai reikia kokios pagalbos ar korekcijos ir t.t. Niekuo kitu taip nepasitikiu kaip Dimax kas liečia pažadus kažką išsaugoti ir neprarasti, svetaines sauguma ir t.t. Ačiū.

CEO Marius Stakionis

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys.
Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax. Man labai patiko
sukurtas MS CRAFT logotipas ir web dizainas. Visiems rekomenduoju!

MsCraft.lt

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5.0
2018-02-21T11:25:34+00:00

MsCraft.lt

Darbas su Dimax dizaineriais vienas malonumas, priimti sprendimai profesionalūs ir pritraukiantys. Džiaugiuosi savo priimtu sprendimu bendradarbiauti su Dimax. Man labai patiko sukurtas MS CRAFT logotipas ir web dizainas. Visiems rekomenduoju!

CEO Yorkie’s Limo

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti.
Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę.
Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!

Yorkies limos

Dimax - Interneto svetainių kūrimas, Web dizainas, Reklama internete, seo paslaugos
5.0
2018-05-02T09:35:51+00:00

Yorkies limos

Puiki kompanija!!! Puikus klientų aptarnavimas ir labai draugiška komanda. Labai lengva dirbti. Rekomenduočiau visiems 100%. Jie tiesiog sukūrė man nuostabią interneto svetainę. Tęskite savo darbą tokia pat linkme vaikinai!
5
3
Gaukite daugiau naudos iš savo internetinės svetainės Pradėti naują projektą